صفحه 399 از 406 نخستنخست ... 299349389390391392393394395396397398399400401402403404405406 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,981 تا 3,990 , از مجموع 4052

موضوع: معافیت پزشکی (شامل تمامی بیماریها و مسائل - قدیمی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت پزشکی

از دوستانی که قوز قرنیه داشتن و عمل کردن لطفا بهم پیغام بدین . چند تا سوال دارم ازتون . متشکرم

با سلام من ساکن ساری هستم و تعرق دست و صاف بودن کف پا دارم چه مراحلی را باید بگذرانم.تا معاف از رزم باشم؟توضیح کامل

Junior Member

سلام !
    حامد جان همونطور که آقا حمید گفتن منم شنیدم معافیت تیروئید خیلی روتینه،(من کم کاریم تو آزمایشم مشخصه) هرچند کلا هیچ چیزی رو تو نظام وظیفه نمی شه 100 درصد حساب کرد! ولی با فرض اینکه من بتونم حتما این معافی رو بگیرم بازم شک دارم، 4 ماه یعنی نمی رسم قبل رفتن بگیرم !
    در مورد جواب حمید هم راستش نمی دونم واقعا ! یعنی مثلا ممکنه امسال پذیرش از دانشگاه های خیلی خوب (50 تای اول) بگیرم ولی بخاطر این مسئله گیر بشم... مگه اینکه اونا بگن که می تونن پذیرشمو یه سال عقب بندازن... حالا فکر می کنید راهی داره که کمتر از 4 ماه بشه معافی رو گرفت یا بازم کلا نظرتون چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifzade نمایش پست ها
    سلام !
    حامد جان همونطور که آقا حمید گفتن منم شنیدم معافیت تیروئید خیلی روتینه،(من کم کاریم تو آزمایشم مشخصه) هرچند کلا هیچ چیزی رو تو نظام وظیفه نمی شه 100 درصد حساب کرد! ولی با فرض اینکه من بتونم حتما این معافی رو بگیرم بازم شک دارم، 4 ماه یعنی نمی رسم قبل رفتن بگیرم !
    در مورد جواب حمید هم راستش نمی دونم واقعا ! یعنی مثلا ممکنه امسال پذیرش از دانشگاه های خیلی خوب (50 تای اول) بگیرم ولی بخاطر این مسئله گیر بشم... مگه اینکه اونا بگن که می تونن پذیرشمو یه سال عقب بندازن... حالا فکر می کنید راهی داره که کمتر از 4 ماه بشه معافی رو گرفت یا بازم کلا نظرتون چیه؟
    ببینید من خودم اول برای پزشکی اقدام کردم ، حتی از دکتری پرسیدم که خودش قبلا عضو همین کمیسیون پزشکی نظام وظیفه بوده ولی الان 12 ماه از خدمتم می گذره !
    اگر به هر صورت مطمئنید که معاف می شید حتما حتما حتما اقدام کنید واسه معافیت . بازم تاکید می کنم اول مطمئن شید بعد برید دنبالش که واقعا ارزش داره .
    ضمنا شما اگر معاف نشدید (خدای نکرده) با وثیقه و نامه پذیرش می تونید برید به نظرم اون زیاد نگران کننده نیست .
    اما در مورد 4ماه همونطور که گفتم این یه پارامتر متغییره ممکنه حتی بشه 6ماه و ممکنه بشه 3ماه . اما اگر زرنگ باشید و دنبال کارتون رو با پارتی بتونید بگیرید رو 3ماه حساب کنید .

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen51590 نمایش پست ها
    با سلام من ساکن ساری هستم و تعرق دست و صاف بودن کف پا دارم چه مراحلی را باید بگذرانم.تا معاف از رزم باشم؟توضیح کامل
    درود؛
    محسن جان اول شما چرا می خوای معاف از رزم بشی ؟ به چه کاری می یاد ؟ اگر منظورت معاف کامل پزشکیه :
    شما دفترچه پست می کنی اما تو برگه تایید سلامتی که توسط یه پزشک عمومی پر میشه اشاره می شه که همچین مشکل جسمانی داری
    بعد نامه می یاد که کدوم بیمارستان از طرف نظام وظیفه باید بری .
    و در آخر کمیسیون که می گه معافی یا معاف از رزم یا اعزام بدون مشکل
    (ضمنا اگر مشکل تعرق دستت اذیتت می کنه بهم خبر بده راهش رو بگم ؛ که البته اونطوری دیگه معاف نمی شی اما می تونی بعد اینکه معاف شدی ردیفش کنی )

Junior Member

دوستان معاف از رزم یعنی چی ؟ یعنی آموزشی نمیریم؟ اگر معاف از رزم باشیم میتونیم بگیریمش یا بگیم نمیخوایم؟ بگیریم بهتره یا نگیریم؟ (البته میدونم برا امیریه بعضی جاها معاف از رزم باشیم قبول نمیکنند)
    ویرایش توسط hamed2012 : February 11th, 2012 در ساعت 11:48 AM

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2012 نمایش پست ها
    دوستان معاف از رزم یعنی چی ؟ یعنی آموزشی نمیریم؟ اگر معاف از رزم باشیم میتونیم بگیریمش یا بگیم نمیخوایم؟ بگیریم بهتره یا نگیریم؟ (البته میدونم برا امیریه بعضی جاها معاف از رزم باشیم قبول نمیکنند)
    آموزشی میرید و فقط از رزم معافید. همه کلاس تئوری ها رو دارید؛ اسلحه و تیراندازی هم شاید برید!! نرمش، رژه و ... ندارید. که بسته به جایی که میفتین تو مدتی که بقیه مشغول به رزمن؛ یا در اختیار خود هستید یا آشپزخونه، نظافت، خدمات ...
    ا
    گر معاف از رزم باشید، حتما هستید! نمیشه پس بدید!!

بسته به شرایط خودتون داره؛ بعضی جاها هم اگر معاف از رزم باشید بهتون امریه میدن. (امریه قسمت زیادیش پارتیه!! و وقتی بخوان به کسی که همه جوره شرایطش رو داره، امریه ندن از این بهونه ها میارن.)

موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

دوستان جایی دیگه پیدا نکردم امیدوارم درست مطرح کرده باشم. کسانی که معافیت پزشکی دارن مراحل گواهینامه گرفتنشون رو میشه از اول تا آخر توضیح بدید؟ از لحظه ای که تصمیم میگیرید گواهینامه بگیرید تا آخرش و اینکه توی شورا بیمارستان چیکار می کنن و چه میگذره؟
    ممنون میشم
    باور نکن تنهائی ات را، من در تو پنهانم تو در من ...

نقل قول نوشته اصلی توسط avayeeshgh نمایش پست ها
    دوستان جایی دیگه پیدا نکردم امیدوارم درست مطرح کرده باشم. کسانی که معافیت پزشکی دارن مراحل گواهینامه گرفتنشون رو میشه از اول تا آخر توضیح بدید؟ از لحظه ای که تصمیم میگیرید گواهینامه بگیرید تا آخرش و اینکه توی شورا بیمارستان چیکار می کنن و چه میگذره؟
    ممنون میشم
    درود ؛
    دوست من این سئوالت رو من چندین بار خوندم . میشه یه بار هم خودت بخونی ، آخه من که چیزی دستگیرم نشد .
    معافیت پزشکی - گواهینامه - شورا بیمارستان !
    یه ذره واضحتر سئوالت رو بپرس شاید بتونم جواب بدم

نقل قول نوشته اصلی توسط avayeeshgh نمایش پست ها
    ممنون میشم
    مگه فرقی با افراد عادی میکنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)