صفحه 4 از 406 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 4052

موضوع: معافیت پزشکی (شامل تمامی بیماریها و مسائل - قدیمی)

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره ي معافيت پزشكي

من می خواستم برای افسردگی شدید معافیت بگیرم. دو تا سوال دارم
    1- چقدر احتمال داره بتونم معافیت بگیرم یعنی باید چه مشخصاتی داشته باشم تا بتونم معافیت بگیرم؟
    2- این نوع معافیت برام مشکلی ایجاد نمی کنه (در داخل و یا خارج؟

اگه تو مشهد یا تهران دکتری رو سراغ دارین که تو زمینه معافیت کار می کنه یا یکی از بچه ها همین معافیتو گرفته ممنون میشم اگه اطلاعاتی در این مورد بهم بدین
    ممنون از کمکتون

1- علایم افسردگی شدید و باید داشته باشی من خیلی اطلاعات دقیق ندارم اما کسی رو دورادور می شناختم که وسط سربازی می خواست برای افسردگی شدید اقدام کنه ولی پشیمون شد. راجع به علایم هم حدس می زنم علایم زیر بعضی از علایم باشه
    بیخوابی، استرس، بی حوصلگی، افکاری راجع به چیزایی مثه مرگ و ...
    2- من شنیدم از نظر کاری محدودیت ایجاد می کنه (که گویا این قضیه کار خیلی جدیه، مثلاً به این افراد حتی مجوز برای رانندگی تاکسی هم نمی دهند.)
    در مورد خارج نمی دونم. باید خوب تحقیق کنی که محدودیتی برات درست نمی کنه. چون اگه قراره محدودیتی درست کنه حدس می زنم برای خارج خیلی جدی تر باشه

Senior Member

مسلما برات حداقل در داخل کشور مشکل ایجاد می کنه و خیلی جاها به همین علت ممکنه بهت کار ندن.
    ضمن اینکه معمولا پزشکان از فردی که ادعا می کنه افسردگی شدید داره می خوان که مدتی در بخش روانپزشکی بستری بشه تا علائمش بستری بشه و فکر نمی کنم کسی که الکی ادعای افسردگی شدید داره بتونه بیش از چند ساعت با بیمارهای روانی سر کنه ;D
    اصولا سعی کنید همیشه مسیر درست رو برید حتی اگر سخت باشه . موفق باشید.

دوست عزيز سلام، 100 در صد بت قول ميدم به مشكلات جدي بر ميخوري هم در گرفتنش هم بعد از گرفتنش.همونطور كه بچه ها گفتن بايد بخش روان بستري بشي شايد 1 ماه طول بكشه كه بدتر از زندانه مطمئن باش اگه رواني نباشي بدون شك رواني تمام عيار ميشي فقط اگر كاملا" ديوانه باشي معاف ميشي چون در حال حاضر به اين راحتيا به كسي معافيت نميدن. براي كار تو شركت دولتي و خصوصي مگر اينكه پارتي داشته باشي وگرنه صد در صد بي كار ميمونه.حتي تصورشم نكن مگر اينكه واقعا" اين افسردگي شديد رو داشته باشي كه در اين صورت هم توصيه ميكنم اگر ميخواي به زندگي عادي برگردي اين معافيت رو نگير چون تا آخر عمر وبال گردنته.
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

فكر كنم اگه پلاتين دايم باشه معافي ولي بازم مطمئن نيستم بهتره بپرسي...معاف از رزم كه 100% هستي...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

شما مي تونين اين خبر رو تفسير كنين؟ :

مدیر مشمولین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مشمولین معاف از خدمت که بایستی پس از طی دوره آموزش نظامی کارت معافیت دریافت نمایند مدت سه سال بدون طی دوره آموزش نظامی کارت معافیت دریافت خواهند کرد بنابراین از این افراد تعهد اخذ می شود که چنانچه در طول این مدت آمادگیهای لازم برای آموزش آنان در نیروهای مسلح فراهم شود جهت آموزش فراخوان شوند. در غیر این صورت پس از پایان سه سال کارت معافیت آنها به صورت دائم صادر خواهد شد.

لينك خبر:
    http://tabnak.ir/pages/?cid=21373

يعني كسي كه معاف ميشه بعد از سه سال كارت ميگيره؟!
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azim_utd
    شما مي تونين اين خبر رو تفسير كنين؟ :

مدیر مشمولین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مشمولین معاف از خدمت که بایستی پس از طی دوره آموزش نظامی کارت معافیت دریافت نمایند مدت سه سال بدون طی دوره آموزش نظامی کارت معافیت دریافت خواهند کرد بنابراین از این افراد تعهد اخذ می شود که چنانچه در طول این مدت آمادگیهای لازم برای آموزش آنان در نیروهای مسلح فراهم شود جهت آموزش فراخوان شوند. در غیر این صورت پس از پایان سه سال کارت معافیت آنها به صورت دائم صادر خواهد شد.

لينك خبر:
    http://tabnak.ir/pages/?cid=21373

يعني كسي كه معاف ميشه بعد از سه سال كارت ميگيره؟!
    توی پست خودتون قید شده./
    کارت معافیت سه ساله خواهند داد و بعد از ۳ سال کارت معافیت دائم.
    حالا چگونگی اجرا و مراحل صدورش و اینکه اون کارت چه شکلیه! و چقدر کارایی داره بعدها مشخص میشه!

سوال من اینه:
    من برای معافیت پزشکی اقدام کردم و برای January پذیرش گرفتم. اگه تا رفتنم کار معافیتم تا جایی پیش بره که فقط صدور کارت بمونه (که میگن حداقل یه ماه طول می کشه) و من با وثیقه از کشور خارج بشم. می تونم قبل از اتمام دو سال (مثلا 6 ماه بعد) دوباره برگردم ایران و وثیقه رو آزاد کنم. همه ی اینا با این فرض که در نهایت معاف بشم
    اگه راهنمایی کنین ممنون می شم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

اگه هنوز كميسيون نرفتيد همين قانون برا شما اجرا ميشه!...ولي آمورشي چي ميشه؟!...بهتره از نظام وظيفه بپرسيد...يه نكته ي ديگه ام پيش مياد اينه كه آيا با كارت موقت 3 ساله ميشه پاسپورت گرفت يا كار كرد؟

دوستان عزیز

من شدید این خبرو تکذیب میکنم حدود 2 روز بعد از رای شورا شما ثبت کامپیوتری میشین و میتونید نامه بگیرید برای اداره گذرنامه (منتظر کارت نشین 3 هفته بعد میاد)
    من به این امید زندم این روزها هم میگذره این وضعیت عوض میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)