صفحه 402 از 406 نخستنخست ... 302352392393394395396397398399400401402403404405406 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,011 تا 4,020 , از مجموع 4052

موضوع: معافیت پزشکی (شامل تمامی بیماریها و مسائل - قدیمی)

پیش فرض پاسخ : معافیت پزشکی

دوستان کسی جواب من او نداد. میشه راهنمائی کنید
    دیروز نوبت بیمارستان امام سجاد داشتم برای معافیت . واریکوسل 3 داشتم. 2 تا دکترا نوشتن معاف . حالا باید وایسم تا نامه کمیسیون پزشکی بیاد. کسانی که میدونن راهنمایی کنن اونجا هم معاینه میکنن؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behroozjeddi نمایش پست ها
    دیروز نوبت بیمارستان امام سجاد داشتم برای معافیت . واریکوسل 3 داشتم. 2 تا دکترا نوشتن معاف . حالا باید وایسم تا نامه کمیسیون پزشکی بیاد. کسانی که میدونن راهنمایی کنن اونجا هم معاینه میکنن؟؟؟
    درود،
    من کمیسیونی که نظام وظیفه بود رفتم سه تا صف بود(هر کی واسه دکتر مربوط به خودش رو می ایستاد) و کلی آدم بعضی که مشکل پای پرانتزی داشتن همونجا پاچه ها رو می زدن بالا و چک می شدن یه سری هم که مشکلشن دیسک و این حرفا بود فقط به عکس بسنده می کردن . اما برای واریکوسل نمی دونم چون نبود شاید جدا باشه اتاقش برای معاینه ولی در کل اوضاعه شلم شولواری بود .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    درود،
    من کمیسیونی که نظام وظیفه بود رفتم سه تا صف بود(هر کی واسه دکتر مربوط به خودش رو می ایستاد) و کلی آدم بعضی که مشکل پای پرانتزی داشتن همونجا پاچه ها رو می زدن بالا و چک می شدن یه سری هم که مشکلشن دیسک و این حرفا بود فقط به عکس بسنده می کردن . اما برای واریکوسل نمی دونم چون نبود شاید جدا باشه اتاقش برای معاینه ولی در کل اوضاعه شلم شولواری بود .
    من یه بار کمسیون رفتم، یکی بود اونجا که مشکل بیضه داشت البته فکر نمیکنم واریکوسل بود، معاینش نکردن دکترا فقط از دور نگاه کردن(2 تا دکتر نگاه کردن اتفاقا معافم شد)
    :-)

Junior Member

سلام دوستان.
    برای معافیت پزشکی چشم در مجموع شدم 10. به نظرتون چی میشه؟
    معاف می شم یا مجدد یا سرباز؟
    فوق لیسانس هستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mah5513 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    برای معافیت پزشکی چشم در مجموع شدم 10. به نظرتون چی میشه؟
    معاف می شم یا مجدد یا سرباز؟
    فوق لیسانس هستم
    رو تجربه چیزی که من تو کمیسیون دیدم
    بچه هایی که مهندسی هستند و لیسانس فوق لیسانس
    بین 9.5 تا 11 رو میفرستن معاینه مجدد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behroozjeddi نمایش پست ها
    بله اونجا هم معاینه میکنند حتی ممکنه هر 3 پزشک به شخصه معاینه کنند

بنده هم برای واریکوسل اقدام کردم که خوشبختانه معاف شدم
    تاریخ ثبت پلیس +10(90/9/29)
    نامه بیمارستان (90/10/13)
    تاریخ مراجعه به بیمارستان(90/10/14)
    نامه کمیسیون(90/10/30)
    تاریخ کمیسیون(90/11/10)
    تاریخ شورای عالی پزشکی(90/11/25)

موفق باشید

Junior Member

دوستان.
    من دیسک دارم
    یکی protrusion L4/L5
    اونیکی Bulging L5/S1
    حالا میخوام ببینم با این حالت معاف میشم؟ مدرکم هم لیسانس هست.
    مطب یکی از دکترای کمیسیون رفتم mri نشون دادم گفت بخاطر protrusion که کانال نخاعی رو تنگ کرده معافی، گفتم مگه نباید هرنی باشه، گفت خوب اینم زیرمجموعه هرنیه. از یه دکتر کمیسیون دیگه توی یه شهر دیگه پرسیدم گفت باید حتما واژه هرنی باشه با این معاف نمیشی. پیش 10 تا دکتر بیشتر رفتم، از هرکی میپرسم یه چیزی میگه. میترسم اقدام کنم بعد معاف نشم.
    کسی اینجا تجربه معافیت یا کمیسیون دیسک کمر داره؟
    چه مراحلی داره
    اگر از شهرستان اقدام کنیم اگر بفرستن ناجای تهران اون چه مراحلی داره؟ بازم MRI میگیرن یا به همون اکتفا میکنن؟ اگر من همین دیسکو عمل کنم بعدش MRI میگیرن؟
    خسته شدم اینقدر هر دکتری یه چیزی گفت. کمک لطفا.

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mpnet نمایش پست ها
    دوستان.
    من دیسک دارم
    یکی protrusion L4/L5
    اونیکی Bulging L5/S1
    مطب یکی از دکترای کمیسیون رفتم mri نشون دادم گفت بخاطر protrusion که کانال نخاعی رو تنگ کرده معافی، گفتم مگه نباید هرنی باشه، گفت خوب اینم زیرمجموعه هرنیه. از یه دکتر کمیسیون دیگه توی یه شهر دیگه پرسیدم گفت باید حتما واژه هرنی باشه با این معاف نمیشی. پیش 10 تا دکتر بیشتر رفتم، از هرکی میپرسم یه چیزی میگه. میترسم اقدام کنم بعد معاف نشم.
    چه مراحلی داره
    اگر از شهرستان اقدام کنیم اگر بفرستن ناجای تهران اون چه مراحلی داره؟ بازم MRI میگیرن یا به همون اکتفا میکنن؟ اگر من همین دیسکو عمل کنم بعدش MRI میگیرن؟
    ترس از چی؟ بالاخره یا معاف هستی یا نیستی! اگه هستی که بهت میدن و مشکلی نداره. اگه نیستی هم که بالاخره باید بری سربازی. اگه مثلا میخوای بری ارشد(حالا داخل یا خارج) و هنوز تو فرجه ای، حساب کن ببین تا کی باید وضعیت سربازیت مشخص شه و جوری درخواست بده که تا اون موقع وضعیتت معلوم شه! فقط حواست باشه که غیبت نخوری که اینجوری معافی تحصیلیت هم میپره!

معافی همیشه همینه، اگه همه این دکترا هم بهت گفته بودن معافی، بازم ممکنه کمیسیون بگه معاف نیستی! (یا با احتمال کمتر برعکس)
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

نقل قول نوشته اصلی توسط سپهر نمایش پست ها
    ترس از چی؟ بالاخره یا معاف هستی یا نیستی! اگه هستی که بهت میدن و مشکلی نداره. اگه نیستی هم که بالاخره باید بری سربازی. اگه مثلا میخوای بری ارشد(حالا داخل یا خارج) و هنوز تو فرجه ای، حساب کن ببین تا کی باید وضعیت سربازیت مشخص شه و جوری درخواست بده که تا اون موقع وضعیتت معلوم شه! فقط حواست باشه که غیبت نخوری که اینجوری معافی تحصیلیت هم میپره!

معافی همیشه همینه، اگه همه این دکترا هم بهت گفته بودن معافی، بازم ممکنه کمیسیون بگه معاف نیستی! (یا با احتمال کمتر برعکس)
    درود ؛
    در تایید صحبت دوستم سپهر ، آره واقعا کمیسیون بگیر نگیر داره .
    من با دیسک رفتم واسه معافی و حالا یه 4ماه دیگه خدمتم تموم می شه !
    واژه هرنی خیلی مهمه واسه دیسک به خصوص مهره 4 و 5 اما ممکن با شرایط دیگه معاف بشی.
    اگر می تونی وثیقه بذار و برو اگر نه (خدای نکرده معاف نشدی ) چند تا توصیه :

پارتی جور کن شهر خودت بیوفتی
    پارتی جور کن امریه بگیری اگر نشد پارتی جور کن ارگان درست و درمونی بیفتی (حواست باشه نیرو انتظامی بدترین ارگانه)
    پارتی + پول ردیف کن کسری بگیری ( به جای این همه دکتر و ویزیت می رفتی دنبال این )

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات University of Cental Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط mpnet نمایش پست ها
    دوستان.
    من دیسک دارم
    یکی protrusion L4/L5
    اونیکی Bulging L5/S1
    چه مراحلی داره
    سلام خوبی؟؟؟؟ ببین من دقیقا شرایطم با تو تو همه چی برابره. تو مشهد کلا 2تا دکتر مغز و اعصاب داره ناجا و یکیشون که همه تایید میکنن که هر چی اون بگه همون میشه رفتم پیشش. من نتیجه MRI دو سال پیشم هم نوشته پروتروشن و این دکتر هم عکسو دید بدون معطلی گفت معافی. به منم گفت ببین من شاید تو اون کمیسیون که میری نباشی و منم نمیدونم اونا چه تصمیمی بگیرن ولی من تو نامه مینویسم معاف. البته من وضعیت شمارو میدونم. و هنوزم واسه من سواله که ما که 1 ساعت نمیتونیم رو صندلی بشینیم یا بوییم یا به شینه دراز بکشیم چطوری میتونیم بریم سربازی:دی
    من می خوام دوباره MRI بدم شاید به مرحله هرنی بعد از 2 سال رسیده باشم :دی
    ولی پیش اون دکتر دیگش هم میرم. دیگه کلا 2 تا دکتر داره هر دو بگن معافی دیگه ازین اطمینان برای شروع کار معافیت چی میتونه باشه. اگر خبر جدیدی شنیدی به منم بگو.
    اطلاعات خود را در مورد دانشگاه ها با GPA زیر 3 یا دانشگاه هایی که GPA نسبت به سایر مدارک اهمیت کمتری دارد را در اختیار همه بگذاریدhttp://www.applyabroad.org/forum/sho...195#post580195

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)