صفحه 404 از 406 نخستنخست ... 304354394395396397398399400401402403404405406 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,031 تا 4,040 , از مجموع 4052

موضوع: معافیت پزشکی (شامل تمامی بیماریها و مسائل - قدیمی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2100 نمایش پست ها
    با سلام من فوق لیسانس هستم برای معافیت دیسک کمر اقدام کردم نامه بیمارستان اومد ، رفتم دکتر MRI نوشت ،توش نوشته subligamentous disk herniation خود دکتر گفت معاف دائمی کسی هست بدونه آیا واقعا معاف می کنن یا نه ؟
    بعد منشی دکتر نامه ام رو گرفت گفت سه هفته دیگه با مدارکت برو نظام وظیفه هیچی بهم نداد .مشکلی که بوجود نمی آد؟
    برام دعا کنید که معاف دائم شم
    هرچی که هست هرنیه، و طبق قانون انواع هرنی دیسکال عمل شده و نشده معاف دائمه.
    گمون کنم دیسک شما شدید باشه. ای کاش میشد گزارشت رو کامل اینجا بنویسی. و یا عکست رو یجوری توی نور ازش عکس بگیری بزاری اینجا.
    دوست عزیز میشه لطف کنی و بگی کدوم بیمارستان فرستادنت و کدوم بیمارستان mri دادی؟

Junior Member

با سلام
    من سه ساله رفلاکس شدید معده دارم همچنین ورم معده هم دارم آیا میتونم برای معافیت پزشکی اقدام کنم؟تا حالا 4 بار هم آندوسکوپی کردم هر بار هم بد تر شده!
    با تشکر

Junior Member Behnam89 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2100 نمایش پست ها
    با سلام من فوق لیسانس هستم برای معافیت دیسک کمر اقدام کردم نامه بیمارستان اومد ، رفتم دکتر MRI نوشت ،توش نوشته subligamentous disk herniation خود دکتر گفت معاف دائمی کسی هست بدونه آیا واقعا معاف می کنن یا نه ؟
    بعد منشی دکتر نامه ام رو گرفت گفت سه هفته دیگه با مدارکت برو نظام وظیفه هیچی بهم نداد .مشکلی که بوجود نمی آد؟
    برام دعا کنید که معاف دائم شم
    دوست عزیز مبارکت باشه.(با توجه به دفترچه نظام وظیفه)
    بالاخره یکی توی جوابش هرنی بود تا من بدونم که هرنی هم میتونن توی جوابا باشه.
    اوضاع کمرت چطور بود؟(یه توضیح مفصل بده ببینم که چقدر به من میخوره)
    اگه میشه جواب MRI خودتو برامون بزار ببینیم که کلا چه خبره.
    مثل اون یکی دوستمون ، منم ازت میخوام که بگی کدوم بیمارستان رفتی برای MRI؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط sami77 نمایش پست ها
    با سلام
    من سه ساله رفلاکس شدید معده دارم همچنین ورم معده هم دارم آیا میتونم برای معافیت پزشکی اقدام کنم؟تا حالا 4 بار هم آندوسکوپی کردم هر بار هم بد تر شده!
    با تشکر
    دورد ؛
    اول از همه خوش آمدید
    تا جایی که من می دونم مشکلات گوارشی خیلی راحتتر از بیماریهای دیگه معافیت می گیرند .
    2 راه برای اطمینان از اینکه بیماری شما نیز جزء معافیت ها هست یا خیر دارید :
    1-برید میدان سپاه و با مشاورانش صحبت کنید
    2- سایت زیر لیست معافیت ها رو چه رزم چه معاف کامل زده ، از این طریق چک کنید :
    http://www.irteb.com/nezamvazife/index.htm

Junior Member

سلام

کسی تا حالا از طریق کبد چرب گرید 3 یا فیبروز معافیت گرفته ؟ ( از دوستان و اطرفیان نشنیدید؟)

آیا معاف از رزم در کارت پایان خدمت نوشته می شود ؟

این مشاورانی که در بعضی از پست ها نوشته ، کجا هست ؟ ( شیراز)

من فقط یک لیست پزشکان دیدم که توی پلیس +10 بود و اکثرا هم عمومی بودند.

نقل قول نوشته اصلی توسط jmsr نمایش پست ها
    سلام

کسی تا حالا از طریق کبد چرب گرید 3 یا فیبروز معافیت گرفته ؟ ( از دوستان و اطرفیان نشنیدید؟)

آیا معاف از رزم در کارت پایان خدمت نوشته می شود ؟

این مشاورانی که در بعضی از پست ها نوشته ، کجا هست ؟ ( شیراز)

من فقط یک لیست پزشکان دیدم که توی پلیس +10 بود و اکثرا هم عمومی بودند.
    درود ؛
    سئوال اول رو نمی دونم اما در مورد سئوال دوم باید بگم نه . نه تو کارت پایان خدمتهای قدیم و نه در جدید ها چیزی مبنی بر اینکه معاف از رزم هستید نمی خوره
    مشاوران در تهران -میدان سپاه هستند در مورد شیراز باید به نظام وظیفه استان مراجعه کنید .
    اون لیست پزشکان برای پر کردن برگه های پزشکی سبز رنگی که حالا می گه شما از لحاظ جسمی مشکلی دارید یا خیر .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    درود ؛
    سئوال اول رو نمی دونم اما در مورد سئوال دوم باید بگم نه . نه تو کارت پایان خدمتهای قدیم و نه در جدید ها چیزی مبنی بر اینکه معاف از رزم هستید نمی خوره
    مشاوران در تهران -میدان سپاه هستند در مورد شیراز باید به نظام وظیفه استان مراجعه کنید .
    اون لیست پزشکان برای پر کردن برگه های پزشکی سبز رنگی که حالا می گه شما از لحاظ جسمی مشکلی دارید یا خیر .
    تشکر دوست عزیز

پس با این حساب Try کردن برای معاف از رزم هم خوبه، حداقل ممکنه آموزشی سخت نگذره و در اگرفتن امریه هم کمک کننده است.

در خصوص مشاوران :

پس این پزشکان در مطب شخصی نیستند، هزینه مشاوره رایگان هست ؟ یا اینکه بیرون هم معمولا دارای مطب هستند ؟ ( مثل دادگستری ها که واحد مشاوره دارند و همیشه 7-8 تا وکیل مشاوره می دهند)

تشکر دوست عزیز

پس با این حساب Try کردن برای معاف از رزم هم خوبه، حداقل ممکنه آموزشی سخت نگذره و در اگرفتن امریه هم کمک کننده است.

در خصوص مشاوران :

پس این پزشکان در مطب شخصی نیستند، هزینه مشاوره رایگان هست ؟ یا اینکه بیرون هم معمولا دارای مطب هستند ؟ ( مثل دادگستری ها که واحد مشاوره دارند و همیشه 7-8 تا وکیل مشاوره می دهند)
    معاف از رزم شدن یا نشدن بیشتر نسبت به ارگانی که تقسیم می شید اهمیت پیدا می کنه . یعنی اگر نیرو زمینی ارتش باشید زیاد تاثیری نداره ولی در کل داشتنش بهتر از نداشتن شه .
    به امریه اصلا ربطی نداره اون بیشتر یه سری پروسه صحبت و سفارش بعلاوه اینکه اون جایی که می خواید برید به نیرو شما احتیاج داشته باشه یا خیر بر می گرده (اگر مدرک تحصیلیتون کارشناسی به بالا باشه خیلی خیلی راحت می تونید امریه بگیرد که بعد از معافی بهترین حالته خدمته)

نه هزینه نداره ولی بیرون هم مشاوره ندارن امــــا فکر کنم تلفنی (البته با پشتکار بالا)بتونی صحبت کنی . تلفن هم روی دفترچه هست اگر نبود 118
    برای لیست بیماری به این سایت برید :
    ضمنا ، خواهش می کنم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    معاف از رزم شدن یا نشدن بیشتر نسبت به ارگانی که تقسیم می شید اهمیت پیدا می کنه . یعنی اگر نیرو زمینی ارتش باشید زیاد تاثیری نداره ولی در کل داشتنش بهتر از نداشتن شه .
    به امریه اصلا ربطی نداره اون بیشتر یه سری پروسه صحبت و سفارش بعلاوه اینکه اون جایی که می خواید برید به نیرو شما احتیاج داشته باشه یا خیر بر می گرده (اگر مدرک تحصیلیتون کارشناسی به بالا باشه خیلی خیلی راحت می تونید امریه بگیرد که بعد از معافی بهترین حالته خدمته)

نه هزینه نداره ولی بیرون هم مشاوره ندارن امــــا فکر کنم تلفنی (البته با پشتکار بالا)بتونی صحبت کنی . تلفن هم روی دفترچه هست اگر نبود 118
    برای لیست بیماری به این سایت برید :
    ضمنا ، خواهش می کنم .
    مدرکم کارشناسی ارشد عمران هست.

هر جایی سر زدم برای امریه گفتند چندتا شرط هست که اولویت با اوناست :

1- فرزند خانواده شهدا

2- تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد

3- معاف از رزم

4- متاهل

البته برای رشته ما امریه هست ولی باید بری پروژه های دور مثل عسلویه یا راه سازی یا سد ( پروژه های قرارگاه خاتم ) که امریه هم راحت می دهند ولی اگر شهر خودت بخوای باشی باید از طریق ارگان های دولتی که سهمیه دارند اقدام کرد که اونم پارتی بازی هست.

وضعیت کلی من اینه، اگر معاف نشوم، اگر در این مورد هم نظری دارید، لطفا راهنمایی کنید :

6 ماه کسر خدمت جبهه

2 ماه کسر خدمت برای کارشناسی ارشد

اگر 2 ماه آموزش را هم کم کنیم، کل خدمت میشه 8 ماه.

از طرفی اگر امریه بخواهی استفاده کنی، دیگه کسر خدمت می پره.

حالا نمی دونم این 6 ماه کسر خدمت ارزش داره یا امریه رفتن ؟

مدرکم کارشناسی ارشد عمران هست.

هر جایی سر زدم برای امریه گفتند چندتا شرط هست که اولویت با اوناست :

1- فرزند خانواده شهدا

2- تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد

3- معاف از رزم

4- متاهل

البته برای رشته ما امریه هست ولی باید بری پروژه های دور مثل عسلویه یا راه سازی یا سد ( پروژه های قرارگاه خاتم ) که امریه هم راحت می دهند ولی اگر شهر خودت بخوای باشی باید از طریق ارگان های دولتی که سهمیه دارند اقدام کرد که اونم پارتی بازی هست.

وضعیت کلی من اینه، اگر معاف نشوم، اگر در این مورد هم نظری دارید، لطفا راهنمایی کنید :

6 ماه کسر خدمت جبهه

2 ماه کسر خدمت برای کارشناسی ارشد

اگر 2 ماه آموزش را هم کم کنیم، کل خدمت میشه 8 ماه.

از طرفی اگر امریه بخواهی استفاده کنی، دیگه کسر خدمت می پره.

حالا نمی دونم این 6 ماه کسر خدمت ارزش داره یا امریه رفتن ؟
    خوب شد اینا رو گفتی .
    شما از نظر من بهتره 100% بری خدمت بنا به چند دلیل :
    اگر بدشانس نباشی تو هر ارگانی که باشی آموزشیت سخت نیست .(هم به خاطره مدرکت + هم معاف از رزم)
    کسری داری و می تونی زودتر تموم کنی و با توجه به اینکه قانون خدمت مدام عوض می شه سریعتر اقدام کن که کسریت رو از دست ندی (همونطور که خودت گفتی امریه کسری نداره)
    و اینکه از تخصصت استفاده می کنن که تاحدوده زیادی بدرد می خوره (رزومه خوبی می شه)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)