صفحه 41 از 406 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546474849505191141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 4052

موضوع: معافیت پزشکی (شامل تمامی بیماریها و مسائل - قدیمی)

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره ي معافيت پزشكي

دکتر اولی که رفتم تو بیمارستان سجاد نوشت هموروئید درجه 3 و حتی یه بیماری شقاق هم اضافه کرد
    هموروئید درجه 3

من هم همورئید دارم حتی یکبار هم عمل کردم ولی فایده نداشت باز هم برگشت الان دیگه بی خیالش شدم . ولی خیلی اذیت می کند

بیشتر از این عمل خیلی بد بود

حالا من از کجا بفهم همورئید درجه 3 دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    هموروئید درجه 3

من هم همورئید دارم حتی یکبار هم عمل کردم ولی فایده نداشت باز هم برگشت الان دیگه بی خیالش شدم . ولی خیلی اذیت می کند

بیشتر از این عمل خیلی بد بود

حالا من از کجا بفهم همورئید درجه 3 دارم.
    دوست عزیز همونطور که خودت میدونی هموروئید یه بیماری مقعدی هستش که هنگام اجابت مزاج خودشو نشون میده
    اگه بعد از اجابت زائده ای بیرون زد درجه 2 و اگه این زایده خودش جا نرفت و با دست تونستی جا بزنی درجه 3 و اگه این زایده کلا بیرون میمونه و جا نمیره درجه 4 هستش
    در ضمن هموروئید درجه1 فقط خونریزی داره و زایده نداره
    پیشنهاد میکنم به یه پزشک خوب مراجعه کنی چون الان با لیزر بهبودی نسبی حاصل میشه البته رژیم غذایی نباید فراموش بشه وگرنه دوباره متورم میشه و برمیگرده
    امیدوارم به درد خورده باشه
    ویرایش توسط aghanazari : May 5th, 2010 در ساعت 01:35 AM دلیل: تکمیل اطلاعات

Junior Member Pasha آواتار ها

پیش فرض پاسخ : 70 واحد

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    نظام وظیفه فقط بر پایه نامه دانشگاه عمل می کنه.
    من گیج شدم! بر طبق آیین نامه دانشگاه این مدرک کاردانی با درخواست دانشجو صادر میشه. حالا من موندم که طرز عمل دو طرف (دانشگاه و نظام وظیفه) به چه صورت هست؟
    اولاً می خوان بدونم در نامه ی انصرافی که دانشگاه به نظام وظیفه میفرسته (یا به دست خود من میده) قید خواهد شد که من بیش از 70 واحد گذروندم؟ و اینکه از نظر دانشگاه آن دانشجو فوق دیپلمی به حساب میاد؟ یا فقط و فقط نامه به انصراف من اشاره خواهد کرد و به هیچ کدوم از دو مورد اشاره نخواهد کرد.
    از طرف دیگر نظام وظیفه آیا دقت خواهد کرد که من چند واحد گذرانده ام یا خیر؟ (حتی اگر در نامه ی انصراف ذکر نشده باشد)
    You Should Use Google Before Asking Dumb Questions

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

تو نامه ای که دانشگاه میده فقط در مورد نحوه اتمام تحصیل و مدرک اطلاعات داده میشه.
    نظام وظیفه اصلا به تعداد واحدهای پاس شده کار نداره، فقط مهمه که مدت زمان تحصیل در همون رنجی باشه که اعلام کردند.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

دوست عزیز همونطور که خودت میدونی هموروئید یه بیماری مقعدی هستش که هنگام اجابت مزاج خودشو نشون میده
    اگه بعد از اجابت زائده ای بیرون زد درجه 2 و اگه این زایده خودش جا نرفت و با دست تونستی جا بزنی درجه 3 و اگه این زایده کلا بیرون میمونه و جا نمیره درجه 4 هستش
    در ضمن هموروئید درجه1 فقط خونریزی داره و زایده نداره
    پیشنهاد میکنم به یه پزشک خوب مراجعه کنی چون الان با لیزر بهبودی نسبی حاصل میشه البته رژیم غذایی نباید فراموش بشه وگرنه دوباره متورم میشه و برمیگرده
    امیدوارم به درد خورده باشه

با سلام و ممنونم از راهنمایی شما

مال من خونریزی ندارد

ولی زاید بیرون می آید بعضی وقت ها که به نوع حاد خودش میرسه خودم باید ببرمش داخل یک چیز گوشتی مانند است ولی بعضی وقت ها نه خودش تا نیمه بیرون می آید داخل می رود.

من راستش هر کاری می کنم که دکتر گفته این بخور این را نخور نمیشه تا یک ماه اول خوبه و بعد دوباره همون آش و همون کاسه

با سلام و ممنونم از راهنمایی شما

مال من خونریزی ندارد

ولی زاید بیرون می آید بعضی وقت ها که به نوع حاد خودش میرسه خودم باید ببرمش داخل یک چیز گوشتی مانند است ولی بعضی وقت ها نه خودش تا نیمه بیرون می آید داخل می رود.

من راستش هر کاری می کنم که دکتر گفته این بخور این را نخور نمیشه تا یک ماه اول خوبه و بعد دوباره همون آش و همون کاسه
    با شرایطی که گفتی بیماری شما بین درجه 2 و 3 است. اینکه خونریزی داری یا نه مهم نیست. اگه میخوای واسه معافیت اقدام کنی راه خیلی سختی نداری
    چون با توجه به گفته خودت که با رعایت رژیم غذایی هنوز خیلی اذیت میشی، کافیه یه مدت قبل از معاینه پزشکی پرهیزهای غذایی رو حذف کنی و مطمئن باش که حداقل به مرحله 3 می رسی ولی مواظب باش درجه 4 نشه که اگه به اونجا برسه خیلی خیلی اذیت میشی.
    برای مداوا حتما از پمادهای آنتی هموروئید، کلوتریمازول و لیدوکائین و شیاف های آنتی هموروئید، دیکلو فناک و ایندومتاسین و پودر پیسیلینیوم و کپسولهای روغن کرچک و کلیه داروهای ملین استفاده کن. من متخصص خوبی رو سراغ دارم که میتونه کمکت کنه ولی نمی دونم میتونم اینجا معرفی کنم یا نه.
    باهات کاملا همدردی میکنم چون خودمم خیلی اذیت میشم. امیدوارم سربازی معاف بشی و هیچ موقع هیچ کس این درد رو تجربه نکنه
    بازم اگه سوالی بود و بلد باشم خوشحال میشم کمکت کنم.

Junior Member Pasha آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    تو نامه ای که دانشگاه میده فقط در مورد نحوه اتمام تحصیل و مدرک اطلاعات داده میشه.
    نظام وظیفه اصلا به تعداد واحدهای پاس شده کار نداره، فقط مهمه که مدت زمان تحصیل در همون رنجی باشه که اعلام کردند.
    یعنی چی؟ منظور شما اینه که میگه "انصرافی کارشناسی" یا میگه "انصرافی کارشناسی، فارغ التحصیل با مدرک کاردانی
    You Should Use Google Before Asking Dumb Questions

با شرایطی که گفتی بیماری شما بین درجه 2 و 3 است. اینکه خونریزی داری یا نه مهم نیست. اگه میخوای واسه معافیت اقدام کنی راه خیلی سختی نداری
    چون با توجه به گفته خودت که با رعایت رژیم غذایی هنوز خیلی اذیت میشی، کافیه یه مدت قبل از معاینه پزشکی پرهیزهای غذایی رو حذف کنی و مطمئن باش که حداقل به مرحله 3 می رسی ولی مواظب باش درجه 4 نشه که اگه به اونجا برسه خیلی خیلی اذیت میشی.
    برای مداوا حتما از پمادهای آنتی هموروئید، کلوتریمازول و لیدوکائین و شیاف های آنتی هموروئید، دیکلو فناک و ایندومتاسین و پودر پیسیلینیوم و کپسولهای روغن کرچک و کلیه داروهای ملین استفاده کن. من متخصص خوبی رو سراغ دارم که میتونه کمکت کنه ولی نمی دونم میتونم اینجا معرفی کنم یا نه.
    باهات کاملا همدردی میکنم چون خودمم خیلی اذیت میشم. امیدوارم سربازی معاف بشی و هیچ موقع هیچ کس این درد رو تجربه نکنه
    بازم اگه سوالی بود و بلد باشم خوشحال میشم کمکت کنم.
    با تشکر

من اصفهان هستم من الان معافیت موقت 6 ماه تیروئید آیا می توانم الان برای این معافی هم اقدام کنم آیا امکانش هست هنوز معافی موقتم تمام نشده

دوست عزیز شما معاف شدی

حالا شنبه برم نظام وظیفه اصفهان بگم می خواهم برای این بیماری اقدام ببینم چی می گویند.

از شما خیلی ممنونم من می دانستم که این بیماری جزو معافی است ولی نمی دانستم چطوری درجه بندی می شود چند روز پیش تاپیک شما را خواندم متوجه شدم بازم متشکرم

Thumbs up پاسخ : همه چيز درباره ي معافيت پزشكي

با تشکر

من اصفهان هستم من الان معافیت موقت 6 ماه تیروئید آیا می توانم الان برای این معافی هم اقدام کنم آیا امکانش هست هنوز معافی موقتم تمام نشده

دوست عزیز شما معاف شدی

حالا شنبه برم نظام وظیفه اصفهان بگم می خواهم برای این بیماری اقدام ببینم چی می گویند.

از شما خیلی ممنونم من می دانستم که این بیماری جزو معافی است ولی نمی دانستم چطوری درجه بندی می شود چند روز پیش تاپیک شما را خواندم متوجه شدم بازم متشکرم
    هیچ مشکلی واسه اقدام وجود نداره
    فقط حواست باشه اگه معاف نشی غیبت میخوری
    پیشنهاد میکنم تو همین فرجه 6ماهه اقدام کنی
    موفق باشی

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Pasha نمایش پست ها
    یعنی چی؟ منظور شما اینه که میگه "انصرافی کارشناسی" یا میگه "انصرافی کارشناسی، فارغ التحصیل با مدرک کاردانی

متنش دقیقا اینه:
    فوق دیپلم غیر پزشکی (اخراج، مردود) از لیسانس غیرپزشکی
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)