صفحه 5 از 406 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 4052

موضوع: معافیت پزشکی (شامل تمامی بیماریها و مسائل - قدیمی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره ي معافيت پزشكي

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezahaydari
    یک مورد خیلی مهم جدیدا به بند های معافیت پزشکی اضاقه شده.

خیلی پست ها هنوز دفترچه قدیمی رو میدن، سعی کنین دفترچه جدیدو بگیرین.

- کلیه مشمولین معاف که طبق نظر شورای پزشکی قادر به رزم باشند باید دوره آموزش رزم مقدماتی رو طی کنن.

این یعنی 3-4 ماه تو نوبت بودن و 3 ماه آموزشی که برا کسی که بخواد الان ویزا بگیره، مثل من، نا ممکنه.

خواهش میکنم، این خبرو به همه بدین و بطور جدی به این مسئله اعتراض کنیم. این هم ظالمانس هم احمقانه چرا که اصولا معافی پزشکی برای کسایی است که نمی تونن برن رزم.
    تو دفترچه ای که از اداره پست می گیرید نوشته که از ابتدای سال 87 کسانی که معافیت پزشکی می گیرند اگر به تشخیص کمیسیون بتوانند دوره آموزشی را بگذرانند باید آموزشی رو برند ولی قانونی که در حال حاضر وجود داره و داره اجرا می شه اینه گه تا سه سال دیگه کسانی که معافیت پزشکی می گیرند فعلا آموزشی نمی رند

بند چهارم خبر زیر را ملاحظه کنید دستون می یاد ماجرا رو

http://www.police.ir/portal/Home/ShowPage.aspx?Object=News&CategoryID=a1e98947-f745-40c1-83c2-578db36d1e55&LayoutID=174cfce5-407e-4b65-b0d7-454c7b7d60f5&ID=e5b5b7cf-065e-47ac-afd8-17c147afefac
    نباید خود را درگیر محدودیت ها کنیم، باید به دنبال راه حل باشیم.

avar
    Guest

سلام
    من امسال از UPF که یه دانشگاه تو بارسلونا است برا فوق پذیرش گرفتم و ترمم 25 سپتامبر(3 مهر) شروع میشه. از طرفی مجموع شماره چشم 12.75 است. لیسانسمم تیر تموم میشه. می خواستم ببینم میشه وقت میشه تو این 2 ماه مرداد و شهریور ، معافی پزشکی گرفت ؟ و اگه کارای معافی پزشکی رو کردم ولی کارتم آماده نشد ، میشه اون وقت وثیقه گذاشت و رفت ؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط avar
    سلام
    من امسال از UPF که یه دانشگاه تو بارسلونا است برا فوق پذیرش گرفتم و ترمم 25 سپتامبر(3 مهر) شروع میشه. از طرفی مجموع شماره چشم 12.75 است. لیسانسمم تیر تموم میشه. می خواستم ببینم میشه وقت میشه تو این 2 ماه مرداد و شهریور ، معافی پزشکی گرفت ؟ و اگه کارای معافی پزشکی رو کردم ولی کارتم آماده نشد ، میشه اون وقت وثیقه گذاشت و رفت ؟
    ممنون
    آره زمان داری...
    اگه مطمئنی که معافی حتما" این کار رو کن! بعد از تشکیل کمیسیون و اعلام رای شورا، یه سری مدارک ازت می خوان (یه 10 ،20 تومن پول و عکس و...) که فرداش می بری و کم تر از یه ماه بعدش کارتت میاد... (اون موقع که من معاف شدم که اینجوری بود )(1 سال پیش)
    اگه فردا دفترچه رو پست کنی تا آخر خرداد نهایت کمیسیونت تشکیل میشه (ماکزیممش)
    بازم یه سر برو نظام وظیفه و پیگیر باش
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

avar
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط azim_utd
    آره زمان داری...
    اگه مطمئنی که معافی حتما" این کار رو کن! بعد از تشکیل کمیسیون و اعلام رای شورا، یه سری مدارک ازت می خوان (یه 10 ،20 تومن پول و عکس و...) که فرداش می بری و کم تر از یه ماه بعدش کارتت میاد... (اون موقع که من معاف شدم که اینجوری بود )(1 سال پیش)
    اگه فردا دفترچه رو پست کنی تا آخر خرداد نهایت کمیسیونت تشکیل میشه (ماکزیممش)
    بازم یه سر برو نظام وظیفه و پیگیر باش
    الان که نمیتونم مدارک رو بفرستم . باید تا وسط تیر صبر کنم تا لیسانسم تموم شه. بازم وقت میشه ؟ اگه خدای نکردهکارت آماده نشد میتونم وثیقه بذارم ؟ اگه کسی اطلاعات داره ممنون میشم بدونم. برام خیلی حیاتیه .

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

الان که نمیتونم مدارک رو بفرستم . باید تا وسط تیر صبر کنم تا لیسانسم تموم شه. بازم وقت میشه ؟ اگه خدای نکردهکارت آماده نشد میتونم وثیقه بذارم ؟ اگه کسی اطلاعات داره ممنون میشم بدونم. برام خیلی حیاتیه .
    ببخشید!!! من متوجه اون قسمت نشدم! بله شما نمی تونید حین تحصیل اقدام کنید...
    اگه اوایل تیر باشه فارغ التحصیلیتون، میشه اواسط شهریور که خیلی ریسک داره...
    شما می تونین وثیقه بذارید و تیر هم واسه معافی اقدام کنید (به صورت موازی) احتمالا" تا آخر شهریور کارتتون رو می گیرین و فکر کنم بتونین برای پس گرفتن وثیقه اقدام کنید (بازم باید سوال کرد)
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

avar
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط azim_utd
    ببخشید!!! من متوجه اون قسمت نشدم! بله شما نمی تونید حین تحصیل اقدام کنید...
    اگه اوایل تیر باشه فارغ التحصیلیتون، میشه اواسط شهریور که خیلی ریسک داره...
    شما می تونین وثیقه بذارید و تیر هم واسه معافی اقدام کنید (به صورت موازی) احتمالا" تا آخر شهریور کارتتون رو می گیرین و فکر کنم بتونین برای پس گرفتن وثیقه اقدام کنید (بازم باید سوال کرد)
    یه سوال تکنیکی !
    اگه وثیقه بذاریم ، میشه بازم برا معافی پزشکی اقدام کرد ؟ وثیقه گذاشتن مثل معافیت تحصیلی نباشه که در حین داشتنش نشه برا معافی پزشکی اقدام کرد ؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

یه سوال تکنیکی !
    اگه وثیقه بذاریم ، میشه بازم برا معافی پزشکی اقدام کرد ؟ وثیقه گذاشتن مثل معافیت تحصیلی نباشه که در حین داشتنش نشه برا معافی پزشکی اقدام کرد ؟
    شما بهترین کاری که می تونید کنید اینه که برید نظام وظیفه و بپرسید _ موردتون خاصه _ و بعد نتیجه رو اینجا بذارید روزه ی شک دار نگیر...

Junior Member

یه سوال تکنیکی !
    من فکر نکنم بشه. چون از دو معافیت نمیشه همزمان استفاده کرد. مثلا وقتی شما معافیت تحصیلی گرفتی نمیشه برای معافیت پزشکی اقدام کنی البته به غیر از معافیت کفالت. در هر صورت باید برین از نظام وظیفه هم بپرسید چون منم مطمئن نیستم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Maryland College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise_z
    من فکر نکنم بشه. چون از دو معافیت نمیشه همزمان استفاده کرد. مثلا وقتی شما معافیت تحصیلی گرفتی نمیشه برای معافیت پزشکی اقدام کنی البته به غیر از معافیت کفالت. در هر صورت باید برین از نظام وظیفه هم بپرسید چون منم مطمئن نیستم.
    دوستان اگر کسی از نحوه اقدام برای این کعافیت ها اطلاع داره اگر بگه خیلی ممنون میشیم...

یعنی مثلا برای خروج از کشور از طریق وزارت علوم برای فوق اقدام کنیم و اگر در ادامه پاسخ معافیت پزشکی اوکی شد معافیت تحصیلی رو به پزشکی تغییر داد...

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Maryland College Park

معافیت پزشکی از طریق چشم:

برای لیسانس آیا فقط ضعف بینایی باید 10.25 باشه یا آستیگماتم باهاش جمع میشه؟ ??? :

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)