صفحه 54 از 406 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 4052

موضوع: معافیت پزشکی (شامل تمامی بیماریها و مسائل - قدیمی)

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی انصرافی دانشگاه علوم دارویی تهران

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره ي معافيت پزشكي

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_soad نمایش پست ها
    آقا من انحراف شدید بینی دارم که اختلالات تنفسی زیادی برام ایجاد کرده میخواستم ببینم طبق این بند میتونم اقدام کنم؟

بند 16- عوارض مادرزادي يا عفوني در بيني ، كام ، لب وحلق كه توليد اختلالات شديد نفسي ، صوتي، گوارشي نموده باشد
    و يا كراهت منظر ايجاد كرده باشد در صورتي كه قابل درمان نباشد معاف دائم.

همینطور یه لیپوم ( غده چربی) زیر بند دوم انگشت سبابه دست راستم هست که مانع از خم شدن کامل انگشت میشه.
    ممنونم میشم اگه نظرتون رو بگید.
    سلام و شب بخیر
    بله میتونید به شرطی که دکتر در معاینه ی اولیه در گزارشش کمی هم اغراق کنه . اگه همونطور که گفتین اختلالات شدید تنفسی ایجاد میکنه مثله اینکه تو دویدن اذیت میکنه که به احتمال زیاد معاف هستید . بنده هم به خاطر کف پام رفته بودم استناد کردم به ایین نامه که گفته بود نوع rigid معافه اما دکتره گفت فقط rigid تنها رو قبول نمیکنن , و این شد که با اغراق نوشت و بنده 99% معاف هستم.
    امیدوارم همه از این خدمت مثلا مقدس راحت بشن مثل من .
    ممنون...

Senior Member Harrison آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کمک

نقل قول نوشته اصلی توسط taha-taha نمایش پست ها
    اسم پزشک تو شورای پزشکی رو کسی میدونه(پوست و اورتوپد) - در ضمن وقتی تو بیمارستان بیماری تایید بشه ممکنه تو شورا نظرشون خلاف نظر متخصص باشه و معاف نکنن . روز شورا چه مدارک پزشکی باید نشونشون بدیم ؟
    با تشکر.
    تا اونجا که میدونم تو بیمارستان ارتش،،که واسه ارتوپدی باشه یکیش به نام بیمارستان خانواده هست ۲تا از پزشکای ارتپد که ادعا میکردن تو کمیسیون هم هستن به نام میر وکیلی و حسینی هستند هفته ای ۳روز از ۸تا ۱۲ تو اون بیمارستان هستن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BA in ELT

سلام دوباره
    می خواستم بدونم چرا روی بعضی برگه ها می نویسن معاینه توسط دو متخصص؟ اگر شرایط خاصی داره لطفا بگین، و آیا میشه کاری کرد که اینو ننویسند؟

Junior Member

دوستان كارت معافيت پزشكي من 10 روزه صادر شد و به درب منزل ارسال گرديد. اگر سوالي هست در خدمتم. تازه امروز رسيد دستم !! اونم روز جمعه !

Junior Member

سلام دوستان من در سمت راست صورتم تعدادی غده ی لنفاوی دارم که تورم دارد می خواستم ببینم شامل معافیت پزشکی می شود ؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی انصرافی دانشگاه علوم دارویی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad1369 نمایش پست ها
    دوستان كارت معافيت پزشكي من 10 روزه صادر شد و به درب منزل ارسال گرديد. اگر سوالي هست در خدمتم. تازه امروز رسيد دستم !! اونم روز جمعه !
    درود بفرست به این شانس . به من گفت برو 2 ماه دیگه میاد . معاف شدم دوستان . ممنون برای همه راهنمایی ها تو این مدت . رفتیم مرحله ی بعد یعنی گذرنامه ...
    ممنون بازم ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad1369 نمایش پست ها

سلام
    اسم دکتر گوش و حلق و بینی که در روز کمیسیون پزشکی در سازمان وظیفه عمومی تهران هست و همچنین سرهنگی که امضای آخر را میزنه داری بهم بدی ....؟؟ ضروری هست...
    از دوستان دیگه هم اگر کسی میتونه اسم دکتر گوش و حلق و بینی و سرهنگی که امضای آخر را میزنه دربیاره تقاضای کمک دارم.
    باتشکر

بچه ها من با کمال بد شانسی با مجموع نمره 10 واسه چشام فقط معاف از رزم شدم... می خواستم ببینم اگه اعتراض بدم شانسی واسه معاف شدن دارم؟ اصلا کسی اینجا بوده که خودش یا کسی از آشناهاش با 10 معاف دائم شده باشه؟
    راهی روشی نیست بشه اثر این قطره لعنتی رو کم کرد؟ یا چشمو 0.25 ضعیفتر کرد؟ ممنون میشم کمکم کنید... با این نمره چشم خیلی زور داره سربازی رفتن!

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin_gkh نمایش پست ها
    بچه ها من با کمال بد شانسی با مجموع نمره 10 واسه چشام فقط معاف از رزم شدم... می خواستم ببینم اگه اعتراض بدم شانسی واسه معاف شدن دارم؟ اصلا کسی اینجا بوده که خودش یا کسی از آشناهاش با 10 معاف دائم شده باشه؟
    راهی روشی نیست بشه اثر این قطره لعنتی رو کم کرد؟ یا چشمو 0.25 ضعیفتر کرد؟ ممنون میشم کمکم کنید... با این نمره چشم خیلی زور داره سربازی رفتن!
    واسه یک بیماری قبل از اعزام نمیشه 2 بار درخواست معاینه داد، شما اول اعزام میشید و بعد برای این بیماری از طریق واحد خودتون اقدام میکنید. چه برای این بیماری و چه بیماریهای دیگه که ادعا میکنید وقتی معاینه بشید به جای کمیسیون میرید به شورای عالی پزشکی که متشکل از 7 متخصص هست و همونطور که در همه جا ذکر شده هیچ نوع اعتراضی به رای شورای عالی وارد نیست.

Member GODO آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sefrtime نمایش پست ها
    سلام دوستان من در سمت راست صورتم تعدادی غده ی لنفاوی دارم که تورم دارد می خواستم ببینم شامل معافیت پزشکی می شود ؟
    سلام دوست عزیز !
    تو ایین نامه اومده :
    بند6- بدخيمي‌هاي خون و دستگاه لنفاوي بطور كلي معاف دائم.
    حالا این که این بند دقیقا شامل بیماری شما میشه یا نه من نمی دونم و باید بری پیش یه متخصص ...تا میزان بیماریتو تشخیص بده !
    اگر متخصص تایید کرد بعدش میری پیش پزشک معتمد نظام وظیفه یا نیروی انتظامی ....ببین اون بهت چی میگه
    در ضمن همه ی ازمایشات و ...رو نگهدار
    بدرود
    بیشتر آدم‌های دنیا دیوانه بودند. آن بخشی هم که دیوانه نبودند، عصبی بودند. آن بخش هم که دیوانه یا عصبی نبودند، احمق بودند.
    چارلز بوکوفسکی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)