صفحه 55 از 406 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 4052

موضوع: معافیت پزشکی (شامل تمامی بیماریها و مسائل - قدیمی)

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره ي معافيت پزشكي

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    واسه یک بیماری قبل از اعزام نمیشه 2 بار درخواست معاینه داد، شما اول اعزام میشید و بعد برای این بیماری از طریق واحد خودتون اقدام میکنید. چه برای این بیماری و چه بیماریهای دیگه که ادعا میکنید وقتی معاینه بشید به جای کمیسیون میرید به شورای عالی پزشکی که متشکل از 7 متخصص هست و همونطور که در همه جا ذکر شده هیچ نوع اعتراضی به رای شورای عالی وارد نیست.

برای یک بیماری چندین بار هم میشه درخواست معاینه داد.
    قبل از اون حتما یه دوشنبه صبج زود برید؛ به رای شورا اعتراض کنید.
    وقتی که هم میشه تقاضای معاینه مجدد داد و هم اعتراض کرد؛ خیلی بی فکری آدم وایسه اعزام شه بعد از اونجا پیگیری کنه.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی انصرافی دانشگاه علوم دارویی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    برای یک بیماری چندین بار هم میشه درخواست معاینه داد.
    قبل از اون حتما یه دوشنبه صبج زود برید؛ به رای شورا اعتراض کنید.
    وقتی که هم میشه تقاضای معاینه مجدد داد و هم اعتراض کرد؛ خیلی بی فکری آدم وایسه اعزام شه بعد از اونجا پیگیری کنه.
    سلام
    قسمت پایین صفحه ی 8 دفترچه نوشته نمیتونید به نظر شورای پزشکی اعتراض کنید و باید اعزام بشید . اما این دوستمون باید تلاششو بکنه قبل از اعزام اگه نشد بره خدمت و اونجا درخواست بده . من شنیدم این کمیسیونی که تو حین خدمت تشکیل میشه کمتر سختگیری میکنه , درسته ؟ از این مورد چندین نمونه بنده دیدم خودم که قبل از اعزام معاف نشدن ولی بعد از اینکه رفتن خدمت معاف شدن ( به فاصله ی 1 ماه ) .

آقا کسی از دوستان از طریق پرولاپس دریچه ی میترال قلب تا حالا اقدام کرده برای معافی؟
    شرایطش به چه شکل هست؟
    ویرایش توسط ehsan_soad : June 13th, 2010 در ساعت 03:17 PM

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Alik نمایش پست ها
    سلام
    قسمت پایین صفحه ی 8 دفترچه نوشته نمیتونید به نظر شورای پزشکی اعتراض کنید و باید اعزام بشید . اما این دوستمون باید تلاششو بکنه قبل از اعزام اگه نشد بره خدمت و اونجا درخواست بده . من شنیدم این کمیسیونی که تو حین خدمت تشکیل میشه کمتر سختگیری میکنه , درسته ؟ از این مورد چندین نمونه بنده دیدم خودم که قبل از اعزام معاف نشدن ولی بعد از اینکه رفتن خدمت معاف شدن ( به فاصله ی 1 ماه ) .
    بله منم همینطور فکر میکنم، آره همه میگن ساده تر میگیرن امیدوارم تو این فاصله هم ضعیفتر بشه(البته در حد معافی).
    10 - آيا مشمولي كه قبلا در شوراي پزشكي شركت كرده و با اخذ نظريه متخصص سرباز شناخته شده است حق اعتراض به راي شوراي پزشكي دارد؟ آراي صادره از طريق شوراي پزشكي قابل اعتراض نمي باشد.
    11 - آيا مشمول مي تواند به نظر پزشك اوليه معترض باشد؟ بلي- در صورت وجود اعتراض مي تواند به پزشك ديگري جهت اخذ نظريه مراجعه كند.
    12 - آيا مشمول مي تواند به راي شوراي عالي پزشكي اعتراض نمايد؟ خير نظريه شوراي عالي پزشكي قطعي و لازم الاجرا بوده و غير قابل اعتراض است.

بله منم همینطور فکر میکنم، آره همه میگن ساده تر میگیرن امیدوارم تو این فاصله هم ضعیفتر بشه(البته در حد معافی).
    10 - آيا مشمولي كه قبلا در شوراي پزشكي شركت كرده و با اخذ نظريه متخصص سرباز شناخته شده است حق اعتراض به راي شوراي پزشكي دارد؟ آراي صادره از طريق شوراي پزشكي قابل اعتراض نمي باشد.
    11 - آيا مشمول مي تواند به نظر پزشك اوليه معترض باشد؟ بلي- در صورت وجود اعتراض مي تواند به پزشك ديگري جهت اخذ نظريه مراجعه كند.
    12 - آيا مشمول مي تواند به راي شوراي عالي پزشكي اعتراض نمايد؟ خير نظريه شوراي عالي پزشكي قطعي و لازم الاجرا بوده و غير قابل اعتراض است.
    من هم شنیدم اگر در حین خدمت اقدام کنم آسون تر میگیرن ولی در مورد شورا هم شنیدم با وجود اینکه نوشته نمیشه ولی با یکم اصرار اگه توضیح بدی چرا فکر می کنی نظر شورا درست نیست بازم میشه اعتراض کرد حالا فردا میرم ببینم که قبول میکنن یا نه... ولی واقعا خیلی ستمه به خاطر0.25 چون از نظر دید من با کسی که معاف میشه اصلا فرقی ندارم اینم به خاطره اون قطره که ریختن اومده پایین...
    ممنون از همه
    بازم اگه کسی راهنماییه بیشتری میتونه بکنه ممنون میشم...

بله تو دفترچه این جوری نوشته. این دوست مون هم مثل من وقتی ملاقات مردمی مراجعه کنه می بینه. روزی که من رفته بودم نزدیک 300 شماره فقط برای اعتراض به رای شورا دادند. هر مشمول تا سه بار می تونه به رای شورای پزشکی اعتراض بکنه. بعدش اعتراض در شورای عالی پزشکی بررسی میشه که اون دیگه قطعیه.

سلام
    این مواردی که می فرمایید حتما حتما تو کمیسیون آشنا پیدا کردند وگرنه روال طبیعی معافیت پزشکی حین خدمت اقلا 6 ماه طول میکشه.

Member GODO آواتار ها

ممنون ازت
    از اونجایی که بنده این مسیر رو به طرز قانونی نرفتم نمیدونم کارتم کی بیاد , اگه برم نظام وظیفه میتونم جوابی بگیرم که کارت کی میاد ؟
    سلام
    من که رفتم نظام وظیفه اون یارو گفت برو منتظر کارتت باش !
    گفتم چقدر طول میکشه گفت : 2-3 ماه !
    البته من فکر کنم کمتر از اینا طول بکشه...ولی همنجوری جواب میدن !
    بیشتر آدم‌های دنیا دیوانه بودند. آن بخشی هم که دیوانه نبودند، عصبی بودند. آن بخش هم که دیوانه یا عصبی نبودند، احمق بودند.
    چارلز بوکوفسکی

نقل قول نوشته اصلی توسط GODO نمایش پست ها
    سلام
    من که رفتم نظام وظیفه اون یارو گفت برو منتظر کارتت باش !
    گفتم چقدر طول میکشه گفت : 2-3 ماه !
    البته من فکر کنم کمتر از اینا طول بکشه...ولی همنجوری جواب میدن !

سلام

اگر از پلیس+10 اقدام کرده باشید؛ از همون طریق پیگیری کنید، بهتر جواب میدن. حداقل میگن تو چه مرحله ایه.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_soad نمایش پست ها
    آقا کسی از دوستان از طریق پرولاپس دریچه ی میترال قلب تا حالا اقدام کرده برای معافی؟
    شرایطش به چه شکل هست؟

پرولاپس اگر منجر به نارسائی نشده باشه معاف از رزم و اگر منجر به نارسائی شده باشه معاف دائم داره.
    از روی اکوکاردیوگرافی هم معلوم میشه؛ ظاهرا چونه زدنی هم نیست! اکو همه چیز رو مشخص می کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)