صفحه 57 از 406 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 4052

موضوع: معافیت پزشکی (شامل تمامی بیماریها و مسائل - قدیمی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره ي معافيت پزشكي

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    بله شما می توانید قبلی را نشان دهید ولی بازم ازتون آزمایش می گیرند جهت اینکه مطمئن شوند شما پر کاری تیروئید دارید . حتما آزمایش های قبلی را نشان بده و بگو چند سال این مشکل را دارم.

به احتمالا زیاد شما اول یک کعافیت موقت شش ماهه می گیرد و سپس معافیت دائم می گیرید.
    ضمن تشکر فراوان از دوستان عزیز : Hamid_110 و samanjan

کسی میداند که برای پرکاری تیروئید چه آزمایش هایی می گیرند؟
    t3 t4 tsh فقط هست یا آزمایش های دیگری هم هست؟

با سلام.
    دوستانی که تو این یکی دو ماهه کارت معافیت پزشکی گرفتن،کارتشون هوشمند بوده یا از همین قدیمی معمولی ها؟
    بعد اینکه اگه کمیسیون بیمارستان ارتش که خود نظام وظیفه برای معاینه فرستاده،معافیت یه بیماری رو تایید کنه،چقدر احتمال داره شورای پزشکی نظام وظیفه اون معافیتو تایید نکنه(رد می کنه یا میفرسته یه بیمارستان دیگه)؟
    با تشکر.

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

بیمارستان فقط نوع بیماری و شدتش رو مینویسه و دکتر شورا طبق اون نظر و آئین نامه عمل می کنه.
    تا حالا ندیدم شورا نظر پزشک رو رد کنه.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

کسی اسم پزشک پوست تو شورای پزشکی رو میدونه ؟
    من 2 بار رفتم شورا. بار اول گفتن دکتر نیمده برید هفته دیگه . بار دوم پروندم گم شده بود تو بایگانی جا مونده بود . حالا گفتن دوباره هفته دیگه بیا . میخواستم ببینم دکتر پوستش کیه ؟
    در ضمن تو بیمارستان پزشم متخصص بیماری رو تایید کرده ممکنه تو شورا خلاف نظر اونو بگن ؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی انصرافی دانشگاه علوم دارویی تهران

سلام دوستان
    من كه كارم با اين موارد تمام شد و معاف شدم به هر طريقي ( n خوان رستم ) اما ميخواستم يه هشدار به دوستاني بدم كه مشكلشون مثل من در ايين نامه ذكر شده . باعث اين پست كف پاي همسايمون بود كه امروز ديدم ( بعد از 4 ماه تازه فهميدم رفته خدمت! ) كف پاش مثل من صاف بود مثل اينه اما معاف از رزم شد و من معاف دائم . ( البته با كلي اينو ببين و اونو ببين ) اينو گفتم كه مرقب باشيد و همه جوانب رو بسنجيد به خصوص در مورد مثال من .
    دوستان عزيز : شدت بيماري بسيار مهم تر از خود بيماري هست براي معافي پزشكي , اينو فراموش نكنيد ...
    موفق باشيد و معاف از هرگونه خدمت رزمي و غير رزمي ...

Member GODO آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط taha-taha نمایش پست ها
    کسی اسم پزشک پوست تو شورای پزشکی رو میدونه ؟
    من 2 بار رفتم شورا. بار اول گفتن دکتر نیمده برید هفته دیگه . بار دوم پروندم گم شده بود تو بایگانی جا مونده بود . حالا گفتن دوباره هفته دیگه بیا . میخواستم ببینم دکتر پوستش کیه ؟
    در ضمن تو بیمارستان پزشم متخصص بیماری رو تایید کرده ممکنه تو شورا خلاف نظر اونو بگن ؟
    سلام
    برای من هم تقریبا همچین چیزی پیش اومد ! من که رفتم کمیسیون گفتن پرونده ات نیست...در حالی که خودشون اعلام کردن اونروز باید بیای !
    ولی یه سربازه رفت گشت و پیدا کرد !
    من فکر نکنم اگه تو ایین نامه بیماری ذکر شده باشو بهداری تهران هم تایید کرده باشه ردی پیش بیاد !
    مگر تو استثنا ...مثلا یکی بود میگفت من همه مراحل طی کردم و شماره چشمام 9 بود و دیپلمم نداشت ...ولی سرهنگ رویت بهش گیر داد و گفت شماره عینکت با با شماره ی چشمی که بیمارستان داده تناقص داره...فرستادش دوباره بیمارستان سجاد !
    بیشتر آدم‌های دنیا دیوانه بودند. آن بخشی هم که دیوانه نبودند، عصبی بودند. آن بخش هم که دیوانه یا عصبی نبودند، احمق بودند.
    چارلز بوکوفسکی

Junior Member

سلام.من مبتلا به صرع هستم ولی دارو می خورم .در خواست معافیت کردم.نامه بیمارستان اومده برام .شنیدم معاف از رزم می شم. چجوری با دکترای بیمارستان صحبت کنم تا منو معاف کامل کنن.دکتر خودم خیلی معروفه نوشته وضعیتم بده ولی می ترسم تو کمیسون معاف از رزم فقط بشم. اونایی که معاف از رزم بشن حتما تو شهر خودشون خدمت می کنن چون مریضن؟چند ماه بعد از درخواست اعزام اعزام می کنن؟می خوام اگه بعد از اسفند باشه بشینم واسه ارشد بخونم.لطفا جوا ب بدین دوستان

Junior Member

سلام
    من انحراف ستون فقرات دارم البته زیاد نیست دکتر نظام وظیفه گفته که احتمال ۷۰ درصد معاف از رزم میشی
    مراحل معافیت پزشکی جدید چجوریه؟
    من از شهرستان باید بیام تهران
    شورای پزشکی چندنفره.سخت میگیرند یا آسون؟
    میتونم اگه رای شورای پزشکی معاف از رزم بود درخواست بدم که میخوام سالم اعزام بشم.
    راستی تا یادم نرفته اگه معاف از رزم شدم تو کارت پایان خدمت معاف از رزم رو مینویسند یا نه؟
    ممنون میشم اگه کسی جوابم رو بده

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی انصرافی دانشگاه علوم دارویی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein313 نمایش پست ها
    سلام
    من انحراف ستون فقرات دارم البته زیاد نیست دکتر نظام وظیفه گفته که احتمال ۷۰ درصد معاف از رزم میشی
    مراحل معافیت پزشکی جدید چجوریه؟
    من از شهرستان باید بیام تهران
    شورای پزشکی چندنفره.سخت میگیرند یا آسون؟
    میتونم اگه رای شورای پزشکی معاف از رزم بود درخواست بدم که میخوام سالم اعزام بشم.
    راستی تا یادم نرفته اگه معاف از رزم شدم تو کارت پایان خدمت معاف از رزم رو مینویسند یا نه؟
    ممنون میشم اگه کسی جوابم رو بده
    ايين نامه :
    بند1-انحرافات ستون فقرات مادرزادي يا اكتسابي:
    الف) در اشكال شديد و ناتوان كننده معاف دائم.
    (1) انحرافات جانبي مادرزادي و اكتسابي ستون فقرات (اسكوليوز بيش از 30 درجه معاف دائم)
    (2) جبران نشده و يا منجر به تغيير شكل قفسه صدري شده باشد معاف دائم.
    (3) كيفوز شديد بيش از 70درصد معاف دائم.
    ب) در اشكال خفيف (انحرافات جانبي مادرزادي و اكتسابي ستون فقرات كمتر از 20درجه) معاف از رزم.
    همونطور كه ذكر شده اگه مادرزادي باشه و كمتر از 20 درجه معاف از رزم و اگه بيشتر از 20 درجه معاف دائم .
    شوراي پزشكي 3 نفر هستند به علاوه يك درجه دار و اكثرا راي دكتر بيمارستان رو تاييد ميكنن .
    مراحل هم در صفحه 8 دفترچه نوشته ( همينطور تو پست هاي قبلي تاپيك ) .
    اگه شهرستان كوچيكي نباشه فكر نكنم احتياج به تهران اومدن باشه .
    موفق باشي...

Member GODO آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aminlover نمایش پست ها
    سلام.من مبتلا به صرع هستم ولی دارو می خورم .در خواست معافیت کردم.نامه بیمارستان اومده برام .شنیدم معاف از رزم می شم. چجوری با دکترای بیمارستان صحبت کنم تا منو معاف کامل کنن.دکتر خودم خیلی معروفه نوشته وضعیتم بده ولی می ترسم تو کمیسون معاف از رزم فقط بشم. اونایی که معاف از رزم بشن حتما تو شهر خودشون خدمت می کنن چون مریضن؟چند ماه بعد از درخواست اعزام اعزام می کنن؟می خوام اگه بعد از اسفند باشه بشینم واسه ارشد بخونم.لطفا جوا ب بدین دوستان
    ایین نامه :
    بند 11- انواع صرع به شرط ثبوت كلينيكي و يا پاراكلينيكي در يكي از مراكز درماني دانشگاهي يا نظامي معاف دائم.

تبصره: در مواردي كه شروط فوق تحقق نيابد ولي مدارك قابل استناد دال بر سابقه صرع موجود باشد به خدمت غير رزمي اعزام و در مشاغل مناسب گمارده شود در صورتي كه در حين خدمت صرع ثابت شود معاف دائم.

تاریخ اعزام هم اونطوری که من شنیدم به غیبت مربوط میشه...و همین طور به زمان ! بعضی وقتا تا 6-7 ماه هم طول کشیده !
    بدرود
    بیشتر آدم‌های دنیا دیوانه بودند. آن بخشی هم که دیوانه نبودند، عصبی بودند. آن بخش هم که دیوانه یا عصبی نبودند، احمق بودند.
    چارلز بوکوفسکی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)