صفحه 7 از 406 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 4052

موضوع: معافیت پزشکی (شامل تمامی بیماریها و مسائل - قدیمی)

پیش فرض پاسخ : همه چيز درباره ي معافيت پزشكي

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtyz
    سلام دوستان؛

یه موضوعی پیش اومده که اگه دوستانی که در این زمینه تجربه دارن راهنمایی کنن ممنون میشم.
    من دارم برای معافیت پزشکی (چشم) اقدام می کنم، از طرفی زمانم برای گرفتن پاسپورت خیلی محدوده. فرض کنید که 2 ماه وقت لازم دارم تا کارت معافیم برسه دستم.
    و همچنین فرض کنید که حداکثر تا 1 ماه دیگه باید پاسپورتمو بگیرم.
    میخوام ببینم الان که وسط کارای معافیت هستم؛ میتونم وثیقه بذارم و با معافیت تحصیلی پاسپورتمو آزاد کنم؟ اگه این کارو بکنم و بفهمن گیر نمی دن؟ میشه بعد از اینکه معاف شدم، وثیقه رو آزاد کنم؟
    ممنون میشم اگه جوابمو بدین.

با تشکر
    امیر
    سلام دوستان

من امروز نظام وظیفه بودم و این مسیله رو پرسیدم. گفتم بیام اینجا هم بگم بلکه دوستان هم استفاده کنن.
    طبق صحبتی که اون خانومه توی نظام وظیفه میکرد؛ قضیه از این قراره که وقتی برای معافیت پزشکی اقدام میکنیم؛ اسممون توی سیستم ثبت میشه. و حالا اگه بخوایم کنارش از معافیت تحصیلی هم استفاده کنیم ؛ بازم اسممون ثبت میشه؛ و از اونجایی که برای 2 تا معافیت همزمان نمیشه اسممون وارد سیستم بشه؛ پس باید یکیشو انصراف بدیم !
    پس این قضیه غیر عملیه متاسفانه !

موفق باشید
    اینجا محل تبلیغات نیست!

Junior Member

فکر نمی کنم ربطی به هم داشته باشند، شما فقط در صورتی نیاز به خرید تعهد رایگان ندارید که هزینه تحصیلتون رو خودتون داده باشید، مثلا کسانیکه شبانه هستند تعهدی ندارند و پس از پایان تحصیلاتشون مدرکشون رو بهشون میدن.

Member mohhhamad آواتار ها

پیش فرض چطوری زمان کمیسیون پزشکی رو جلو بندازم؟(معافیت کفالت از طریق بهزیستی)

سلام
    دوستان من برای معافیت کفالت اقدام کرده بودم.
    پدرم رو با درصد بالا معلول تشخیص داده شد.برای معرفی من به نظام وظیفه باید یه کمیسیون دیگه هم تو مرکز تهران تشکیل بشه.
    آقا ما مدارکمون رو بردیم.یه خانم (خانم رضایی) به ما گفت آقا شما برو 3-4 ماه دیگه خودمون بهت میزنگیم.
    منم گفتم خانم اون موقع باید پسرم بیاد کارت معافیت بگیره.
    گفت الا وبلا نمیشه.
    فقط در صورتی که مریض بد حال باشه یا سرباز باشی کمیسیون اضطراری تشکیل میشه.
    آاقا ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داره کمکم کنه؟
    چطوره این کمیسیون رو زودتر رو زودتر برگزار کنند؟
    این کاربر ،غیر فعال است.

Junior Member

دست عزیز
    اگر میخواهی‌ زمانش را کم کنی‌ باید بعد از ارسال مدارک خودت هر دفعه به نظام وظیفه بروی و پیگیری کنی‌.چون ان وقت در پست تلف میشود و اگر خود جواب هارا از نظام وظیفه بگیری دیگر در پست طول نمیکشد.

Junior Member

من معاف شدم ولي گفتن 2 ماه طول ميكشه تا كارت بياد حالا ميخوام ببينم ميشه تو اين مدت passport گرفت؟
    به من گفتن نميشه!
    كسي اطلاعي داره؟ اگه ميشه چيكار بايد كرد؟؟

Junior Member S@eed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کارگردانی انیمیشن - فرهنگ و هنر

از دوستان کسی اطلاع داره برای تعریق شدید کف دست و پاها (بطوری که آب میچکه از دستام!!!)، معافی کامل میدن؟؟
    من چند جا پرسیدم، گفتن 100% معافی ولی چندتا دکتر معتقد بدون احتمالش ضعیفه!
    به نظرتون دفترچه بفرستم؟ :-\

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط S@eed
    از دوستان کسی اطلاع داره برای تعریق شدید کف دست و پاها (بطوری که آب میچکه از دستام!!!)، معافی کامل میدن؟؟
    من چند جا پرسیدم، گفتن 100% معافی ولی چندتا دکتر معتقد بدون احتمالش ضعیفه!
    به نظرتون دفترچه بفرستم؟ :-\
    نه! اتفاقا" احتمالش بالاست! خیلی ها اینجوری معاف شدن... یه تست خاصی داره فکر کنم، دکتر بهت می گه دستات رو مشت کن اگه بعد از یه زمان خاصی اونقدر عرق کرد که کافی باشه! معافی...
    باید ببینی در اون حد هست یا نه، برو دفترچه ی پزشکی رو بخون، تو سایت پلیس هست...

دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member S@eed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کارگردانی انیمیشن - فرهنگ و هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط azim_utd
    نه! اتفاقا" احتمالش بالاست! خیلی ها اینجوری معاف شدن... یه تست خاصی داره فکر کنم، دکتر بهت می گه دستات رو مشت کن اگه بعد از یه زمان خاصی اونقدر عرق کرد که کافی باشه! معافی...
    باید ببینی در اون حد هست یا نه، برو دفترچه ی پزشکی رو بخون، تو سایت پلیس هست...
    من دفترچه گرفتم.. در مورد معافی پزشکی، خیلی کلی توضیح داده.
    پیش دوتا پزشک قانونی رفتم.. اولی آگهی زده بود توی روزنامه و وقتی پیشش رفتم گفت باید بیش 3 تا متخصص بری و اونا ازت تست میگیرن و برات یه نامه مینویسن و ....... که من دنبالش نرفتم (راستش بابام راضی نبود)
    ولی دکتر دومی که دفترچه مو پیشش پُر کردم، میگفت احتمالش هست ولی خیلی سخت گیری میکنن.. یطوری که باید مثلاً دستات باید در حد رودخونه باشه!!!!!
    هفته پیش رفتم واکسن زدم ولی هنوز دفترچه رو ارسال نکردم.
    (( توی تمام 20 سال عمرم از این مسئله رنج بردم، اگر بتونم باهاش معاف بشم، حداقل 18 ماه از زندگیم جبران شده! ))

من به نور خورشید حساسیت شدیدی دارم . دکترا گفتن درمان خاصی نداره باید دستکش بپوشی و در معرض نور خورشید قرار نگیری! حالا نمی دونم معاف می شم یا نه. چطور می تونم قبل از فارغ التحصیل شدن بفهمم که معاف می شم یا نه؟ آیا پزشکی هست که بتونه تشخیص بده. تو مواردی که نظام وظیفه مشخص کرده خیلی کلی گویی شده.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2712
    من به نور خورشید حساسیت شدیدی دارم . دکترا گفتن درمان خاصی نداره باید دستکش بپوشی و در معرض نور خورشید قرار نگیری! حالا نمی دونم معاف می شم یا نه. چطور می تونم قبل از فارغ التحصیل شدن بفهمم که معاف می شم یا نه؟ آیا پزشکی هست که بتونه تشخیص بده. تو مواردی که نظام وظیفه مشخص کرده خیلی کلی گویی شده.
    سلام

به این سایت یه سری بزن... من خودم امتحان نکردم... دربارش تحقیق کنید

موفق باشید..
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)