صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31

موضوع: شرایط تغییر شهر و دانشگاه در سوئد

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

پیش فرض پاسخ : شرایط تغییر شهر و دانشگاه در سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط fafari
    رشته من 500 تا applicant داشته تو لاند.یعنی چون جای خالی نیست نمیشه از stockholm به اونجا transfer کرد؟
    اصلا فکرش هم نکن.
    Resigned Mod. <br />.

Junior Member

سلام دوستان
    من امسال پذیرش دارم ولی‌ چون رشته و شهرمو دوست ندارم حتما می‌خوام که تغییر بدم،معمولا میگن که می‌شه، ولی‌ میخوام بدونم کسی‌ اینجا هست که بدون از الان کاری هست که بتونم انجام بدم،یا اینکه کلا باید بذارم ۱ترم بگذره بعد شروع کنم؟منطورم میل دادن و اینجور کاراست؟!

Senior Member

بچه ها من و شوهرم ممكنه دو شهر متفاوت قبول بشيم به نظرتون درك ميكنن كه منتقلمون كنن؟ مدرك دانشجوي انتقالي از كدام دانشگاه صادر ميشه؟ ميتونه تا آخر تحصيل در شهر مقصد بمونه يا فقط چند ترم ميتونه مهمان باشه؟

Senior Member

اينو ببينيد دانشگاه استكهلم در اين مورد توضيح داده
    http://www.su.se/english/study/curre...ral-of-studies

Transferral of studies undertaken at Stockholm University to a home university
    Only your home university can decide whether or not a course at Stockholm University can form part of your degree. To be certain that your home university will accept the course or programme you would like to study, you must contact the department where you are currently studying, before applying to Stockholm University.

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems - KTH

دوستان من یه مشکل بزرگ دارم .. امیدوارم دوستانی که تجربه دارن راهنماییم کنن

من برای پاییز 2010 میخوام اپلا کنم . رشتم کامپیوتر و گرایش شبکه رو دوست دارم .. اما تافلم 75 شد پس فقط میتونم رشته های کورس A رو اپلای کنم. که اونم فقط دو تا دانشگاه برای رشته ی کامپیوتر با این شرایط دانشجو میگیزن ، اونم نرم افزار و نه شبکه!
    حالا من اگه قبول شم یکی از این دو تا دانشگاه میتونم بعدش انتقالی بگیرم برم KTH و یا chalmers شبکه بخونم؟ یا چنین چیزی امکان نداره که هم دانشگاه عوض کنم و هم رشته؟؟؟؟؟

البته همه ی اینا در شرایطی که من توی یکی از اون دو تا دانشگاه قبول شم!!!!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojedy نمایش پست ها
    دوستان من یه مشکل بزرگ دارم .. امیدوارم دوستانی که تجربه دارن راهنماییم کنن

من برای پاییز 2010 میخوام اپلا کنم . رشتم کامپیوتر و گرایش شبکه رو دوست دارم .. اما تافلم 75 شد پس فقط میتونم رشته های کورس A رو اپلای کنم. که اونم فقط دو تا دانشگاه برای رشته ی کامپیوتر با این شرایط دانشجو میگیزن ، اونم نرم افزار و نه شبکه!
    حالا من اگه قبول شم یکی از این دو تا دانشگاه میتونم بعدش انتقالی بگیرم برم KTH و یا chalmers شبکه بخونم؟ یا چنین چیزی امکان نداره که هم دانشگاه عوض کنم و هم رشته؟؟؟؟؟

البته همه ی اینا در شرایطی که من توی یکی از اون دو تا دانشگاه قبول شم!!!!
    ما همين جوريش تو تغيير دانشگاه مونديم بعد شما مي خواي از نرم افزار بري شبكه بخوني؟ (شوخي بود) به نظرم ممكنه بتونيد واحدها رو منتقل كنيد و مثلا چند درس اونجا پاس كنيد اما فكر نمي كنم تغيير رشته مقدور باشه اگه اينجوري باشه همه مي روند يه رشته پايين قبول ميشن بعد ميرن بهترين رشته منطقي به نظر نمي رسه

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems - KTH

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    ما همين جوريش تو تغيير دانشگاه مونديم بعد شما مي خواي از نرم افزار بري شبكه بخوني؟ (شوخي بود) به نظرم ممكنه بتونيد واحدها رو منتقل كنيد و مثلا چند درس اونجا پاس كنيد اما فكر نمي كنم تغيير رشته مقدور باشه اگه اينجوري باشه همه مي روند يه رشته پايين قبول ميشن بعد ميرن بهترين رشته منطقي به نظر نمي رسه

اشتباه میکنین مهندسی نرم افزار پایین تر از شبکه نیست .. تازه طرفداران بیشتری هم داره .. به همین دلیل بیشتر ارائه میشه . مساله ی من اینه که اصلا شبکه رو ارائه نمیدن .. دانشگاهایی که کورس آ دارن .
    من رزومه ی نسبتا خوبی دارم، معدل 16.60، سابقه ی کار .. مقاله ی داخلی و خارجی .. گفتم شاید تاثیر داشته باشه

Junior Member honestbud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor: azad un, civil. ms:hydraulic

سلام.من برای پاییز 2010 دارم برای مستر سازه سوئد اقدام میکنم.رشتم عمران هستش.رشته هایی که میخواهم برم فقط چالمرز و kth دارنشون.اونها هم آیلتس 6 حداقل میخواهن.من 5.5 شدم.میخواهم بدونم اگه یه رشته دیگه ای قبول بشم(تو بعضی از دانشگاه ها آیلتس 5 هم قبول دارن) میتونم ترنسفر کنم برای چالمرز و رشته خودم؟
    شندم چالمرز با بعضی از دانشگاه همکاری داره.شما میدوند کدوم دانشگاه ها اینطوری هستند؟
    اصلا میشه از یه رشته رفت یه رشته دیگه؟شرایطش چه طوریه؟
    Every success has been a dream at the beginning

Senior Member

من شنيدم كه همه چيز بستگي به مسئول coordinator دانشگاه شما و مقصد و داشتن ظرفيت خالي داره دوستان بهتره براي گرفتن پاسخ درست با دانشگاه هاتون مكاتبه كنيد

دوستاني كه مي خواستن تغيير رشته و يا تغيير دانشگاه بدن. ميشه از تجربه هاشون بگن؟ و اينكه موفق شدن؟ من براي ترم بهار 2010 دارم ميام سوئد اگه بخوام بعد از يك ترم تغيير رشته يا تغيير دانشگاه بدم در اين حالت جزو ورودي هايي ميشم كه بايد شهريه بدن؟
    لطفا از تجربه هاتون و اينكه به قول معروف چجوري چونه زدين، بگين لطفا.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)