صفحه 4 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 142

موضوع: آرشیو شده : نحوه پرکردن فرم های سفارت ( تا سال 2012 )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

پیش فرض پاسخ : نحوه پرکردن فرم های سفارت

سلام
    من ادامه مقالاتم رو تویفرو 1221 تو بخش 43 فرم 1221 نوشتم چون تو بخش مربوط به خودش(26) جا نمی شد البته نمیدونم درسته یا نه
    چند تا سوال داشتم:
    1- من تاریخ شروع دوره رو توی نامه بورسم زده 28 فوریه ولی نوبت مصاحبه ام 31 ژانویه هست ، تاریخ ورود به استرالیا رو همون 38 فوریه تو فرمها بزنم؟ خب آخه هم خودم هم اونها میدونن که احتملا اینکه ویزام تا اون موقع برسه کمه. این باعث نمیشه که کلن ریجکتم کنن؟
    2- توی فرم 157 Name of education provider or training body همون اسم دانشگاه رو بزنیم؟ یا بخش اسکولارشیپ دانشکاه رو یا یه همچین چیزی رو؟
    3- اگه بورس داریم جواب سوال 41 توی فرم 157 رو yes بزنیم دیگه ؟
    4- برای من که پول رو به حساب سفارت توی بانک تجارت میریزم جواب سوال 75 میشه Money order ؟
    5- توی فرم 1221 سوال 22 برای Name of institution اسم دانشگاه رو زدم برای Full name چی بزنم؟
    6- توی فرم 1221 سوال 40 Give details of your thesis topic and research to be undertaken فقط اسم پروژه کافیه یا در موردش یک کمی هم توضیح بدیم؟

Junior Member

سوال 1 - بله تاریخ ورودت رو 28 فوریه بزن تاریخ خروجت رو از تموم شدن دوره ات چند هفته تا یکماه بیشتر بزن
    2- فکر کنم بله
    6- کمی توضیح بده چون میگه دیتیل بده
    جواب اون چند تا رو نمیدونم بهتره اصل سوال رو بنویسی یادم نیست چی بود سوال

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

ببخشید من توی 3 اشتباه نوشتم منظورم سوال43 بوده که میپرسه :
    Do you have access to sufficient funds to support you and your family
    unit members for the TOTAL period of your stay in Australia
    اگه بورس داریم yes بزنیم دیگه؟
    تو سوال 75 هم پرسیده How will you pay your application charge? که من به همون حساب سفارت توی بانک تجارت میریزم جواب میشه Money order ؟
    سوال 22 فرم 1221 می پرسه Are you funding your trip? که من چون بورس دارم زدم no و در ادامه Give details of the person/institution funding your trip ومیپرسه Full name که من نمیدونم چی بزنم و در قسمت بعدی که میپرسه Name of institution (if applicable) اسم دانشگاه رو زدم
    در ضمن Flight/Ship details رو هم unknown زدم چون هنوز بلیط نگرفتم یا رزرو نکردم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

سلام یک سوال داشتم برای فرم 1221. من و همسرم باهم می خوایم بریم. در پایان فرم که چهار بخش جداگانه دارد و می پرسد شما برای چه می روید. الان برای خودم زدم student و فسمت مربوط به آن را پرکردم. برای همسرم چه بزنم؟ Visitor? اگر برای او بزنم researcher چون پایان نامه ندارد نمی توانم آن قسمت ها را پرکنم.
    لطفا کمک کنید وقت سفارت دارو و هنو ز این قسمت مانده است.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

پیش فرض پاسخ : Final Visa

سلام دوستان این سوال می دونم مال ایبنجا نیست اما چون اینجا زن و شوهرهایی هستند که ویزا گرفتن مظرح می کنم. الان در تکمیل فرم 157 برای همسرم. یک قسمت هست که گفته باید توسط دانشجو پر بشه پس برای همسرم خالی گذاشتم. اما بعدش گفته اگر عضو خانواده هستید و می خواید برید پیش همسرتون قسمت c را پرکنید. همسر من با من می یاد پس این قسمت رو هم باید خالی بگذارم؟!
    در ضمن فرم 919 را من پر نکردم باید پر کنم؟
    لطفا سریع جواب بدید چون وقت سفارت دارم این هفته.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PHD NTNU

نقل قول نوشته اصلی توسط farveh نمایش پست ها
    سلام دوستان این سوال می دونم مال ایبنجا نیست اما چون اینجا زن و شوهرهایی هستند که ویزا گرفتن مظرح می کنم. الان در تکمیل فرم 157 برای همسرم. یک قسمت هست که گفته باید توسط دانشجو پر بشه پس برای همسرم خالی گذاشتم. اما بعدش گفته اگر عضو خانواده هستید و می خواید برید پیش همسرتون قسمت c را پرکنید. همسر من با من می یاد پس این قسمت رو هم باید خالی بگذارم؟!
    در ضمن فرم 919 را من پر نکردم باید پر کنم؟
    لطفا سریع جواب بدید چون وقت سفارت دارم این هفته.
    سلام
    بله قسمت c فرم 157 رو خالی بگذارید
    فرم 919 رو نباید پر کنید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh_k1363 نمایش پست ها
    سلام
    بله قسمت c فرم 157 رو خالی بگذارید
    فرم 919 رو نباید پر کنید
    مرسی از جوابتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

هیچ کس تو این بخش نمیاد جواب سوالامون رو بده؟

Junior Member

[QUOTE=helly;607792]ببخشید من توی 3 اشتباه نوشتم منظورم سوال43 بوده که میپرسه :
    Do you have access to sufficient funds to support you and your family
    unit members for the TOTAL period of your stay in Australia
    اگه بورس داریم yes بزنیم دیگه؟
    تو سوال 75 هم پرسیده How will you pay your application charge? که من به همون حساب سفارت توی بانک تجارت میریزم جواب میشه Money order ؟
    سوال 22 فرم 1221 می پرسه Are you funding your trip? که من چون بورس دارم زدم no و در ادامه Give details of the person/institution funding your trip ومیپرسه Full name که من نمیدونم چی بزنم و در قسمت بعدی که میپرسه Name of institution (if applicable) اسم دانشگاه رو زدم
    در ضمن Flight/Ship details رو هم unknown زدم چون هنوز بلیط نگرفتم یا رزرو نکردم[/
    QUOTE]
    yesبزن چون بورس داری
    مانی اردر نمیشه اینجا میتونی جوابی ندی چون کشور ما ویزا کارت اینا نداره همون قبض بانک رو به فرمهات الصاق کنی کافیه البته منم مانی اردر زدم
    اینجا جواب no هست چون بورس داری
    اسم دانشگاهت رو میزنی به عنوان ساپورترت
    اونهم unknown زدی درسته ما هم اینو زدیم

Senior Member

در بخش 58 قسمت آخر ميپرسه كه آيا آموزش نظامي داشتيد (كار با مواد منفجره و اسلحه و ...)
    اين رو چي بزنيم؟خوب تقريبا اكثر آقايان سربازي ميرن و با اين چيزا هم كار كردن
    دردسر نشه اگه اين رو بزنيم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)