صفحه 79 از 85 نخستنخست ... 296970717273747576777879808182838485 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 841

موضوع: چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

پیش فرض پاسخ : چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط debehnam نمایش پست ها
    ممنون
    میشه لطفا مهمترین موارد که توی گرفتن ویزا دخیله رو بترتیب بفرمایید.
    شما تجربتون کامله برای همین سوال میکنم
    فکر میکنم اینها باشند:
    1-حساس نبودن رشته
    2- خدمت
    3-داشتن یا نداشتن فاند
    ما ترتیب نداریم!
    مورد 1 و 2 صفر و یکی ان تقریبا- البته رشته حساس معنا نداره - فیلد حساس از نظر اونا معنی داره
    اما داشتن فاند شما رو به اطمینان میرسونه که کشکی ریجکت نمیشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    ما ترتیب نداریم!
    مورد 1 و 2 صفر و یکی ان تقریبا- البته رشته حساس معنا نداره - فیلد حساس از نظر اونا معنی داره
    اما داشتن فاند شما رو به اطمینان میرسونه که کشکی ریجکت نمیشین
    ممنون دوست من
    تعداد مقاله isi و یا داشتن کنفرانس تاثیرش چه مقداره ؟
    شما به شخصه مهمترین آیتم ها رو چه چیزهایی میدونید ؟

Junior Member

دوستان من پزشکی خوندم و پایاننامم در زمینه پزشکی هسته ای هست. در مورد PET scan هم چندین مقاله دارم و از یه استاد امریکایی صاحب نام در این زمینه ریکام دارم. آیا این موضوع هم جزو موضوعات حساس در ویزای امریکاس؟ با توجه به اینکه در رشته نوروساینس اپلای کردم و ارتباطی به پزشکی هسته ای نداره.

Junior Member

دوستان برای یک جمع بندی میپرسم :
    به نظر شما تا این لحظه چه آیتم هایی بیشتر از همه روی رد شدن ویزا تاثیر دارند ؟
    با تشکر از دوستان با سابقه

سلام
    من برای مستر دوم می خوام اقدام کنم. فعلا یه پذیرش با فاند نصفه و نیمه دارم و منتظر نتیجه بقیه دانشگاهام هستم.
    سوالم اینه که آیا سابقه کار من در شبکه خبر انگلیسی Press TV که غیر مستقیم با صدا و سیما همکاری داره نکته منفی حساب می شه؟ و اگر مشکلی هست چه راه حلی دارین برای فرار ازش!‌
    همین طور این که اگه من راستش رو بگم که می خوام برای دکترا اقدام کنم بعد از ارشد دومم و اصلا اومدم ارشد دوم بگیرم چون بک گراندم مستقیما توی رشته ای که می خواستم نبوده، نکته ی منفی هست و باید حتما بگم تصمیم دارم برگردم؟
    همین طور این که من اینجا نامزد دارم (هنوز عقد نکردیم)‌ کلا تاثیری در ویزا گرفتن داره یا نه؟‌ و اگه داره مثبت یا منفی؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام دوستان
    ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.
    من از دو دانشگاه Lehigh و NCSU پذیرش همراه با فاند گرفتم. رتبه این دو دانشگاه توی صنایع به ترتیب 17 و 15 هست. اما رتبه کلی اونها به ترتیب 267 و 114 هست. من قصد دارم دانشگاه lehigh رو انتخاب کنم که از لحاظ رتبه کلی وضعیت خوبی نداره. می خواستم ببینم آیا به نظر شما احتمال ریجکت شدن درخواست ویزا وجود داره؟
    سوال بعدیم هم اینه که آیا شما پیشنهاد می کنید که من سند خونه به نام خودم بزنم؟ (یعنی اون قد ریسک رد شدن ویزا وجود داره که من همچین هزینه ای رو بپردازم)

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط fakhimi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دو دانشگاه Lehigh و NCSU پذیرش همراه با فاند گرفتم. رتبه این دو دانشگاه توی صنایع به ترتیب 17 و 15 هست. اما رتبه کلی اونها به ترتیب 267 و 114 هست. من قصد دارم دانشگاه lehigh رو انتخاب کنم که از لحاظ رتبه کلی وضعیت خوبی نداره. می خواستم ببینم آیا به نظر شما احتمال ریجکت شدن درخواست ویزا وجود داره؟
    سوال بعدیم هم اینه که آیا شما پیشنهاد می کنید که من سند خونه به نام خودم بزنم؟ (یعنی اون قد ریسک رد شدن ویزا وجود داره که من همچین هزینه ای رو بپردازم)
    در مورد NCSU اطلاعی ندارم ولی در مورد Lehigh چون جزو گزینه های اولیه خودم بود نظرم منفی هست. شما اسمشو توی گوگل سرچ کنید سمت چپ نظرات مردم رو می نویسه که عموما ازش بد گفتن. ولی خوب هیچ ربطی ب رد شدن توی ویزا نداره. شما اگه فول فاند هستید هیچ نیازی ب سندخونه نیست. نهایتش یه bank statement ببرید که می دونم اونم نیاز نخواهد بود

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط fakhimi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    رنک دانشگاه ربطی به ویزا گرفتن و نگرفتن نداره که! افیسر مسوول رنکینگ نیس.

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط omidoo نمایش پست ها
    در مورد NCSU اطلاعی ندارم ولی در مورد Lehigh چون جزو گزینه های اولیه خودم بود نظرم منفی هست. شما اسمشو توی گوگل سرچ کنید سمت چپ نظرات مردم رو می نویسه که عموما ازش بد گفتن. ولی خوب هیچ ربطی ب رد شدن توی ویزا نداره. شما اگه فول فاند هستید هیچ نیازی ب سندخونه نیست. نهایتش یه bank statement ببرید که می دونم اونم نیاز نخواهد بود
    شما فاند اگه داری اوکیه
    رنکینگ اصلا مهم نیست ؛ چیزی که تجربه من بود پرزنتیشن شما هم اونجا مهمه ، نامه از استاد فراموش نشه. طرف به مدارک مالیم نگاه نکرد چون فاند رو داشتم و بیشتر از نیاز کاور میکرد.
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط Chrisplendid27 نمایش پست ها
    سلام
    من برای مستر دوم می خوام اقدام کنم. فعلا یه پذیرش با فاند نصفه و نیمه دارم و منتظر نتیجه بقیه دانشگاهام هستم.
    سوالم اینه که آیا سابقه کار من در شبکه خبر انگلیسی Press TV که غیر مستقیم با صدا و سیما همکاری داره نکته منفی حساب می شه؟ و اگر مشکلی هست چه راه حلی دارین برای فرار ازش!‌
    همین طور این که اگه من راستش رو بگم که می خوام برای دکترا اقدام کنم بعد از ارشد دومم و اصلا اومدم ارشد دوم بگیرم چون بک گراندم مستقیما توی رشته ای که می خواستم نبوده، نکته ی منفی هست و باید حتما بگم تصمیم دارم برگردم؟
    همین طور این که من اینجا نامزد دارم (هنوز عقد نکردیم)‌ کلا تاثیری در ویزا گرفتن داره یا نه؟‌ و اگه داره مثبت یا منفی؟
    مرسی
    کلا بگم، که مستر دوم تا حالا ندیدم واسه کسی مشکل ایجاد کنه؛ اگه کسی این اتفاق براش افتاده و افیسر گفته باشه بخاطر مستر دوم ریجکت بگه خیلی خوبه.
    شما باید بگی که بعد درست برمیگردی؛ یعنی بگی میخوام اینا رو یاد بگیرم و برگردم و فلان کار رو انجام بدم، یه شغل بیخطر هم بگو؛ من گفتم الان شهرداری نیاز دارن برگردم کار خوب دارم و اینکارا رو میکنم... طرف خیلی هم حال کرد. اگه گفت دکترا یجوری بپیچون که میری یاد بگیری
    نامزد رو نشنیدم واسه کسی مشکل پیش بیاره، چون الان فک کنم اصلا خانمتونم بودن ویزا نمیدادن
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)