صفحه 10 از 85 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 841

موضوع: چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

Junior Member

پیش فرض وضعیت اقتصادی آمریکا و تاثیر آن بر ویزای دانشجویان بدون فاند

من امسال از آمریکا یه پذیرش بدون فاند دارم. اونطور که از فروم ها دستم اومد, معمولا به چنین دانشجویانی سختتر ویزا می دن حالا می خواستم بدونم که کسی با توجه به وضعیت کنونی اقتصاد آمریکا(که باعث شده Tuition را هم 35 درصد افزایش بدن) تجربه ای داره که به دانشجویانی مثل من راحتتر از گذشته ویزا بدن؟
    Alavirad

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

یک بار ریجکت شدن، میتونه باعث بدبینی سفارت بشه و احتمال ریجکت شدن در دفعات بعدی رو بالا ببره؟

یک بار ریجکت شدن، میتونه باعث بدبینی سفارت بشه و احتمال ریجکت شدن در دفعات بعدی رو بالا ببره؟
    If you are rejected once, next time you go to interview the officer will probably ask you "how is it different this time? " or something like that

you should be prepared to answer that question and convince the officer maybe by providing additional documents which can increase your chances of getting a visa

There are people who got visa on second or third interview

Senior Member

I don’t really care but do you think I will have problem because I am seyed?
    How should I write my name? Should I put space between seyed and my name or use – between them?
    Thanks
    Hi friend,

when we were in cyprus for interview, one of visa pick uppers was seyed. He was seyed ali and was cleared in about 90 days. Like others.
    But he said that the officers asked about the meaning of seyed of him.

دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Senior Member

اینا رو می ذاریم به پای استرس الکی قبل مصاحبه. نه بابا. هیچی نمیشه. فقط دلیلش چیه؟ اماده توضیح به آفیسر باش. یا مدارکتو کامل تر کن روش. همین
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan99
    اینا رو می ذاریم به پای استرس الکی قبل مصاحبه. نه بابا. هیچی نمیشه. فقط دلیلش چیه؟ اماده توضیح به آفیسر باش. یا مدارکتو کامل تر کن روش. همین
    دوست عزیز از جوابتون ممنون
    ولی علتش استرس الکی قبل از مصاحبه نیست جانم! من اینو از خیلی ها شنیدم ، خیلی بیشتر از اون چیزی که فکرش رو بکنی، تا جاییکه یه وکیلی(لبته ایرانی) میگفت اگر اونقدر مدارکت تکمیل نیست که مطمئن باشی شانس ویزا گرفتن رو داری نرو! ولی من زمان برام خیلی مهمه.

Senior Member

دوست عزیز از جوابتون ممنون
    ولی علتش استرس الکی قبل از مصاحبه نیست جانم! من اینو از خیلی ها شنیدم ، خیلی بیشتر از اون چیزی که فکرش رو بکنی، تا جاییکه یه وکیلی(لبته ایرانی) میگفت اگر اونقدر مدارکت تکمیل نیست که مطمئن باشی شانس ویزا گرفتن رو داری نرو! ولی من زمان برام خیلی مهمه.
    سید بزرگوار.

نگران نباش. ما یه بار مصاحبه رو واسه خودمون دیدیم، 9 بار واسه رفقا دیدیم و n بار هم نتایج ملتو خوندیم. کلا خیای آسونتر از اونیه که فکرشو بکنی. همونطور که قبلا هم گفتم مدارکت باید کامل باشه. اما تو مدارک و سوابق هر کسی یه سری ضعف ها هست. که نباید نگرانش شد. از ما پرسیدی ما هم گفتیم تا حالا n تا ریجکتی دیدیم که گرفتن بالاخره. حالا اشتباه از ماست که داریم استرس بیخودیه شما رو کم می کنیم. راست میگی آقا. یه بار ریجکت شدن خیلی مهمه. شما که جوابتو می دونی روشم تعصب داری چرا میای اینجا سئوال می کنی دوباره؟

Junior Member

چرا ناراحت میشی دوست عزیز؟
    تعصب چیه؟ اصلا این حرفا یعنی چی؟
    من که اگر تعصب داشتم یا مطمئن بودم بصورت سوالی مطرح نمیکردم.
    من که از جواب و لطف شما تشکر کردم. فکر کنم نخوندین.
    من ارزش این رو که یک نفر مثل شما وقت میذاره و به سوالات یه نفر دیگه مثل من جواب میده کاملا درک میکنم. منظور من صرفا این بود که حرفی که زدم زاییده استرس و احتمالات شخصی نیست بلکه به دلیل اینه که مکرر شنیدم و میخواستم شما این رو متوجه بشین ولی برای شما سو تفاهم شد.
    خوب نیست آدم اینقدر سریع قضاوت کنه و برچسب روی دیگران بزنه.

Senior Member

چرا ناراحت میشی دوست عزیز؟
    تعصب چیه؟ اصلا این حرفا یعنی چی؟
    من که اگر تعصب داشتم یا مطمئن بودم بصورت سوالی مطرح نمیکردم.
    من که از جواب و لطف شما تشکر کردم. فکر کنم نخوندین.
    من ارزش این رو که یک نفر مثل شما وقت میذاره و به سوالات یه نفر دیگه مثل من جواب میده کاملا درک میکنم. منظور من صرفا این بود که حرفی که زدم زاییده استرس و احتمالات شخصی نیست بلکه به دلیل اینه که مکرر شنیدم و میخواستم شما این رو متوجه بشین ولی برای شما سو تفاهم شد.
    خوب نیست آدم اینقدر سریع قضاوت کنه و برچسب روی دیگران بزنه.
    ببینید الان اگه شما یه چیزه اینجوری داری یعنی یه بار ریجکت شدی خیلی بهش فکر نکن. اونجا خیلی ها رو میبینی که نقاط ضعف تو پروندشون هست. اما نباید به اینا فکر کنی چون مهم اینه که ریلکس باشی.

در ثانی من خیلی های رو دیدم که تا 3 بار هم ریجکت شدن اما ویزاشونو گرفتن. بچه های 28 اوریل یادشونه من کیو میگم. اون حتی این دفعه هم شرایطشو عوض نکرد اما گویا آفیسر دیگه از رو رفت و ویزارو بهش داد. اون از دبی، انکارا و کویت ریجکت شده بود یه بار و الان گرفت. شما که تا حالا فقط یه بار ریجک شدی.

Junior Member

سلام
    من گواهی مدرک ليسانس و ارشدم و دادم دارالترجمه، اون قسمت بدهی من به دولت و اينا و ترجمه نکرده. اين مشکلی برام ايجاد نمی کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)