صفحه 12 از 85 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 841

موضوع: چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

پیش فرض پاسخ : چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shp_com نمایش پست ها
    آقا این سوالات فقط باعث استرس بیجا می شه. هم خودتون و هم دیگران که وضعیت مشابه دارن.
    عزیز جان چه استرسی شما می دونی که برای ثبت نام TOEFL و GRE نمی تونی اسم رو با فاصله بزنی (بقیه فرم های مربوط به سفارت و دانشگاه رو من اطلاعی ندارم فعلا) بنابراین یا باید اسمت رو با سیدش سرهم بنویسی که خوب اون موقع برای پیدا کردن اسمت تو جاهای دیگه اشکال پیش می آد، اگر هم که سیدش رو ننویسی که باز هم اسمت با پاسپورت و جاهای دیگه نمی خونه.

بعدشم استرس نداره که یه مسیریه همگی داریم دور هم می ریم، فقط اشتباه کردن سر یه اسم ممکنه اونطرف باعث گم شدن یا قاطی شدن مدارکتون بشه که حالا تا بیای بفهمی و مشکل رو حل کنی کلی زمان رو از دست می دی.
    ویرایش توسط amiroo0oo : October 29th, 2009 در ساعت 10:38 AM

پیش فرض فاصله بین فارغ التحصیلی و اپلای

دوستان،
    لیسانس من 6 سال طول کشید. ولی رزومه خوبی دارم (هم معدل و هم مقاله)
    الان هم که دارم می رم سربازی ( یک سال و نیم).
    بعد هم تا اینکه بیام اپلای کنم حداقل یک سال طول می کشه .

این طولانی شدن مدت پس از فارغ التحصیلی، برای دریافت ویزا ( یا حتی پذیرش ) مشکلی ایجاد نمی کنه؟
    چون یکی از دوستان در خلال یک سوال به این مورد اشاره کرده...
    به این لینک:
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?t=15344

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiroo0oo نمایش پست ها
    عزیز جان چه استرسی شما می دونی که برای ثبت نام TOEFL و GRE نمی تونی اسم رو با فاصله بزنی (بقیه فرم های مربوط به سفارت و دانشگاه رو من اطلاعی ندارم فعلا) بنابراین یا باید اسمت رو با سیدش سرهم بنویسی که خوب اون موقع برای پیدا کردن اسمت تو جاهای دیگه اشکال پیش می آد، اگر هم که سیدش رو ننویسی که باز هم اسمت با پاسپورت و جاهای دیگه نمی خونه.
    فکرمیکنم بهترین کار همین باشه که به صورت seyed-ali (به عنوان مثال) اسمتو تایپ کنی.

و یه سوال: اپلای کردن برای گرین کارد لاتاری میتونه تاثیر منفی در ویزای تحصیل داشته باشه. من چند سال پیش یه بار اینترنتی اپلای کردم ولی هنوز اسممرودارن و هر سال برام ایمیل میفرستن.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام

دوستان قبل سوال کردن اگه یک بار جستجو کنند جواب سوال‌های خودشون را پیدا میکنند. اینجا به اندازه کافی‌ موضوع برای دوستان جدید وجود دارد.

همیشه سوال کردن سریعترین و بهترین راه برای رسیدن به جواب نیست.

موفق باشید.
    What Goes Around...Comes Around

Unhappy پاسخ : چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

آقا نگفتي كدوم سوال رو ميشه با جستجو جواب داد؟ (من به خودم گرفتم)

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_in_abroad نمایش پست ها
    آقا نگفتي كدوم سوال رو ميشه با جستجو جواب داد؟ (من به خودم گرفتم)
    اپلای کردن برای گرین کارد لاتاری میتونه تاثیر منفی در ویزای تحصیل داشته باشه

سلام

شما به خودت نگیر لطفا.ولی‌ هرچیزی رو در ابتدا جستگو کنید.ما تقریبا برای همه چیز تاپیک و جواب داریم.
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

سلام
    بچه ها من بعد از گزفتن Bs رشته مدیریت( IT (MA خوندم که به رشته لیسانسم خیلی هم ربط نداشت . الان از یک استاد در آمریکا قول Graduate Assistantships برای MS در رشته کامپیوتر گرفتم .
    به نظر شما احتمال اینکه بتونم visa بگیرم چقدره . آیا می تونم شانسمو از طریق حمایت استاد یا روش دیگه ای بیشتر کنم؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط miaw650 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من بعد از گزفتن Bs رشته مدیریت( IT (MA خوندم که به رشته لیسانسم خیلی هم ربط نداشت . الان از یک استاد در آمریکا قول Graduate Assistantships برای MS در رشته کامپیوتر گرفتم .
    به نظر شما احتمال اینکه بتونم visa بگیرم چقدره . آیا می تونم شانسمو از طریق حمایت استاد یا روش دیگه ای بیشتر کنم؟
    رشته کامپیوتر با رشته با IT فرق داره شما بهتره این تفاوت رو به آفیسر اثبات کنی‌.
    حمایت استاد ممکنه مفید باشه ولی‌ به نظر من خیلی‌ تاثیر نداره و موقع مصاحبه شما باید آفیسر رو قانع کنی‌.

این موضوع مشابه سوال شماست شاید مفید باشه:
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?t=2158
    ویرایش توسط ars : December 24th, 2009 در ساعت 02:24 AM
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ars نمایش پست ها
    رشته کامپیوتر با رشته با IT فرق داره شما بهتره این تفاوت رو به آفیسر اثبات کنی‌.
    حمایت استاد ممکنه مفید باشه ولی‌ به نظر من خیلی‌ تاثیر نداره و موقع مصاحبه شما باید آفیسر رو قانع کنی‌.

این موضوع مشابه سوال شماست شاید مفید باشه:
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?t=2158
    --------------------------------------------------------------------------------

خیلی ممنون از اینکه جواب دادید ،
    یک سواله دیگه داشتم ،نمی دونم اینجا می تونم بپرسم یا نه ، اما ممنون میشم کمکم کنید . ظاهرا برای clrance مدت مشخصی وجود نداره؟ از یک ماه تا 100 روزه هم دیدم باتوجه به این اگه برای ترم تابستون (Classes Begin May 17 )اقدام کنم تازه نتیجه پذیرش یه ماه قیل یا کمترEarly Registration Fee Payment Deadline (3may ) میاد چه کار باید کرد؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط miaw650 نمایش پست ها
    --------------------------------------------------------------------------------

خیلی ممنون از اینکه جواب دادید ،
    یک سواله دیگه داشتم ،نمی دونم اینجا می تونم بپرسم یا نه ، اما ممنون میشم کمکم کنید . ظاهرا برای clrance مدت مشخصی وجود نداره؟ از یک ماه تا 100 روزه هم دیدم باتوجه به این اگه برای ترم تابستون (Classes Begin May 17 )اقدام کنم تازه نتیجه پذیرش یه ماه قیل یا کمترEarly Registration Fee Payment Deadline (3may ) میاد چه کار باید کرد؟
    بله clearance مدت معلومی نداره.
    توی موضوع‌های مربوط به late arrival و defer بهتر میتونی جواب سؤالت رو پیدا کنی‌.
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?t=3154

بیشتر دانشگاه‌ها با یک نامه اجازه میدان که دانشجو چند هفته دیرتر ترم رو شروع کنه یا اگه clearance خیلی‌ دیر بیاد میتونی‌ یک ترم دیرتر درس رو شروع کنی‌.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)