صفحه 3 از 85 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 841

موضوع: چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

اخ اينقده ناراحت بودم حواسم پرت شد . ميشه يكي زحمتش و بكشه جابجاش كنه؟ من يه اشنايي داشتم كه اسمش علي بود و به اين علت ردش كردن . :
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

عزیز من نخیر. من کسان زیادی رو می شناسم که هم حج رفته اند و هم ویزا گرفته اند. حتی اون کنسول (؟) به یکی از دوستان من با شوخی گفته بود که چرا همه ی شریفی ها به حج می روند؟

بعضی ها که ویزا رد می شوند و دلیلش را درست نمی فهمند و یا نمی خواهند بگویند باعث بروز چنین شایعاتی می شوند.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط simon
    اخ اينقده ناراحت بودم حواسم پرت شد . ميشه يكي زحمتش و بكشه جابجاش كنه؟ من يه اشنايي داشتم كه اسمش علي بود و به اين علت ردش كردن . :
    این دیگه از اون حرفها بودا
    سیمون جان شایعه راه ننداز من خودم 100 تا علی میشناسم ویزا گرفتن
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    نقل قول نوشته اصلی توسط simon
    این دیگه از اون حرفها بودا
    سیمون جان شایعه راه ننداز من خودم 100 تا علی میشناسم ویزا گرفتن
    جناب simon:
    من يه دوستي دارم اسمش غضنفره بنظرت واسه اسم ردش نمي كنن؟اينجوري كه تو ميگي اوضاع خيلي شير تو شيره!!!!
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

ApplyAbroad Champion

این حرف که حج رفتن و اسم مذهبی داشتن باعث رد شدن ویزا می‌شه مصداق واقعی شایعه است! باید بگم که همین امروز یک بند به مقررات فروم اضافه شده که ایجاد شایعات در فروم ممنوعه. لطفا مقررات جدید رو مطالعه کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...pic,546.0.html

بسیاری از دوستان من در آمریکا اسم‌هاشون محمد و علی و حسین و ... یا ترکیبی از این‌هاست و هیچ مشکلی هم برای ویزا گرفتن نداشته‌اند.

سلام

به نظرتون تاثیر اسم تو visa دادن چه قده؟

چه کار کنیم اسممون را؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط borouj
    سلام

به نظرتون تاثیر اسم تو visa دادن چه قده؟

چه کار کنیم اسممون را؟
    بابا با اين فكرها خودتون رو ناراحت نكنين. اسم تاثيري نداره.
    نكته مهم اينجاست كه در صورتي كه توي مدارك مختلف اسمتون با فرمت هاي مختلف (مثل alireza يا ali reza) نوشته شده باشه ممكنه زمان clearance زيادتر بشه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Champion

اسم ممکنه باعث طولانی‌تر شدن clearance بشه (به دلیل تشابه اسمی)، اما باعث ویزا نگرفتن نباید بشه.
    ضمنا یک مطلبی رو خوبه یادآوری کنم، حتما موقع گرفتن پاسپورت یادتون باشه که اگر اسم یا فامیل‌تون دو قسمتی یا چند قسمتیه، همه رو سر هم بنویسید یا این که با خط فاصله از هم جدا کنید و فاصله بین‌شون نگذارید. به عنوان مثال:
    احمدرضا عابدزاده رو به یکی از انواع زیر بنویسید:
    Ahmadreza Abedzadeh, Ahmad-Reza Abed-Zadeh, Ahmadreza Abed-Zadeh

ولی به هیچ وجه به این شکل ننویسید: Ahmad reza Abed zadeh یا Ahmadreza Abed Zadeh

چون در آمریکا اسم یا فامیل دو کلمه‌ای که با Space از هم جدا شده باشه مرسوم نیست و معمولا کلمه دوم رو به عنوان Middle name تلقی می‌کنند و فامیل شما رو مثلا فقط Zadeh در نظر می‌گیرند. این موضوع باعث می‌شه که خیلی وقت‌ها پیدا کردن اسم شما در سیستم ادارات مختلفی که باهاشون سر و کار دارید مشکل‌ساز بشه.

ApplyAbroad Champion

والا وقتي ما پاسپورت مي گرفتيم خودشون هرجوري دلشون مي خواست انگليسي رو مي نوشتند.
    با اينكه ما توي فرم درخواست نوشته بوديم مثلا abedzade خودشون توي پاسپورت زدند abed zade و وقتي ما اعتراض كرديم گفتند ما خودمون يك سري دستورالعمل داريم و بهتر مي دونيم هر اسمي رو چجوري بنويسيم !!!!!!!!!!!!

ارديبهشت درست ميگه اينا هر جور بخوان مينويسن فكر نميكنم دستور العملي در كا باشه چون اسمه منو سره هم نوشته!

حج اصلا مشكلي به وجود نمياره اما بعضي از سفرا در 10 ساله اخير ممكنه مشكل ساز بشه مثله سفر به عراق و سوريه
    پدرم كه برايه ويزايه توريستي اقدام كرده بود آ‍ژانس گفته بود بهتره پاسه اي كشورا تو گذرنامتون نباشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)