صفحه 4 از 85 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 841

موضوع: چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

پیش فرض تاثیر معدل بر ویزا

سلام دوستان
    من شنیدم که آفیسر سفارت معدل رو میپرسه و بوذه کسی که بخاطر اینکه معدلش پایین بود ه ریجکت شده....من معدل لیسانسم 14.13 . فوقم 15.7 هستش....با این استادنماهای ایرانی که تعدادشون کم نیست بهتر ازین اگه میخواستم نمره بگیرم میبایست به روشهای غیر انسانی و غیر اصولی بیاد رو میاوردم از قبیل خاروندن پاچه استاد و ......
    حالا بنظر شما معدل من خیلی بده و ریسک ریجکت شدن رو داره؟ باید اضافه کنم که این معدلا برای دانشگاه رنک بالای دولتی هست......

پیش فرض پاسخ : چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

بارو آخبر سیمون!

اینا که گفتی چیزی نیست که...من خودم متولد 11 سپتامبرم.....این یعنی اینکه اصلا منو از در سفارت راه نمیدن چه برسه مصاحبه کنن و ریجکت کنن....

پیش فرض پاسخ : تاثیر معدل بر ویزا

اگه چنین چیزی درست هم باشه برا معدلای خیلی پایین مثلا زیر 13 اینا ممکنه درست باشه.
    من چند تا از دوستام با معدلای 14 و خرده ای بدون مشکل ویزا گرفتن.
    نگران نباشید معدل شما Critical نیست
    سبز تویی که سبز می خواهمت

Junior Member

اگر تو یه سری مدارک که برای دانشگاه ها می فرستیم، مثل کارنامه، نمره تافل و ... اسممونو مثلاً بصورت Ahmad Reza بنویسیم.
    در نمره GRE هم که خودشون بصورت Ahmadreza می نویسن و در پاسپورت بصورت Ahmad-Reza باشه ممکنه مشکلی پیش بیاد؟

بي خيال بابا اگه اينجوري بود كه نصف بيشتر بجه هاي شريف و تهران رو بايد reject مي كردن
    همكار من با معدل 14.3 از تهران و يكي ديگه با معدل 14.6 از شريف ويزا گرفتن و رفتن پس نگران نباش
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

بجه ها واقها دستتون درد نکنه بابت دلگرمیتون خیالم راحت شد....
    معدل 14.13 از شریف و 15.7 از پلی تکنیک ...امیدوارم آفیسره اینو بفهمه....

Junior Member

من موقع پاسپورت گرفتن به افسر مربوطه گفتم که یکسری مدارک دارم که اسم و فامیلم به صورت جدا جدا نوشته شده و نمیتونم دیگه اونا رو عوض کنم.
    انگار دفع اول که پاسپورت ميگيرين همه فاصله ها رو بر ميدارن ولی به درخواست من هم اسم هم فاميل منو با فاصله نوشت...

ApplyAbroad Champion

اگر گذرنامه رو گرفته‌اید و تموم شده رفته، دیگه نگرانش نباشید. فقط یادتون باشه که اگر بعدا در آمریکا به جایی مراجعه کردید و مثلا گفتند که اسم شما در سیستم‌شون وجود نداره، بهشون بگید که برای قسمت آخر فامیل شما هم جستجو کنند. مثلا به جای این که دنبال abedzadeh بگردند، فقط دنبال zadeh بگردند.
    برای GRE و Application هم ممکنه از این جهت مشکل پیش بیاد که مدارک‌تون رو پیدا نکنند. مثلا ممکنه بگن که GRE شما رو دریافت نکرده‌اند. در این صورت باید تماس بگیرید و بهشون بگید که جریان از چه قراره و نگاه کنند ببینند که آیا نمره‌ای برای کسی با فامیل مثلا zadeh دریافت کرده‌اند یا خیر.

نقل قول نوشته اصلی توسط ayaz
    اگر تو یه سری مدارک که برای دانشگاه ها می فرستیم، مثل کارنامه، نمره تافل و ... اسممونو مثلاً بصورت Ahmad Reza بنویسیم.
    در نمره GRE هم که خودشون بصورت Ahmadreza می نویسن و در پاسپورت بصورت Ahmad-Reza باشه ممکنه مشکلی پیش بیاد؟
    ممکنه نتونن نمره هاتون رو پیدا کنن. معمولا وقتی فرمهای دانشگاه رو پر می کنی می تونی چند تا اسم دیگه هم که ممکنه مدارکتون با اون اسمها به دانشگاه برسه وارد کنی.
    و یه چیز دیگه حج یا معدل یا ..در گرفتن ویزا تاثیر نداره و اصلا درست نیست که با بیان شنیده هامون که ممکنه پایه و اساس درستی هم نداشته باشن هم به خودمون هم به بقیه استرس وارد کنیم. بیاین خودمون مراعات حال همو بکنیم

Global Moderator

Simon آواتار ها

مي گم خوبه من اين سوال به ذهنم رسد كه بابه درد دل دوستان باز شه ;D
    بابك جان ميشه يه لطفي كني يه جا هم باز كني به اسم سوالات تفرقه انداز و نزديك به نشر شايعه . اينجوري من بد بخت هر چي سوال دارم مي رم اونجا مي پرسم و راحت مي شم دوستان هم نميان جواب بدن كه چشمشون به شايعه هاي من روشن شه . شما هم قلبا باورت ميشه كه من جز گروه مافيايي نيستم و اينا صادقانه سوالاييه كه برام پيش مي ياد . خوب چيكار كنم . اخه من چجوري اين همه سوال و نپرسم چون رفرنس ندارم ؟ خوب اگه رفرنس بود كه مزاحم فارم نمي شدم ......من فقط اشتباهي بودم :'(
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)