صفحه 6 از 85 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 841

موضوع: چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط niroomandh
    I don’t really care but do you think I will have problem because I am seyed?
    How should I write my name? Should I put space between seyed and my name or use – between them?
    Thanks
    من اگه جای شما بودم بین "سید" و اسمم فاصله نمی ذاشتم چون که ما ایرانی ها Middle Name نداریم و اگه با فاصله بنویسین ممکنه فکر کنم "سید" اسم شماست و اسم واقعی تون Middle Name.
    البته این رو هم بگم که دوستایی داشتم که "سید" رو جدا نوشتن و براشون مشکلی پیش نیومده.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

پیش فرض 3 سال پس از از فارالتحصیلی و مسئله ویزا

سلام
    من توی فروم خوندم کسایی که چند سال از فارالتحصیلیشون گذشته سفارت کانادا ریجکتشون میکنه.......آیا آمریکا هم همینطوره؟؟؟؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : 3 سال پس از از فارالتحصیلی و مسئله ویزا

ببین دوست من نشد دیگه. داری شایعه راه میندازی
    من فقط در جواب دوستمون که گفته بود این مسئله مشکل ساز هست یا نه گفتم 3-2 نفر رو میشناسم که پارسال از کانادا به همین دلیل ریجکت شدن که اونا هم وقتی بعدا دوباره اقدام کردن و مدارک جدید دادن اکثرشون تونستن بگیرن.
    ولی تا جایی که میدونم آمریکا به این چیزا گیر نمیده و تا حالا ندیدم به این دلایل رد کنه.
    اینه که نگران نباش
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

آخیییییییشششششششششششششششش شش!!!! خیالم راحت شد...مرصی وحید جان...ایشالا پیر شی!

منم همین مشکلو دارم. من از LSU پذیرش با فاند دارم ولی چون بین فارغالتحصیلیم در مقطع MSc و پذیرش PhD دو سه سال فاصله بوده بهم Provisional Admission دادن تا زمانیکه یه statement بنویسم که این سالها چه می کردم. من از مسئولین دانشگاه که پرسیدم گفتن برای دانشجوای international یه چیز عادیه و برای ویزا مشکل ایجاد نمی کنه. تو این فروم هم مطرحش کردم که هیچ کی جواب نداد.

عزیزان دل
    بنده 9 سال از فارغ التحصیلیم (MSc) میگذره. الان هم منتظر پاک شدن (clear) هستم. آمریکا از این بابتها مشکلی نداره. مگر اینکه تو فرایند پاک شدن گیر بیفتم.
    این بود که گفتی دعای نیشابوریان مرا بسازد و نساخت.

Junior Member

من هم 2 سال پیش 4 سال از فارغ التحصییم گذشته بود که از آنکارا ویزا گرفتم. اونم با زن و بچه

hasankeshavarz!
    مصاحبه کجا رفتی؟ الان چند وقته منتظری؟ سابقه کار دولتی هم داشتی؟

I know someone who got her visa to go for study her masters 12 years after she got her BSc in Iran. The funny thing is that sine canadian embassy asks foer your educational records in last 10years, she did not give them ANYTIHNG about her past educational background!!!!z
    Read, Think, then Talk....z

پیش فرض پاسخ : تكرار مجدد MS در يك رشته هم خانواده و شانس گرفتن ويزا

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad1976
    منم یادمه که این مساله رو توی یک Document یا منبعی دیده بودم (ولی اصلاً یادم نیست که کجا) که تکرار یک پایه تحصیلی در همون زمینه می تونه برای ویزا ایجاد مشکل کنه ولی تکرار مقطع تحصیلی با هدف تغییر گرایش یا زمینه تحصیلی هیچ اشکالی نداره!
    اگه بخواین از مکانیک طراحی کاربردی برین مکانیک مثلا گرایش بیومکانیک، این هم تغییر گرایش محسوب میشه یا منظورتون از تغییر گرایش اینه که مثلا از برق بریم معماری؟!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)