صفحه 73 از 85 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 841

موضوع: چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

من 3 بار برای ویزای f1 اقدام کردم و هر سه بار ریجکت شدم....وقتی می رفتم شماره پروندمو برای دیدن وضعیت ویزا چک کنم، شماره متقاضیانی که همون روز با من اقدام کردنو نگاه میکردم و مشاهداتم میگه که فقط 1/3 افراد ویزا میگیرن و کلیر میشن....1/3 کلیر نمیشن به هر دلیلی و 1/3 هم همون روز مصاحبه جواب رد میگیرن.

من بعد از اقدامهای ناکام برای گرفتن ویزای امریکا، برای گرفتن ویزای استرالیا و کانادا هم اقدام کردم که توی اونهام ناموفق بودم، اونم با مدارک کامل و بدون هیچ مورد و مشکل خاصی....توی مورد استرالیا وقتی پول شهریه را واریز کردم تا رسیدشو به سفارت استرالیا توی عمان بدم، وقتی ویزام ریجکت شد و درخواست ریفاند مبلغو داشتم، بعد از 9 ماه پولمو پس گرفتم از دانشگاه perth!!!

حالام با مدرک ارشد عمران با معدل 17 و چند مقاله isi, توی سطح شهر خیلی شیک دارم مسافرکشی میکنم.
    دو سال از عمرمم تلف شد. خدا ازشون نگذره.

نقل قول نوشته اصلی توسط siros11 نمایش پست ها
    من 3 بار برای ویزای f1 اقدام کردم و هر سه بار ریجکت شدم....وقتی می رفتم شماره پروندمو برای دیدن وضعیت ویزا چک کنم، شماره متقاضیانی که همون روز با من اقدام کردنو نگاه میکردم و مشاهداتم میگه که فقط 1/3 افراد ویزا میگیرن و کلیر میشن....1/3 کلیر نمیشن به هر دلیلی و 1/3 هم همون روز مصاحبه جواب رد میگیرن.

من بعد از اقدامهای ناکام برای گرفتن ویزای امریکا، برای گرفتن ویزای استرالیا و کانادا هم اقدام کردم که توی اونهام ناموفق بودم، اونم با مدارک کامل و بدون هیچ مورد و مشکل خاصی....توی مورد استرالیا وقتی پول شهریه را واریز کردم تا رسیدشو به سفارت استرالیا توی عمان بدم، وقتی ویزام ریجکت شد و درخواست ریفاند مبلغو داشتم، بعد از 9 ماه پولمو پس گرفتم از دانشگاه perth!!!

حالام با مدرک ارشد عمران با معدل 17 و چند مقاله isi, توی سطح شهر خیلی شیک دارم مسافرکشی میکنم.
    دو سال از عمرمم تلف شد. خدا ازشون نگذره.
    دوست عزیز
    جزییات مصاحبه های اف 1 ناموفق خودتون رو به اشتراک بذارید شاید دوستان نکاتی رو بهتون بگند که راهگشا باشه

Junior Member

سلام دوستان

میخواستم ببینم خدمت سربازی به صورت اممریه وزاارت دفااع (در یک ارگان غیرنظاامی و غیرتسلیحااتی) چقدر در ویزا تاثیر داره؟؟؟؟

و دیگه اینکه پروژه های کسر خدمت به نسبت مورد بالا، منفی تره یا مثبت تر؟؟؟

ممنون

دوستان میشه یه سوال کلی بپرسم، یه چیزایی برای من عجیبه توی گرفتن ویزای امریکا (البته من خودم هنو شروع نکردم به اپلای ولی خوب دیگه نزدیکشم)
    من پیارسال یکی از دوستام که مایه دار بودن و میخواست با پول خودش درس بخونه، اقدام کرد و ریجکت شد، حالا این خودش سواله، چرا کسی که میره با هزینه خودش درس بخونه و هزینه ای برای دولت امریکا نداره، چرا باید ریجکتش کنن؟

اما همین هفته ی اخیر بود فک کنم، یکی از دوستانم هم فاند نداشت و درجا ریجکت شد ولی میگفت سه نفر دیگه هم بودن اونروز که فول فاند بودن و اونا هم رجکت شدن، در کل هفت نفر رجکت شدن در یه روز؟!امریکا همیشه اینقدر سختگیر بوده یا این اواخر اینشکلی شدن؟ من چند صفحه اخیر رو میدیدم، که بعضی دوستان میان میگن سفارت همه شرایط مثل معدل و نمره تافل و اینا رو بررسی میکنه رو دیدم، ایا این قطعیه؟وقتی دانشگاه مقصد اوکی میده، دیگه سفارت چه کارس این وسط، اونا فقط میتونن هدف ما رو برای موندن یا نموندن یا جاسوسی و غیره بررسی کنن، یعنی نبودن کسایی که با تافل 85 یا پایینتر ویزا گرفته باشن؟ اصلا چرا دلیل رجکت شدن رو واضح اعلام نمیکنن؟
    میکلانژ زندگی خودت باش

Junior Member

سلام

من پدرم خدمتش مناطق جنگی بوده مناطق نفتی هم کار می کرده. این طوری منم معاف ائم شدم. موقع مصاحبه سفاارت اگر بپرسه خدمتم رو و اینها رو بگم اینکه پدرم کارش مرتبط به نفته مشکل ساز نمیشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aloci نمایش پست ها
    سلام

من پدرم خدمتش مناطق جنگی بوده مناطق نفتی هم کار می کرده. این طوری منم معاف ائم شدم. موقع مصاحبه سفاارت اگر بپرسه خدمتم رو و اینها رو بگم اینکه پدرم کارش مرتبط به نفته مشکل ساز نمیشه؟
    سلام.
    فکر نکنم آفیسر بیاد بپرسه توی جنگ پدرت چکار میکرده...
    از کسانی که خودشون سربازی رفته اند میپرسه دقیقا چکار میکردید یا چه پروژه ای انجام میدادید، ولی نمیاد بپرسه از پدرت! از کجا میتونه بفهمه پدرت مناطق نفتی کار میکرده؟
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    فکر نکنم آفیسر بیاد بپرسه توی جنگ پدرت چکار میکرده...
    از کسانی که خودشون سربازی رفته اند میپرسه دقیقا چکار میکردید یا چه پروژه ای انجام میدادید، ولی نمیاد بپرسه از پدرت! از کجا میتونه بفهمه پدرت مناطق نفتی کار میکرده؟
    مشکلم وقتی بگه خدمت چه کردم؟ بگم معاف شدم بپرسه چرا؟ اون وقت باید بگم پدرم کجا کار می کنه.

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aloci نمایش پست ها
    مشکلم وقتی بگه خدمت چه کردم؟ بگم معاف شدم بپرسه چرا؟ اون وقت باید بگم پدرم کجا کار می کنه.
    همین که بگی جبهه خدمت کرده و به خاطرش معاف شدی کافیه. دیگه چرا با گفتن کار نفت پیچیده اش کنی؟ حتی اگه پدرت کارمند رسمی شرکت نفت هم باشه لزوما گیر نمیدن. نگران نباش.
    اگه بخوان گیر بدن بهانه های دم دستی تر زیاده.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    همین که بگی جبهه خدمت کرده و به خاطرش معاف شدی کافیه. دیگه چرا با گفتن کار نفت پیچیده اش کنی؟ حتی اگه پدرت کارمند رسمی شرکت نفت هم باشه لزوما گیر نمیدن. نگران نباش.
    اگه بخوان گیر بدن بهانه های دم دستی تر زیاده.
    ممنون. فقط من نگرانی اینه که بدونن خدمت سربازی انقدر نیست که به اخاطرش کسی معاف شه. آخه برای هر ما 18 روز کم می شه. البته اگر در این حد اطلاعات مئول ویزا زیاد باشه.

Junior Member

ببخشید دوستان یه سوال. من پروسه سربازیم یه کم کلا عجیب بوده یعنی یه جورایی معمول نبوده. من 11 ماه خدمت کردم تو مرزبانی کار خاصی هم نمیکردم صرفا پشت سیستم بودم. بعدش دانشگاه قبول شدم و در حین تحصیل دوتا پروژه کسری خدمت انجام دادم و سربازیم تموم شد و کارتم اومد اما در کارتم زده فقط 1 ماه خدمت کردم و بعد سربازیم تموم شد (این همون یک ماهیه که بعد اینکه پروژه ا رو تموم کردم و برای گرفتن کارت اقدام کردم یک ماه طول کشید تا کارتم به دستم برسه). الان تو کارت من نوشته تاریخ شروع خدمت: 1آبان 94 و تاریخ پایان خدمت 28ابان94 پس قاعدتا وقتی از سربازیم میپرسه باید در مورد همین یک ماه صحبت کنم دیگه درسته؟ البته تو این یک ماه هم کار خاصی نمیکردم نمیدونم وقتی میپرسن چیکار میکردی چی باید بگم!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)