صفحه 75 از 85 نخستنخست ... 256566676869707172737475767778798081828384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 841

موضوع: چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    در مورد مخفی کردن عنوان رشته ترجمه ریز نمرات و دانشنامه رو چه می کنید؟
    ارمنستان و ترکیه که جزء اولین مدارک اینا رو می خوان. دبی رو هم جدیدا شنیدم که اولش اینا رو می خوان در حالی که قبلا بگیر نگیر داشت.
    ریز نمرات لیسانس رو هم ممکنه بخوان؟چون بیشتر دیدم گاهی برای ارشد رو گرفته. اگه تغیر ندم چون لیسانسم نفت بوده ریجکتم میکنن حتما؟؟ یا چون از فوق به بعد عوضش کردم ممکنه فرجی حاصل شه؟ درباره تغیر رشته از شیمی به عمران نظرتون چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ashk123 نمایش پست ها
    ریز نمرات لیسانس رو هم ممکنه بخوان؟چون بیشتر دیدم گاهی برای ارشد رو گرفته. اگه تغیر ندم چون لیسانسم نفت بوده ریجکتم میکنن حتما؟؟ یا چون از فوق به بعد عوضش کردم ممکنه فرجی حاصل شه؟ درباره تغیر رشته از شیمی به عمران نظرتون چیه؟
    سلام دوست عزیز
    من تجریه خودم رو وراه کاری که به ذهنم می رسه رو میگم.
    به نظرم ریز نمرات لیسانس و ارشد رو داتشه باش ولی تا زمانی که ازت نخاسته ازت جیزی اضافه ارایه نده مکه این که واقعا بهت کمک کنه. به عنوان مثال من سفارت آتکارا بودم و وقتی رزومه رو دید بهم گفت تو که همش رو جوشکاری کار کردی (تز لیسانس و ارشدم) چرا می خای دکترا بری رو ساخت کار کنی؟ در اینجا بود که گفتم نه من لیانسم و ارشدم ساخت و تولید بوده و من به تموم فرایندهای ساخت و تولید تسلط دارم می خای ریزنمره لیسانس رو ببینی؟ که گفت اره بده ببینم. در اینجا نکاهی انداخت و چیزی نگفت. منظورم برای این جور شرایط استثنایی شابد به درد بخوره. ولی در حالت کلی به هیچ عنوان مدارک اضافه ارایه ندی

موفق باشی

Junior Member

سلام ببخشید ایا تغییر رشته در دکترا مثلا از کامپیوتر به اقتصاد میتونه مشکل زا بشه در صورت پذیرش با فاند چی؟ممنون

Junior Member

ببخشید ایا اگه هم برای اقتصاد و هم کامپیوتر در دانشگاه های مختلف اپلای کنیم میتونه باعث گیر دادن افیسر و ریجکت بشه؟ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا-اصفهان

سلام وقت بخیر..کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا گرایش پیشرانش از دانشگاه مالک اشتر اصفهان را دارم..کارشناسی هم مهندسی مکانیک شهرستان خوندم..برای دکترا قراره مکانیک(زمینه ی غیر حساس) بخونم.به نظرتون احتمال ریجکت شدنم خیلی بالاس ؟یا اینکه میشه امیدوار بود؟کدوم سفارت بهتره.؟ با تشکر

Junior Member m0naa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    French Translation

سلام دوستان.ممکنه راهنماییم کنید؟ من رشته م زبان فرانسه است و به مدت 5 ماه در بخش اداری یک شرکت خصوصی telecommunication معروف کار کردم و بیمه ای هم برام رد نشد. روی کار در شرکت تله کام هم حساسیتی هست؟ چون اونجا بیشتر مهندسای برق و کامپیوتر کار میکردند.اگر حساسیتی هست، میشه موقع مصاحبه اگر در مورد سابقه کاری پرسیدند اشاره ای به کار در این شرکت نکنم یا ممکنه به طریقی (مثلا اس اوپی که برای دانشگاه فرستادم یا فرم اپلیکیشن یا غیره) متوجه بشن خودشون؟

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

من از پست های سال های قبل کاربران متوجه شدم به یه موردی که اتفاقا خیلی توجه نشون میدن اینه که نباید بین رزومه و sop که برای دانشگاه می فرستید با اونی که برای سفارت میگین تفاوتی باشه و چک می کنن. فکر می کنم تو تاپیک نتایج سفارت ها اینو خوندم.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط m0naa نمایش پست ها
    سلام دوستان.ممکنه راهنماییم کنید؟ من رشته م زبان فرانسه است و به مدت 5 ماه در بخش اداری یک شرکت خصوصی telecommunication معروف کار کردم و بیمه ای هم برام رد نشد. روی کار در شرکت تله کام هم حساسیتی هست؟ چون اونجا بیشتر مهندسای برق و کامپیوتر کار میکردند.اگر حساسیتی هست، میشه موقع مصاحبه اگر در مورد سابقه کاری پرسیدند اشاره ای به کار در این شرکت نکنم یا ممکنه به طریقی (مثلا اس اوپی که برای دانشگاه فرستادم یا فرم اپلیکیشن یا غیره) متوجه بشن خودشون؟

Junior Member

سلام
    پذیرش بدون فاند در داروسازی صنعتی گرفتم
    خدمتم معاف کفالت شدم.شغل و رشته هم هیچ چیز حساسی نیست.هیچ کس رو هم امریکا ندارم.BS هم خوبه .9 تا دانشگاه هم اپلای کردم .I20 هم از اولی گرفتم بقیه هنوز جواب ندادن. احتمال زیاد برم دبی واسه مصاحبه.لاتاری هم 7-8 بار نوشتم.ریز نمره رسمی هم دستمه
    اگر ضعفی هست بگید یا منتظر سوال خاصی از افبسر باشم بگید تا خودمو اماده کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Abdor نمایش پست ها
    سلام
    پذیرش بدون فاند در داروسازی صنعتی گرفتم
    خدمتم معاف کفالت شدم.شغل و رشته هم هیچ چیز حساسی نیست.هیچ کس رو هم امریکا ندارم.BS هم خوبه .9 تا دانشگاه هم اپلای کردم .I20 هم از اولی گرفتم بقیه هنوز جواب ندادن. احتمال زیاد برم دبی واسه مصاحبه.لاتاری هم 7-8 بار نوشتم.ریز نمره رسمی هم دستمه
    اگر ضعفی هست بگید یا منتظر سوال خاصی از افبسر باشم بگید تا خودمو اماده کنم؟
    ضعفتون نداشتن فاند هست. فعلا منتظر اون دانشگاه های دیگه بمونید و با ای بیست اونی که بهتون فاند میده برید صرف نظر از رنکینک دانشگاه. چون من تجربه پارسال رو داشتم و فاند برای سفارت خیلی مهمه و البته هستن بدون فاند ویزا میگیرن. ولی فاند تاثیرش خیلی زیاده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanmoh نمایش پست ها
    ضعفتون نداشتن فاند هست. فعلا منتظر اون دانشگاه های دیگه بمونید و با ای بیست اونی که بهتون فاند میده برید صرف نظر از رنکینک دانشگاه. چون من تجربه پارسال رو داشتم و فاند برای سفارت خیلی مهمه و البته هستن بدون فاند ویزا میگیرن. ولی فاند تاثیرش خیلی زیاده

باتشکر
    کجا رفتید مصاحبه؟
    البته من مدارک داروخانه ام رو میبرم و لیست بیمه پرسنل رو هم ترجمه کردم که 7 نفر حقوق بگیر دارم.
    فاند هم بعیده بهم بدن چون من معدلم خیلی کمه همینم که پذیرش داده شانسی بوده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)