صفحه 76 از 85 نخستنخست ... 266667686970717273747576777879808182838485 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 841

موضوع: چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

سلام دوستان
    کسانی که در دوره دونالد ترامپ برای ویزای دانشجویی F1 اپلای کرده اند لطفا اگه میتونید جواب بدید.من الان دانشجوی فوق لیسانسم در کانادا و دو ساله که اینجام. برای دکترا پذیرش گرفتم از امریکا. ده روز قبل رفتم مونترال برای مصاحبه ویزا افیسره گفت طول میکشه و یه برگه داد که میگه administrative processing . من یک مستر تو ایران گرفتم از علوم پزشکی بقیه الله .سربازیم سه برادری خورد بهم معاف شدم. کسی میدونه با این شرایطی که دارم و الان که ترامپ هست ویزا میدن یا نه؟ اگه اره چقد طول میکشه؟چون نمیخوام اپشنای کانادامو از دست بدم اگه ریسکش بالاست که ندن اینجام اپلای کنم. دیگه اینکه میخوام برم ایران یکماه بنظرتون خطریه برم یا وایستم ویزامو بگیرم بعد برم؟ خیلی ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    روان شناسی دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط JavadEMT نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسانی که در دوره دونالد ترامپ برای ویزای دانشجویی F1 اپلای کرده اند لطفا اگه میتونید جواب بدید.من الان دانشجوی فوق لیسانسم در کانادا و دو ساله که اینجام. برای دکترا پذیرش گرفتم از امریکا. ده روز قبل رفتم مونترال برای مصاحبه ویزا افیسره گفت طول میکشه و یه برگه داد که میگه administrative processing . من یک مستر تو ایران گرفتم از علوم پزشکی بقیه الله .سربازیم سه برادری خورد بهم معاف شدم. کسی میدونه با این شرایطی که دارم و الان که ترامپ هست ویزا میدن یا نه؟ اگه اره چقد طول میکشه؟چون نمیخوام اپشنای کانادامو از دست بدم اگه ریسکش بالاست که ندن اینجام اپلای کنم. دیگه اینکه میخوام برم ایران یکماه بنظرتون خطریه برم یا وایستم ویزامو بگیرم بعد برم؟ خیلی ممنون
    سلام دوست عزیز..
    به قول یکی از دوستامون همه تخم مرغ ها رو تو یه سبد نزارین و حتما به آپشن های کانادا هم تکیه کنید. دوستی دارم که سه جا تو امریکا اپلای کرد و پذیرش گرفت ولی الان به مشکل ویزا خورده و متاسفانه به هر کی هم تو کانادا ایمیل زد همه گفتن ما الان دیگه نمی تونیم پرونده جدید بررسی کنیم و عملا فرصت های کانادا رو از دست داد. و از طرفی درسش هم داره اینجا تموم میشه و این استرس خاصی رو بهشون تحمیل کرده پس تصمیم هوشمندانه تری بگیرید و فرصت های کانادا رو از دست ندید. شاید بتونید ویزا امریکا رو بگیرید اما اون رو هم تو اصطلاحا دست و بالتون داشته باشید که اگه ویزا امریکا اوکی نشد فرصت دیگه ای داشته باشید...
    موفق باشید

Junior Member

با سلام

من یک ماه پیش برای PhD از یک دانشگاه آمریکایی اقدام کردم و قبول شدم. offer نهایی را هم قبول کردم و الان I-20 ام از این دانشگاه در حال صدور است.

اخیرا در دانشگاه آمریکایی دیگری هم برای PhD قبول شده ام. رتبه این دانشگاه بهتر و فاند پیشنهادی هم بیشتر از دانشگاه اول است. (خبر پذیرش را دیر به من رساندند. اول برای مستر پذیرش بدون فاند داده بودند.)

با توجه به این شرایط و اینکه آفر دانشگاه اول را قبول کرده ام و I-20 ام از آنجا تقریبا آماده است، آیا می توانم آفر دانشگاه دوم را هم قبول کنم؟ و در نهایت با I-20 یکی از این دانشگاه ها برای ویزا اقدام کنم؟ ممکن است با این کار در پروسه ویزا دچار مشکل شوم؟

سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa106 نمایش پست ها
    با سلام

من یک ماه پیش برای PhD از یک دانشگاه آمریکایی اقدام کردم و قبول شدم. offer نهایی را هم قبول کردم و الان I-20 ام از این دانشگاه در حال صدور است.

اخیرا در دانشگاه آمریکایی دیگری هم برای PhD قبول شده ام. رتبه این دانشگاه بهتر و فاند پیشنهادی هم بیشتر از دانشگاه اول است. (خبر پذیرش را دیر به من رساندند. اول برای مستر پذیرش بدون فاند داده بودند.)

با توجه به این شرایط و اینکه آفر دانشگاه اول را قبول کرده ام و I-20 ام از آنجا تقریبا آماده است، آیا می توانم آفر دانشگاه دوم را هم قبول کنم؟ و در نهایت با I-20 یکی از این دانشگاه ها برای ویزا اقدام کنم؟ ممکن است با این کار در پروسه ویزا دچار مشکل شوم؟

سپاس
    سلام. مبارکه...
    مشکلی نیست، ولی به دانشگاه اول اطلاع بدین که نمیرین (به خصوص که فاند هم داده اند). اینطوری فرصت برای یه نفر دیگه هست؛ هنوز هم دیر نشده و دارند اپلیکنت هایی در ویت لیست. البته بعد از 100% شدن آفر جدید و اطمینان 100%!
    موفق باشی
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member

سلام ببخشید ایا رشته مهندسی شیمی جدا از این که در چه زمینه ای کار کردید شانس ویزا رو پایین میاره در مقابل رشته هایی مثل کامپیوتر و برق؟ سپاس

Junior Member

سلام و عرض ادب
    ممنون ميشم اگر دوستان در مورد مسئله زير بنده رو راهنمايي كنن
    من بين ديپلم و ورودم به دانشگاه ٨ سال وقفه افتاده، ولي الان كه درسم در شرف تمام شدن هست، قصد دارم كه براي كارشناسي به دكتري آمريكا اقدام كنم، رشته م هم پرستاري هست و دانشگاه سراسري شيراز تحصيل كردم، ميخوام بدونم با وجود نفر سوم دانشكده بودن من، و با نمرات بالاي تافل و جي آر اي و فاند، باز هم اون گپ ٨ ساله ي اوليه باعث ريجكت ويزا خواهد شد؟
    ممنونم

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

نقل قول نوشته اصلی توسط biomediii نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    ممنون ميشم اگر دوستان در مورد مسئله زير بنده رو راهنمايي كنن
    من بين ديپلم و ورودم به دانشگاه ٨ سال وقفه افتاده، ولي الان كه درسم در شرف تمام شدن هست، قصد دارم كه براي كارشناسي به دكتري آمريكا اقدام كنم، رشته م هم پرستاري هست و دانشگاه سراسري شيراز تحصيل كردم، ميخوام بدونم با وجود نفر سوم دانشكده بودن من، و با نمرات بالاي تافل و جي آر اي و فاند، باز هم اون گپ ٨ ساله ي اوليه باعث ريجكت ويزا خواهد شد؟
    ممنونم
    The gap by itself won't guarantee rejection if you can explain what you were doing in those years.

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computational cognitive neurobiology

با عرض سلام و خسته نباشيد
    دوستان من براي ويزاي داشنجويي براي مقطع كارشناسي ميخوام اقدام كنم و BS من (حدودا پنج هزار دلار هست) به اسم پدر بزرگم هست. شنيدم به اسم هر كسي به غير از پدر و مادر باشه شانس رو پايين مياره، اين درسته؟ و اينكه چقدر ممكنه برام مشكل ايجاد بشه به خاطرش؟
    ممنون از وقتي كه اختصاص ميديد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Gela نمایش پست ها
    The gap by itself won't guarantee rejection if you can explain what you were doing in those years.
    تشكر از پاسخ شما، مشكل در واقع همين هست كه من نميدونم سال وقفه رو اون هم با ديپلم چه جور توجيه كنم! نميشه كه بگم شاغل بودم، چون اصولا با ديبلم كار خاصي نميشه انجام داد! در مورد اتوجيه اين گب ممنون ميشم اگر راهنماييم بفرمايين

نقل قول نوشته اصلی توسط biomediii نمایش پست ها
    تشكر از پاسخ شما، مشكل در واقع همين هست كه من نميدونم سال وقفه رو اون هم با ديپلم چه جور توجيه كنم! نميشه كه بگم شاغل بودم، چون اصولا با ديبلم كار خاصي نميشه انجام داد! در مورد اتوجيه اين گب ممنون ميشم اگر راهنماييم بفرمايين
    چرا نمیشه کار کرد؟ این موضوع تو آمریکا عادی تره . خیلی ها میرن سرکار بعد مدرسه و بعد چند سال میرن دانشگاه. فقط هر چیزی که‌ میگین راست و درست باشه که به مسکل برنخوربن اگه سابقه خواستن ازتون. در واقع قدم اصلی گرفتن پذیرشه. تا حد زیادی سفارت ببینه یه دانشگاهی صلاحیت شما ذو برای دکترا خوندن تایید کرده خیلی گیر نمیده برا همین تو این موارد نمره های بالای تافل و جی آر ای و رنک بالای دانشگاه کمک میکنه.
    موفق باشین
    ....Our Hopes and Expectations

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)