صفحه 80 از 85 نخستنخست ... 3070717273747576777879808182838485 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 841

موضوع: چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran university

پیش فرض پاسخ : چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

سلام دوستان
    من به تازگی با دوتا استاد از دوتا دانشکده مختلف از یکی از دانشگاه های زیر 20 تو آمریکا مصاحبه داشتم و هر دو تمایل دارن که من رو بگیرن. استاد اول فاند بیشتر میده به من و زمینه ی کاریش رو بورس تر هست و اچ ایندکس بالاتری هم داری ولی داخل آزمایشگاهش یه سری پروژه های نظامی هم کار می کنه البته من قرار نیست روی اون ها کار کنم. استاد دوم هم کار جالبی داره ولی نه به جالبی اولی. من سربازی معافیت دارم و خب باید یکی از این استاد ها رو جواب نهایی بدم که نظرم روی استاد اول هست ولی نگرانی دارم که برای ویزام مشکل ایجاد بشه. آیا درست فکر می کنم یا اگر استاد تو نامه اش بنویسه که چیز حساسی نیست و پروژه ی خودم رو تعریف کنه باز هم ممکنه مشکلی پیش بیاد؟
    من خودم تو دوران فوقم روی موشن پلنینگ ربات های متحرک دو چرخ و عدم برخورد اونها کار می کردم. چندین مقاله ی isi تو زمینه تئوری کنترل
    و کنترل ربات و چندین مقاله کنفرانس در زمینه ربات های متحرک هم دارم. این ها در کنار بقیه موارد حساسیت زا هستن؟ ممنون میشم اگر من رو سریع و کامل راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط albert1370 نمایش پست ها
    کلا بگم، که مستر دوم تا حالا ندیدم واسه کسی مشکل ایجاد کنه؛ اگه کسی این اتفاق براش افتاده و افیسر گفته باشه بخاطر مستر دوم ریجکت بگه خیلی خوبه.
    شما باید بگی که بعد درست برمیگردی؛ یعنی بگی میخوام اینا رو یاد بگیرم و برگردم و فلان کار رو انجام بدم، یه شغل بیخطر هم بگو؛ من گفتم الان شهرداری نیاز دارن برگردم کار خوب دارم و اینکارا رو میکنم... طرف خیلی هم حال کرد. اگه گفت دکترا یجوری بپیچون که میری یاد بگیری
    نامزد رو نشنیدم واسه کسی مشکل پیش بیاره، چون الان فک کنم اصلا خانمتونم بودن ویزا نمیدادن
    راستش پرسیدم که نخوام دروغ بگم چون با شغل فعلیم خیلی منطقی تره علاقه م به برگشتن!‌ می خواستم حتی یه نامه ببرم از قول محل کارم که ایشون درسش تموم شد اینجا براش کار هست و ما ساپورت می کنیم تحصیلشو ولی مطمئن نیستم که شغل من حساس حساب می شه یا نه. شبکه ی ما از طرفی بین المللی ه و از طرفی چند کشور خارجی پخششو متوقف کردن برای همین نمی تونم تصمیم بگیرم.

در ضمن من خودم خانومم و متوجه جمله دومتون نشدم

سلام برای ویزا ی دانشجویی امریکا کدوم سفارت در کدو کشور بهتره یا اصلا فرق نداره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    سلام برای ویزا ی دانشجویی امریکا کدوم سفارت در کدو کشور بهتره یا اصلا فرق نداره؟
    تاپیک هست در موردش
    ارمنستان بهتره فغلا ولی وقتا پره ظاهرا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Chrisplendid27 نمایش پست ها
    سلام
    من برای مستر دوم می خوام اقدام کنم. فعلا یه پذیرش با فاند نصفه و نیمه دارم و منتظر نتیجه بقیه دانشگاهام هستم.
    سوالم اینه که آیا سابقه کار من در شبکه خبر انگلیسی Press TV که غیر مستقیم با صدا و سیما همکاری داره نکته منفی حساب می شه؟ و اگر مشکلی هست چه راه حلی دارین برای فرار ازش!‌
    همین طور این که اگه من راستش رو بگم که می خوام برای دکترا اقدام کنم بعد از ارشد دومم و اصلا اومدم ارشد دوم بگیرم چون بک گراندم مستقیما توی رشته ای که می خواستم نبوده، نکته ی منفی هست و باید حتما بگم تصمیم دارم برگردم؟
    همین طور این که من اینجا نامزد دارم (هنوز عقد نکردیم)‌ کلا تاثیری در ویزا گرفتن داره یا نه؟‌ و اگه داره مثبت یا منفی؟
    مرسی
    بچه های سران کشور و حتی برخی از افرادی که پستهای مهم در کشور داشتن در حال تحصیل در آمریکا هستند. مشکلی برای هیچ کدومشون پیش نیومده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام
    من ده روز دیگه وقت سفارت دارم و شاید جواب شما بعد از اون به کار من نیاد اما می دونم که افراد دیگه ای هم همین سوال رو در آینده خواهند داشت واسه همین سوالم رو مطرح می کنم.
    آیا حوزه machine learning و deep learning جزو حوزه های حساس سفارت محسوب میشه؟
    رشته من صنایع هست ولی استادم توی ریسرچ پلن صراحتا از این دو تا اسم برده.

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط fakhimi نمایش پست ها
    سلام
    من ده روز دیگه وقت سفارت دارم و شاید جواب شما بعد از اون به کار من نیاد اما می دونم که افراد دیگه ای هم همین سوال رو در آینده خواهند داشت واسه همین سوالم رو مطرح می کنم.
    آیا حوزه machine learning و deep learning جزو حوزه های حساس سفارت محسوب میشه؟
    رشته من صنایع هست ولی استادم توی ریسرچ پلن صراحتا از این دو تا اسم برده.
    نه لزوما من نشنیدم، ولی این ها همه جا ساینس استفاده میشه. ولی اگه بتونه توش بنویسه که چیزی که روش کار میکنه اصلا حساس نیست خوبه
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

Junior Member

با سلام من در کانادا هستم و در مقطع دکتری کامپیوتر ساینس از امریکا پذیرش گرفتم. میشه لطف کنید اگر شخص مطمئنی را برای مشاوره ویزای امریکا میشناسید رو به من معرفی کنید.

Junior Member

سلام یه سوال داشتم ممنون می شم راهنماییم کنید. من دانشجوی ریترنینگ هستم که این تابستون دوباره برمی گردم ایران و می رم سفارت. وبزای قبلیم مالتیپل بود که تمام شده. رشتم صنایع هست. سوال من اینه این که می گن از زمانی که ds رو سابمیت می کنیم بررسی رو شروع می کنن درسته؟ من یه سابقه اینترنشیپ دارم تو شرکت ملی حفاری که می خوام اون رو از تو cv بردارم. ولی تا الان روی وب سابت دانشگاهم cv قبلیم بوده که این سابقه توش هست و من تازه چند روزه برش داشتم. ds رو 2 ماه پیش سابمیت کردم. یعنی تا الان فهمیدن این رو؟

Junior Member

سلام
    دوستان من پذیرش مستر دوم (Post Professional)از دانشگاه Colorado Denver دارم. دقیقا همین رشته ارشد خودم در ایران با این تفاوت که در اون دانشگاه دارن روی موضوع تز ارشد من خیلی جدی کار میکنن و این خیلی مهمه. ظاهرا این مستر accelerate هم هست. فاند ندارم (چون دیر اقدام کردم) امتحان GRE ندادم و تافل نمرم بالا نیس. برادرم هم ساکن یه ایالت دیگه با گرین کارت هست.
    نظرتون به این شرایط اصلا برای ویزا اقدام بکنم؟؟ یا راه دیگه ای شما پیشنهاد میکنین؟ مثل بالاتر بردن نمره زبان یا هرچی دیگه ای؟
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)