صفحه 81 از 85 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 841

موضوع: چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

پیش فرض پاسخ : چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط glra نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من پذیرش مستر دوم (Post Professional)از دانشگاه Colorado Denver دارم. دقیقا همین رشته ارشد خودم در ایران با این تفاوت که در اون دانشگاه دارن روی موضوع تز ارشد من خیلی جدی کار میکنن و این خیلی مهمه. ظاهرا این مستر accelerate هم هست. فاند ندارم (چون دیر اقدام کردم) امتحان GRE ندادم و تافل نمرم بالا نیس. برادرم هم ساکن یه ایالت دیگه با گرین کارت هست.
    نظرتون به این شرایط اصلا برای ویزا اقدام بکنم؟؟ یا راه دیگه ای شما پیشنهاد میکنین؟ مثل بالاتر بردن نمره زبان یا هرچی دیگه ای؟
    ممنونم
    سلام
    نمره تافل و جی ار ای در مرحله پذیرش مهم هستند نه برای گرفتن ویزا! البته مگر اینکه آفیسر بخواهد کمی متقاضی ویزا را آزار دهد آنگاه هست که بر روی نمره کم تافل و جی ار ای متمرکز می شود. شما الان بزرگترین مشکلتان داشتن فامیل درجه یک در امریکا هست که البته آنهم سبب رد ویزا نمی شود خیلی ها بودند که با وجود داشتن فامیل درجه یک در امریکا (کیسی بوده که پدرش گرین کارت داشت و ساکن امریکا بود) اما توانستند ویزای تحصیلی بگیرند. من رنک دانشگاهتان را نمی دانم ولی این را خوب می دانم که اگر رنک دانشگاه خیلی خوب باشد می توان مستر مجدد سلف فاند را با آن توجیه کرد.

البته فکر بدی هم نیست اگر بخواهید نمره تافلتان را بالاتر ببرید و برای آزمون جی ار ای خود را مهیا کنید آنگاه شاید بتوانید شانس خود را برای گرفتن پذیرش با فاند آنهم برای دکتری بالاتر ببرید.

پیروز باشید.

Junior Member

سلام وقت بخير
    اگر متقاضي قبلا پرونده مهاجرت از طريق لاتاري رو داشته باشه ، مدت كليرنس رو طي كرده ولي پارسال به دليل TrumpBan ويزا نگرفته ، ايا همسرش ميتونه واسه ويزاي دانشجويي اقدام كنه؟ ( اخيرا ازدواج كرديم)
    خواهر همسر هم شهروند و ساكن امريكاست

Junior Member

سلم دوستان
    من تاقل expire شده اما ادمیشنم مهلت داره چون دیفرش کردم expire شد. میخواستم بدونم این باعث مشکل میشه تو سفارت؟
    من ادمیشن دکترا دارم اما partial fund که فقط semester اول رو waive کردن . حالا میخواستم بدونم شانسم چقدره؟
    من برادرمم تازه گرین کارت گرقته و دکتراش 2 سال پیش تموم شد.
    یه سوال دیگه ام ک دارم اینه که اداشم 7 سال پیش از رمنستان گرفت ویزاشو منم برم همونجا مشکلی داره یانه؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط somaieh_21 نمایش پست ها
    سلام وقت بخير
    اگر متقاضي قبلا پرونده مهاجرت از طريق لاتاري رو داشته باشه ، مدت كليرنس رو طي كرده ولي پارسال به دليل TrumpBan ويزا نگرفته ، ايا همسرش ميتونه واسه ويزاي دانشجويي اقدام كنه؟ ( اخيرا ازدواج كرديم)
    خواهر همسر هم شهروند و ساكن امريكاست
    Generally there's no definite answer to your question. However, it's going to be a little tough because of the spouse's attempts in order to obtain a US visa. I'd definitely try to get good admissions and then try for student visa. But bear in mind that with new travel restrictions, obtaining permanent residency in the States for Iranian citizens is much more harder than before. Including green card through work sponsorship, marriage to an American citizen or even refugee or asylum path.

Good luck.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saharkf نمایش پست ها
    سلم دوستان
    من تاقل expire شده اما ادمیشنم مهلت داره چون دیفرش کردم expire شد. میخواستم بدونم این باعث مشکل میشه تو سفارت؟
    من ادمیشن دکترا دارم اما partial fund که فقط semester اول رو waive کردن . حالا میخواستم بدونم شانسم چقدره؟
    من برادرمم تازه گرین کارت گرقته و دکتراش 2 سال پیش تموم شد.
    یه سوال دیگه ام ک دارم اینه که اداشم 7 سال پیش از رمنستان گرفت ویزاشو منم برم همونجا مشکلی داره یانه؟
    مرسی
    Your TOEFL score shouldn't make a problem for your visa processing as long as you be honest with the officer and tell him that you are in the process if acquiring a new one. However, I won't risk it since you are spending so much time and money. Just retake the test and be done with it. I got my F1 from Armenia 6 years ago too. The same tall, handsome officer. He actually asked for my IELTS score and got a copy of it.

You need to provide bank statement for the remaining of tuition and expenses for your first year of education.

As far as your concern with your brother's residency, there shouldn't be any problem at all. A friend of mine recently got married to an American citizen and obtained GC this way. His brother got accepted to a full funded Master's and was able to obtain a visa fairly quickly under the new travel ban.

GOod luck.

Junior Member

دوستان سلام. آیا سفارت کسی رو به خاطر نداشتن مهر ورود و خروج کشورهای دیگه توی پاسپورت ریجکت میکنه؟

Junior Member

سلام
    یه سوال داشتم من گرافیک خوندم و می خوام در زمینه هنر فاند بگیرم شرایطم رزومه ام هم به جز زبان خیلی خوبه، فقط نمی دونم من الان فرض کن اقدام بکنم از یه دانشگاه خوبم فاند بگیرم، آیا سفارت بخاطر اینکه هنر هستم ردم می کنه؟ یعنی جزو نیازهای حیاتی کشورش به طور مثال نیست یا هر چیز دیگه ...

Junior Member Nobile آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_0m نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال داشتم من گرافیک خوندم و می خوام در زمینه هنر فاند بگیرم شرایطم رزومه ام هم به جز زبان خیلی خوبه، فقط نمی دونم من الان فرض کن اقدام بکنم از یه دانشگاه خوبم فاند بگیرم، آیا سفارت بخاطر اینکه هنر هستم ردم می کنه؟ یعنی جزو نیازهای حیاتی کشورش به طور مثال نیست یا هر چیز دیگه ...
    نه ... مگه ویزای تحصیلی نمیخواید بگیرید؟ فقط نگاه میکنند ببینند رشته تون حساس هست یا نیست. که رشته شما هم جزء safe ترین رشته هاست.
    برای کار و مهاجرت نمیرید که فکر کنند رشته تون بدرد کشورشون میخوره یا نه... اونو بعدها باید به فکرش باشید (مثلا اگه خواستید برای اقامت اقدام کنید این مهمه اونجا).

Junior Member Nobile آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mojeh نمایش پست ها
    دوستان سلام. آیا سفارت کسی رو به خاطر نداشتن مهر ورود و خروج کشورهای دیگه توی پاسپورت ریجکت میکنه؟
    یعنی چی؟ یعنی کسی که تا حالا بیرون از کشور نرفته؟ ... نه چرا ریجکت کنه .. ربطی نداره...
    (البته همینکه شما میرید سفارت آمریکا یعنی از ایران خارج شده و وارد یک کشور دیگه میشید و در اونصورت اولین مهرهای خروج و ورود خود را دریافت میکنید)
    اما کلا این مسئله ای نیست که سفارت بهش گیر بده.

Junior Member

سلام دوستان

نامزد من قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا در آمریکا رو داره و کیس خود من هم برای مهاجرت به آمریکا در پروسه ap در وضعیت refused هستش.( قبل از فرمان ترامپ در وضعیت ready بود و نوع ویزا هم F4 بود که از طریق اقدام عموم برای پدرم بود)
    با توجه با شرایط موجود در صورت ازدواج من و نامزدم چقدر شانس دریافت ویزا از طریق دانشجویی (F1) و همسر دانشجو (F2) هستش؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)