صفحه 82 از 85 نخستنخست ... 327273747576777879808182838485 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 841

موضوع: چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

پیش فرض پاسخ : چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

سلام
    دوستان به نظر شما داشتن حساب linkedin که خب طبیعتا توانایی های کاری ادم رو نشون میده برای گرفتن ویزای F1 مشکلی ایجاد می کنه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Freeman98 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان به نظر شما داشتن حساب linkedin که خب طبیعتا توانایی های کاری ادم رو نشون میده برای گرفتن ویزای F1 مشکلی ایجاد می کنه؟
    داشتن حساب به تنهایی مشکلی ندارد. برای AP لیست شبکه های اجتماعی و یوزر آنها را باید اعلام کنید ولی اینکه صرفا به این دلیل مشکلی ایجاد شود خیر. مگر آنکه شرایط خاصی از قبیل ارتباطات با شبکه های خاص یا مهارتهای تحت TAL به عنوان مثال داشته باشید که در موارد محدود ممکن است به بررسیهای بیشتر منجر شود.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid71 نمایش پست ها
    سلام دوستان

نامزد من قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا در آمریکا رو داره و کیس خود من هم برای مهاجرت به آمریکا در پروسه ap در وضعیت refused هستش.( قبل از فرمان ترامپ در وضعیت ready بود و نوع ویزا هم F4 بود که از طریق اقدام عموم برای پدرم بود)
    با توجه با شرایط موجود در صورت ازدواج من و نامزدم چقدر شانس دریافت ویزا از طریق دانشجویی (F1) و همسر دانشجو (F2) هستش؟
    در حال حاضر شانس ویزای دانشجویی و همراه هست و این مساله در صورت نداشتن ریکورد ریجکت ویزای درخواستی در پرونده با شانس بالاتری هم همراه است اما دقیقا نمی توان پیش بینی خاصی انجام داد. مساله سابقه قبلی درخواست در زمان ویزای فعلی برای آفیسر ممکن استتصمیم گیری مثبت در خصوص قصد از دریافت ویزا را سخت گیرانه تر کند هرچند به مفهوم عدم وجود شانس نیست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    داروسازی

سلام دوستان
    من و نامزدم قصد داریم که برای PhD در آمریکا اقدام کنیم. سوالم اینه که اگر ازدواج کنیم احتمال دریافت ویزای F1 کم می‌شه؟ ممنون می‌شم اگه کسی اطلاع داره، راهنماییمون کنه.

با سلام
    دوستان ممنون میشم اگر راهنماییم کنین
    من برای ویزای F2 میخوام به همراه همسرم اقدام کنم، رشته تحصیلیم ریاضی محض بوده ولی توی یه شرکت برق-سیستم کنترل کارشناس بازرگانی بودم.
    درخصوص رشته های حساس میخواستم بدونم با توجه به اینکه شرکت محل خدمت من برای پالایشگاه های نفت و گاز سیستم کنترل طراحی و نصب و اجرا میکرد. 5 سال سابقه بیمه ای دارم.
    آیا ممکنه برام مشکلی ایجاد بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin6990 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان ممنون میشم اگر راهنماییم کنین
    من برای ویزای F2 میخوام به همراه همسرم اقدام کنم، رشته تحصیلیم ریاضی محض بوده ولی توی یه شرکت برق-سیستم کنترل کارشناس بازرگانی بودم.
    درخصوص رشته های حساس میخواستم بدونم با توجه به اینکه شرکت محل خدمت من برای پالایشگاه های نفت و گاز سیستم کنترل طراحی و نصب و اجرا میکرد. 5 سال سابقه بیمه ای دارم.
    آیا ممکنه برام مشکلی ایجاد بشه؟
    سلام
    اگر با سرچ اسمتون در اینترنت درباره شما اطلاعاتی پیدا نمیشه، چرا باید به افیسر راجع به سابقه کارتون توضیح بدید؟
    همسرتون درخواست کننده ویزا هستند و ایشون باید راجع به خودشون توضیح بدن . از اسمتون حدس میزنم خانم هستید. پس بهتره بگید خانه دار بودید.
    اگرم اسمتون تو اینترنت مثلا قسمت کارمندان شرکت تو وبسایت هست بهتره ازشون بخواهید حذفش کنند قبل از اقدام برای سفارت.
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

نقل قول نوشته اصلی توسط zahmat نمایش پست ها
    سلام
    اگر با سرچ اسمتون در اینترنت درباره شما اطلاعاتی پیدا نمیشه، چرا باید به افیسر راجع به سابقه کارتون توضیح بدید؟
    همسرتون درخواست کننده ویزا هستند و ایشون باید راجع به خودشون توضیح بدن . از اسمتون حدس میزنم خانم هستید. پس بهتره بگید خانه دار بودید.
    اگرم اسمتون تو اینترنت مثلا قسمت کارمندان شرکت تو وبسایت هست بهتره ازشون بخواهید حذفش کنند قبل از اقدام برای سفارت.

خوب تو فیسبوکم هست و لینکداین ! ولی تو سایت شرکت نیست.
    اگه صادق باشم در صورتی که بپرسن ازم شغلم چی بوده مشکل ساز هست؟ چون من تو قسمت بازرگانی فقط پیشنهاد مالی آماده میکردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    داروسازی

نقل قول نوشته اصلی توسط AfsheanS نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و نامزدم قصد داریم که برای PhD در آمریکا اقدام کنیم. سوالم اینه که اگر ازدواج کنیم احتمال دریافت ویزای F1 کم می‌شه؟ ممنون می‌شم اگه کسی اطلاع داره، راهنماییمون کنه.
    کسی از دوستان نظری ندارن؟ خیلی ممنون می‌شم اگه راهنمایی بفرمایید.

رفقای عزیز! من برای مصاحبه رفتم و فرم گرفتم برای پر کردن که همون 6 سوال معروف هستش. من سابقه سفر به کردستان عراق رو دارم. بنظرتون آیا مسئولین آمریکایی متوجه هستن که سفر به کردستان (که ویزا نمیخواد) با سفر به عراق (که ویزای عراق رو لازم داره) فرق داره و اساسا این دوتا منطقه باهم فرق دارن؟ یا اینکه این رو جزو نکته منفی متقاضی درنظر میگیرن؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اطلاعی راجع به این که اگر پروژه کسر خدمت از سپاه برداریم به مشکل خواهیم خورد، داره؟ اگه کسی تجربه ای داره در این زمینه ممنون میشم راهنمایی کنه. در ضمن رشته من عمران هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)