صفحه 84 از 85 نخستنخست ... 34747576777879808182838485 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 841

موضوع: چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه ايتم هايي از نظر سفارت باعث رد متقاضي ميشه ؟

سلام دوستان. می‌خواستم بپرسم اگر یک ایرانی با پاس ایرانی برای مدتی محدود برای یک شرکت امریکایی در پاکستان بخواد کار کنه و بعدش برای ویزای دانشجویی اپلای کنه آیا این رفت و آمد به پاکستان باعث رد شدن ویزاش میشه؟ اقامتش در پاکستان در چند ماه اول با ویزای توریستی خواهد بود که حقوق و مزایای اونجا هم بهش تعلق خواهد کرفت و بعدش ویزاش رو‌تغییر میدند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamghr نمایش پست ها
    سلام دوستان. می‌خواستم بپرسم اگر یک ایرانی با پاس ایرانی برای مدتی محدود برای یک شرکت امریکایی در پاکستان بخواد کار کنه و بعدش برای ویزای دانشجویی اپلای کنه آیا این رفت و آمد به پاکستان باعث رد شدن ویزاش میشه؟ اقامتش در پاکستان در چند ماه اول با ویزای توریستی خواهد بود که حقوق و مزایای اونجا هم بهش تعلق خواهد کرفت و بعدش ویزاش رو‌تغییر میدند
    دوستان نظری نبود!؟ خیلی مهمه و متاسفانه محدودیت زمان داریم. ممنون میشم اگر حتی کوچکترین اطلاعاتی دارید بنویسید

سلام دوستان. آیا سن در اخذ ویزای تحصیلی امریکا تاثیر داره؟ و اگه داره حداکثر سن قابل قبول برای مستر دوم یا phd چقدر میتونه باشه؟

دوستان خواهش میکنم ازتون که جواب بدین. اگه ویزای دانشجویی بخوایم آیا سفارت آمریکا میتونه بفهمه کسی برای قبولی در کنکور سهمیه رزمندگان سپاه داشته و روی کلمه سپاه کلید کنه و گیر بده و ریجکت کنه؟

یکی از آشناهامون بخاطر بسیجی بودن از طرف سفارت رد شد و نتونست ویزای دانشجویی بگیره. میخواستم بدونم آیا کسی که با سهمیه رزمندگان سپاه دانشگاه قبول شده هم توسط سفارت رد میشه؟ازتون خواهش میکنم جواب بدین

با سلام

دوستان من دو مشکل دارم

اول اینکه چندین سال قبل در جوانی، از سر کنجکاوی قرعه کشی گرین کارت شرکت کردم دو دوره، برای دانشجویی اقدام کنم بنظرتون مشکل ایجاد میکنه؟ اگر بله راهی داره برای توجیهش؟ (سن فعلی 31 متقاضی لیسانس)

دوم اینکه آیا سفارت سوپ رو چک می کنه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    سطح هر جامعه نتیجه کیفیت پیش دبستانی و دبستان آن است ...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط fal نمایش پست ها
    با سلام

دوستان من دو مشکل دارم

اول اینکه چندین سال قبل در جوانی، از سر کنجکاوی قرعه کشی گرین کارت شرکت کردم دو دوره، برای دانشجویی اقدام کنم بنظرتون مشکل ایجاد میکنه؟ اگر بله راهی داره برای توجیهش؟ (سن فعلی 31 متقاضی لیسانس)

دوم اینکه آیا سفارت سوپ رو چک می کنه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    از سر کنجکاوی چیه دیگه
    همه لاتاری شرکت میکنن. قرار بود مساله ساز بشه کسی ویزا نمیگرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    از سر کنجکاوی چیه دیگه
    همه لاتاری شرکت میکنن. قرار بود مساله ساز بشه کسی ویزا نمیگرفت
    بررسی نمی کنن؟ اگر بگن شما میخاستی موندگار بشی به همین دلیل ردی باید چی گفت؟
    سطح هر جامعه نتیجه کیفیت پیش دبستانی و دبستان آن است ...

Banned

این همه دانشجو هجوم میارن هر ساله آمریکا. اگر قرار بود به این چیزا باشه نباید اصلا ویزا به کسی میدادن. ۹۹ درصد دانشجوها لاتاری شرکت میکنن. نکته دوم اینکه این مساله موندن یه بهانه است برای سفارت همواره. وقتی میخوان رد کنن یا احساس میکنن باید رد بشه این مورد رو بیان میکنن. وگرنه خودشون بهتر از من و شما در جریان هستن کی برمیگرده

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

لاتاری نوعی بخت آزمایی ست که شانس قبولی خیلی پایینی داره و فکر نکنم یک راه مهاجرت حساب بیاد و یا ثبت نام کردنش به معنی قصد مهاجرت باشه، چون همانطور دوستان گفتن خیلی ها ثبت نام میکنن، و هم اینکه خیلی از کسانی که برنده میشن شرایط مهاجرت رو ندارن و اصلا اقدام نمیکنن.
    به نظر من اینکه شما برای دوره لیسانس میخواین برین آمریکا خیلی بیشتر نشانه قصد شما برای مهاجرت هست تا شرکت در لاتاری.
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)