صفحه 120 از 123 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 1222

موضوع: زندگی در قبرس (تهیه بلیط، مسائل مربوط به ویزا،هزینه های زندگی، وسایل ضروری...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زندگی در قبرس (تهیه بلیط، مسائل مربوط به ویزا،هزینه های زندگی، وسایل ضروری...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Comboy نمایش پست ها
    in the building i live, there are electricity bills of above 300 lira monthly, but 30~50 is average
    you don't drink cola everyday, 19 litres of drinking water 5 lira which lasts 1 week if you cook and drink
    bread is 1.25, i also buy the more expensive ones for luxery but mostly 1.25 suffice

transportation in cyprus? from most left to most right it's 30 minutes of walk

رفت و آمد تو قبرس؟!!! قبرس عنقدر کوچیکه که اگه بپری بالا از این ور گیرنه را می بینی ازاون ور کارپاز
    ---------------------
    نمیدونم نان رو از کجا انقدر ارزون خریدید. باشه آب هم همونقدره که شما میفرمایید درسته. خب مواد غذایی چی؟؟ گوشت مرغ سیب زمینی؟؟ شیر؟ ماست؟ تخم مرغ؟؟ نمیدونم ولی خانواده مخصوصا با یک بچه برای زندگی حتما خرج بیش از اینا میشه !! چون هدف مهاجرت حتی تحصیلی این نیست که خیلی سخت تر از قبل زندگی کنیم. ممکنه 40 درصد سخت تر باشه ولی نمیخوان که بدتر از قبل باشن چند سال تازه در قبرس که خب میدونیم اقامت نمیده که بخوان اینجوری زندگی کنن به امید هیچی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زندگی در قبرس (تهیه بلیط، مسائل مربوط به ویزا،هزینه های زندگی، وسایل ضروری...)

رفت و امد هم بله من که گفتم اتوبوسهای دانشگاه ها در قبرس رایگانه. ولی گاهی همون ها زمستونها روزهای بارونی چنان شلوغه که عملا یک ساعت ممکنه منتظر شیم و جای خالی پیدا نشه ببینید یک نفری همه کار میشه کرد یه کم به خودمون فشار بیاریم 60 نفری توی اتوبوس اون یه ربع رو برای رفت و امد حالا یه جوری طی کنیم به هر ترتیبی هست اما با خانواده سخته !!! ماشین هم به خدا بنزین گرون درمیاد. دلموش هم که سوار شی پیاده شی 2/5-3 لیر میگیرن. منم منظورم این بود که رقم متوسط به بالا رو بگیرن نه یک زندگی دانشجویی که همش حواس باید جمع باشه کم نیاد چیزی. مخصوصا اگر از سرمایه شخصی استفاده شه وگرنه شما هم درست میفرمایید ولی همیشه باید یه کم بالاتر گرفت از متوسط همه کسانی که اونجا هستند . منطقی نیست یک زن و شوهر و بچه تازه بخوان برای کشوری که هدف اقامت ندارن توش به این شکل همش دنبال صرفه جویی باشند هرچند که ویژگیهای خوبش هم تمامی ناپذیره.

کسایی که الان اونجا هستن جواب بدن
    فیس بوک و یوتوب فیل تر هستن؟ توی قبرس شمال

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Greatone نمایش پست ها
    کسایی که الان اونجا هستن جواب بدن
    فیس بوک و یوتوب فیل تر هستن؟ توی قبرس شمال
    هیچکدام فیل تر نبودند و نیستند

سلام.خسته نباشید.اقامت میشه راحت گرفت اونجا?من 50سالمه.بهترین و نزدیکترین راه برای گرفتن اقامت چبه?ممنون میشم اگه جواب بدین

سلام
    من قبرس اروپایی بودم شما از طریق خریدن خونه می تونین اقامت بگیرین

سلام
    من برای یه برنامه تحقیقی تابستونی (سطح ارشد - دکتری) از دانشگاه قبرس پذیرش و یه scholarship گرفتم. البته یه برنامه ی کوتاه ۲ هفته ای هست.
    رفت و آمد و محل اقامت هم با خودشونه. می خواستم ببینم با این شرایط به نظرتون هزینه های دیگه چطور هست و چه چیزایی رو باید در نظر بگیرم؟‌

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Christacular نمایش پست ها
    سلام
    من برای یه برنامه تحقیقی تابستونی (سطح ارشد - دکتری) از دانشگاه قبرس پذیرش و یه scholarship گرفتم. البته یه برنامه ی کوتاه ۲ هفته ای هست.
    رفت و آمد و محل اقامت هم با خودشونه. می خواستم ببینم با این شرایط به نظرتون هزینه های دیگه چطور هست و چه چیزایی رو باید در نظر بگیرم؟‌
    سلام دوست عزیز ، من فکر میکنم برای این 2 هفته با حذف هزینه مسکن ، 500 لیره کافیه. چون قراره که فقط هزینه ی خورد و خوراک رو بدین. هزینه های دیگری که در حالت کلی وجود داره ایناس:
    هزینه برق: ماهی 100 لیره ( در این مقطع زمانی)
    هزینه آب: ماهی 50 تا 70 لیره
    اینترنت: 350 لیره واسه 6 ماه

Junior Member

با سلام
    آیا میشه هم در بخش ترک زندگی کرد و هم در بخش یونانی ؟

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Kunnari نمایش پست ها
    با سلام
    آیا میشه هم در بخش ترک زندگی کرد و هم در بخش یونانی ؟
    اگه از بخش ترک وارد بشین ، یونانی ها اجازه ورود بهتون نمیدن چون شما در خاکی وارد شدین که اجازه رسمی از کشور قبرس نگرفتین.
    اگه اول وارد بخش یونانی بشین ، ترکها اجازه ورود میدن بهتون.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها