صفحه 1 از 107 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1222

موضوع: زندگی در قبرس (تهیه بلیط، مسائل مربوط به ویزا،هزینه های زندگی، وسایل ضروری...)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض زندگی در قبرس (تهیه بلیط، مسائل مربوط به ویزا،هزینه های زندگی، وسایل ضروری...)

دوستان اونجا براي متاهل ها شرايط چطوريه؟ خوابگاه مخصوص داره؟ من اصلا تو سايتشون چنين چيزي نديدم

Member Aaida آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English literature,Islamic Azad University,Rasht

پیش فرض پاسخ : تحصیل در قبرس

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.82 نمایش پست ها
    دوستان اونجا براي متاهل ها شرايط چطوريه؟ خوابگاه مخصوص داره؟ من اصلا تو سايتشون چنين چيزي نديدم
    تو دانشگاه EMUبله میتونین .تا اونجایی که من میدونم هم داخل campusهم خارجش یه سری خوابگاه هست که 10ماه 7000دلار هست با تمام امکانات
    تو خوابگاه خارج از دانشگاه کلا یه طبقه واسه زوج هاست.دوست دختر و دوست پسر ها هم میتونن با هم اونجا زندگی کنن حدود 5000دلار میشه 10

پیش فرض پاسخ : تحصیل در قبرس

از بچه های قبرس کسی میدونه که اگه کسی قبرس ( EMU) باشه و بخواد یه سفر به یکی از کشورهای اروپایی بره ویزا از اونجا بهش میدن یا نه؟ چون این قبرس جزوه اتحادیه اروپا نیست؟

پیش فرض پاسخ : زندگی در قبرس (تهیه بلیط، مسائل مربوط به ویزا،هزینه های زندگی، وسایل ضروری...)

به لطف زحمات ادمین های محترم این تاپیک که انقدر فعال بود 4 5 روزه هیچکس پست نزده!!

برای ویزا هم شما هر کشوری که برید تا موقعی که اقامت نگرفته باشید ایرانی هستید و مشکل سختگیری های ویزا دادن رو دارید . اما قبرس ویزای شینگن نمیده برای همین ماها میتونیم بریم اونجا!

Member Aaida آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English literature,Islamic Azad University,Rasht

پیش فرض پاسخ : زندگی در قبرس (تهیه بلیط، مسائل مربوط به ویزا،هزینه های زندگی، وسایل ضروری...)

نقل قول نوشته اصلی توسط IN$PIRE نمایش پست ها
    به لطف زحمات ادمین های محترم این تاپیک که انقدر فعال بود 4 5 روزه هیچکس پست نزده!!

برای ویزا هم شما هر کشوری که برید تا موقعی که اقامت نگرفته باشید ایرانی هستید و مشکل سختگیری های ویزا دادن رو دارید . اما قبرس ویزای شینگن نمیده برای همین ماها میتونیم بریم اونجا!
    انتفادت کاملا درست بود اگه اینجا مثل فیس بوک لایک داشت یه لایک میزدم برا پستت.
    من شنیدم کسایی که ویزای دانشجویی اروپا رو دارن راحت شینگن میگیرن...

Member moderntalking آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Fluids

نقل قول نوشته اصلی توسط Aaida نمایش پست ها
    انتفادت کاملا درست بود اگه اینجا مثل فیس بوک لایک داشت یه لایک میزدم برا پستت.
    میتونی اون پایین سمت راست علامت + بزنی امتیاز بدی.

بچه ها چیکار کردید بلیط و رزرو و این کارا؟ چقدر میشه هزینه و از کجا گرفتید؟

من که هنوز هیچی اما شما قبلش برو توی سایت زیر و پروازای تهران تا قبرس شمالی رو ببین و ببین کدوم روز قیمتش پایینه برو رزرو کن همون رو چون نوسان قیمت زیاد داره و بعضی روز ها 3 4 برابر هست!!

Member moderntalking آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Fluids

نقل قول نوشته اصلی توسط IN$PIRE نمایش پست ها
    من که هنوز هیچی اما شما قبلش برو توی سایت زیر و پروازای تهران تا قبرس شمالی رو ببین و ببین کدوم روز قیمتش پایینه برو رزرو کن همون رو چون نوسان قیمت زیاد داره و بعضی روز ها 3 4 برابر هست!!
    چک کرده بودم فکر می کنم ارزونترینش 180 دلار بود اما منظور من این بود از کجا بخریم. این سایتش که آدرس نمایندگی های ایران نداده. مستقیم از سایتش بخریم میشه؟

نه دیگه دفاتر هواپیمایی زحمتش رو میکشن براتون اگه پاسپورت داری میتونی بری الان هم رزرو کنی

سلام دوستان، من فردا درخواست پاسپورتم رو دارم به پلیس+10 می دم و فکر می کنم تا 10 روز دیگه پاسم دستمه؛ کی دارین میرین؟ بیایین با هم بلیت بگیریم اگه نگرفتین هنوز، بحث خونه و این چیزا رو چه می کنین یه خبری بم بدین لطفا،توجه دارین که باید بلیت رفت و برگشت بگیریم؟؟؟ بهترین قیمتی که الان دارم 690 تومانه!
    از ماست که بر ماست.