صفحه 115 از 123 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 1222

موضوع: زندگی در قبرس (تهیه بلیط، مسائل مربوط به ویزا،هزینه های زندگی، وسایل ضروری...)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی کشاورزی

پیش فرض پاسخ : زندگی در قبرس (تهیه بلیط، مسائل مربوط به ویزا،هزینه های زندگی، وسایل ضروری...)

زندگی در خوابگاه EMU با اینکه یه سختیهایی داره ولی برای پیدا کردن فرصت برای درس خوندن و موفقیت تحصیلی شما خیلی موثر هستش. با محیط دانشجویی میتونید کاملاً به درسهاتون بپردازید و تا اونجایی که میشه از هزینه ها جلوگیری کنید تا موفق بشید. از لحاظ آمار اینترنتی دانشجویانی که در خوابگاه و هاستل ها در حین تحصیل زندگی می کنند، موفقیتشون بیشتر هستش... از لحاظ هزینه ها هم خوابگاه خیلی به صرفه تره، چون مثلاً هزینه هایی مثل برق، آب، تلفن و ....جزو هزینه های پرداختی اصلی هستش،،، دانشجویانی که خونه میگیرند، با گذشت زمان متوجه خواهند شد که چه هزینه های جانبی دیگه ای براشون اضافه می شه.به موفقیت بیندیشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زندگی در قبرس (تهیه بلیط، مسائل مربوط به ویزا،هزینه های زندگی، وسایل ضروری...)

نقل قول نوشته اصلی توسط sahossein نمایش پست ها
    زندگی در خوابگاه EMU با اینکه یه سختیهایی داره ولی برای پیدا کردن فرصت برای درس خوندن و موفقیت تحصیلی شما خیلی موثر هستش. با محیط دانشجویی میتونید کاملاً به درسهاتون بپردازید و تا اونجایی که میشه از هزینه ها جلوگیری کنید تا موفق بشید. از لحاظ آمار اینترنتی دانشجویانی که در خوابگاه و هاستل ها در حین تحصیل زندگی می کنند، موفقیتشون بیشتر هستش... از لحاظ هزینه ها هم خوابگاه خیلی به صرفه تره، چون مثلاً هزینه هایی مثل برق، آب، تلفن و ....جزو هزینه های پرداختی اصلی هستش،،، دانشجویانی که خونه میگیرند، با گذشت زمان متوجه خواهند شد که چه هزینه های جانبی دیگه ای براشون اضافه می شه.به موفقیت بیندیشید.
    نمی دونم شما قبرسی رفتی یا اونجایی یا هنوز در مرحله تصمیم. من بیش از 6 سال قبرس بودم و اصلا حرف شما درست نیست به دو دلیل اول اینکه هزینه خوراک به شدت توی خوابگاه میره بالا چون عملا خوابگاه آشپزخونش غیر قابل استفاده است مثلا یک اجاق 4 شعله برای 10 تا اتاق دو سه نفری. بعضی خونه های کوچک خیلی ارزون تر از خوابگاه در میاد حتی اگه پول برق و آب هم روش حساب کنی.
    در ضمن دوست خوب من کسی که خیلی خیلی بچه درس خونی باشه و به فکر بازدهی مطالعه اش باشه نباید بره یک کاره قبرس چون اونجا زیاد جای درس خوندن نیست.

سلام دوستان

من می خوام برای تحصیل تو EMU اقدام کنم و این سوالات رو می خواستم بپرسم :

1-من برای کارشناسی ارشد می خوام اونجا تحصیل کنم و می خوام بدونم چطور می تونم اقدام کنم ؟
    2-کلا اگه چقدر پول داشته باشم اونجا می تونم حداقل 1 سال بدون نگرانی باشم؟(خونه یا خوابگاه + شهریه دانشگاه + خوراک)
    3-اگه فقط انگلیسی اونم نه در حد حرفه ای بلد باشم اونجا چطور می تونم کار کنم؟ و آیا اصلا می شه کار کرد؟

لطفا هر طوری می تونید راهنمائیم کنید.چون دلم می خواد با خیال راحت برم اونجا!
    سپاس

Banned
    رشته و دانشگاه
    EMU tourism

نقل قول نوشته اصلی توسط Dorna_Yari نمایش پست ها
    سلام دوستان

من می خوام برای تحصیل تو EMU اقدام کنم و این سوالات رو می خواستم بپرسم :

1-من برای کارشناسی ارشد می خوام اونجا تحصیل کنم و می خوام بدونم چطور می تونم اقدام کنم ؟
    2-کلا اگه چقدر پول داشته باشم اونجا می تونم حداقل 1 سال بدون نگرانی باشم؟(خونه یا خوابگاه + شهریه دانشگاه + خوراک)
    3-اگه فقط انگلیسی اونم نه در حد حرفه ای بلد باشم اونجا چطور می تونم کار کنم؟ و آیا اصلا می شه کار کرد؟

لطفا هر طوری می تونید راهنمائیم کنید.چون دلم می خواد با خیال راحت برم اونجا!
    سپاس
    سلام
    برای اقدام برای پذیرش میتونید از بچه های همین فروم که ایجنت دانشگاه هستند کمک بگیرید.
    دوم اینکه ۵۰۰۰ دلار تقریبا هزینه تحصیل و خوابگاهتون میشه واسه یگسال. هزینه زندگی هم بستگی به خودتون داره
    روی کار کردن اینجا زیاد حساب نکنید. حتی اگر انگلیسی فول باشید.

Junior Member

دوست عزیز من 100 کیلو بار داشتم که همشو freight کردم
    اما اصلا اصلا راه خوبی نیست چون پولی که واسه فرستادن بار میدی میتونی همه ی وسایلتو از همونجا بخری
    ببین هرچی میخوای اونجا هست تازه با قیمت کمتر
    کلا بار زیاد نیار بجز وسایل ضروری مخصوصا پلوپز و چای ساز ...
    اتو هم... من شخصا وقتی لباسام جمع میشه میبرم لباسشویی خوابگاه که خودشونم اتو میکنن ... هر کیسه 12 لیر... 1 موبایل اضافه بیاری فکر خوبیه

Junior Member

ببینید اونقدرها هم که میگید بد نیست!
    فاماگوستا خیلی کوچیکه اما آرامش زیادی داره
    هرکسی 1 شخصیتی داره
    یکیه جاهای شلوغ رو میپسنده
    یکیم هست که نه...جاهای آرومو دوست داره
    خود من صبحا کنار دریا میدویدم و خیلی انرژی میگرفتم...
    هر برندی که بخواید اونجا هست
    دانشگاه سطح علمی خوبی داره
    اما به طور کلی اگه میتونید واسه 1 جای بهتر اقدام کنید خیلی بهتره
    خیلی از اوناییم که میان قبرسو پلی میدونن برای رفتن به کشورای دیگه و خیلیاشونم موفق میشن چون دانشگاه مورد تایید خیلی از کشورهاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kunglao32003 نمایش پست ها
    سلام
    خوبید؟
    از خوابگاه های زیر کدوم یکی رو دوستانی که توی قبرس هستند پیشنهاد میدن؟
    می خوام زیاد گرون در نیاد.
    ضمنا نوشته سالانه شهریه میگیرن یعنی برا 12 ماه هستش؟
    ALFAM Dormitory
    Ugursal (Sanel) Dormitories
    Akdeniz Student Dormitory
    Marmara Dormitory

ضمنا دوستان کدوم یکی in campus هستش؟
    مرسی از پاسختون

من خودم حسن اوزوکم اما آکدنیزم دیدم خوبه
    آلفام دوستم بود و راضی نبود...خودم ندیدم

Banned
    رشته و دانشگاه
    EMU tourism

نقل قول نوشته اصلی توسط Dorna_Yari نمایش پست ها
    مرسی مریم عزیز از راهنمائی خوبت!
    .
    درناجان ظرفیت پغام های شما به پایان رسیده. لطفا پاکشون کنید. برای پذیرش هم میتونید مدارکتون رو به ما زودتر ارسال کنید. پیغام خصوصی میدم بهتون

سلام
    بچه ها به متاهل ها هم خوابگاه میدن یا باید خونه بگیرن؟
    creativity is the residue of time wasted

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط AlbertEinstein نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها به متاهل ها هم خوابگاه میدن یا باید خونه بگیرن؟
    خوابگاه میدن. خیالتون راحت
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها