صفحه 117 از 123 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 1222

موضوع: زندگی در قبرس (تهیه بلیط، مسائل مربوط به ویزا،هزینه های زندگی، وسایل ضروری...)

پیش فرض پاسخ : زندگی در قبرس (تهیه بلیط، مسائل مربوط به ویزا،هزینه های زندگی، وسایل ضروری...)

سلام خدمت دوستان گرامی.
    بنده سوالی داشتم که امیدوارم افرادی که در قبرس سکونت دارند راهنمایی بفرمایند.
    بنده متاهل و دارای فرزند 6 ساله می باشم و تصمیم دارم برای مدت حدود 1 سال در قبرس زندگی کنم و بدین منظور 2 شهر قبرس شمالی یعنی فاماگوستا و لفکوشیا ( نیکوزیای شمالی ) را در نظر گرفته ام .با توجه به وضعیت بنده کدام یک از این 2 شهر را پیشنهاد می نمایید؟ ملاک انتخاب بنده پارامترهایی چون هزینه اجاره , امکانات رفاهی و درمانی , هزینه تحصیل فرزند و امکانات اموزشی و... می باشد.
    سوال دیگر اینکه ایا در لفکوشیا و فاماگوستا اجاره 1 سال , در اول قرار داد دریافت میگردد و اجاره اپارتمان متوسط 2 خوابه مبله در این 2 شهر در چه حدودی است ؟
    با تشکر از لطف دوستان گرامی.

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : زندگی در قبرس (تهیه بلیط، مسائل مربوط به ویزا،هزینه های زندگی، وسایل ضروری...)

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_tarlani نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان گرامی.
    بنده سوالی داشتم که امیدوارم افرادی که در قبرس سکونت دارند راهنمایی بفرمایند.
    بنده متاهل و دارای فرزند 6 ساله می باشم و تصمیم دارم برای مدت حدود 1 سال در قبرس زندگی کنم و بدین منظور 2 شهر قبرس شمالی یعنی فاماگوستا و لفکوشیا ( نیکوزیای شمالی ) را در نظر گرفته ام .با توجه به وضعیت بنده کدام یک از این 2 شهر را پیشنهاد می نمایید؟ ملاک انتخاب بنده پارامترهایی چون هزینه اجاره , امکانات رفاهی و درمانی , هزینه تحصیل فرزند و امکانات اموزشی و... می باشد.
    سوال دیگر اینکه ایا در لفکوشیا و فاماگوستا اجاره 1 سال , در اول قرار داد دریافت میگردد و اجاره اپارتمان متوسط 2 خوابه مبله در این 2 شهر در چه حدودی است ؟
    با تشکر از لطف دوستان گرامی.
    شما خودتون میخواین چیکار کنین؟ درس بخونین؟ کار کنین؟
    ماگوسا خیلی شهر کوچیکی هست و اگه نخواین برین دانشگاه یا سر کار ، خیلی کسل میشین. لفکوشا یکمی بزرگتر و زنده تر هست ولی دانشگاه مطرحی نداره. اگه نه میخواین درس بخونین و نه میخواین کار بکنین و تنها میخواین یه مدت قبرس باشین چرا نمیرین گیرنه؟
    ماگوسا هیچ امکانات رفاهی / سرگرمی ای نداره. یه شهر کوچیکه ، یه دونه سینما داره یه تعدادی بار و رستوران. من دو نفر رو میشناسم که با بچه ها شون اومدن قبرس و تو مسئله تحصیل و مدرسه به مشکل خوردن ، چون مدرسه هابه ترکی درس میدن و گویا مدرسه ابتدایی به انگلیسی نداریم.
    بسته به اینکه صاحب خونه چه کسی باشه فرق میکنه. بعضی از عزیزان جلو جلو میگیرن (مثلا 6 ماه) بعضی ها ماهانه میگیرن. بعضی ها یک ماه اجاراه رو به عنوان تضمین نگه میدارن و غیره.
    اشتباه نکنم یه آپارتمان دو خوابه حدودا 700-800 لیر در ماه هست.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    شما خودتون میخواین چیکار کنین؟ درس بخونین؟ کار کنین؟
    ماگوسا خیلی شهر کوچیکی هست و اگه نخواین برین دانشگاه یا سر کار ، خیلی کسل میشین. لفکوشا یکمی بزرگتر و زنده تر هست ولی دانشگاه مطرحی نداره. اگه نه میخواین درس بخونین و نه میخواین کار بکنین و تنها میخواین یه مدت قبرس باشین چرا نمیرین گیرنه؟
    ماگوسا هیچ امکانات رفاهی / سرگرمی ای نداره. یه شهر کوچیکه ، یه دونه سینما داره یه تعدادی بار و رستوران. من دو نفر رو میشناسم که با بچه ها شون اومدن قبرس و تو مسئله تحصیل و مدرسه به مشکل خوردن ، چون مدرسه هابه ترکی درس میدن و گویا مدرسه ابتدایی به انگلیسی نداریم.
    بسته به اینکه صاحب خونه چه کسی باشه فرق میکنه. بعضی از عزیزان جلو جلو میگیرن (مثلا 6 ماه) بعضی ها ماهانه میگیرن. بعضی ها یک ماه اجاراه رو به عنوان تضمین نگه میدارن و غیره.
    اشتباه نکنم یه آپارتمان دو خوابه حدودا 700-800 لیر در ماه هست.
    با تشکر از پاسخ شما.
    قصدم از امدن قبرس ادامه تحصیل در ارشد مهندسی صنایع می باشد. به نظر شما دانشگاه گیرنه چطوره؟ دیروز سایت دانشگاه گیرنه را دیدم ، شهریه اش از emu کمتره ( با تخفیف 50٪ ، کل دوره تقریبا 3000 یورو میشه) وامکان گرفتن بورس 100٪ هم راحتر از emu است و در 5 کشور از جمله ترکیه و انگلستان شعباتی داره که میشه ترانسفر کرد .
    نظر شما راجع به دانشگاه گیرنه چیه؟ امکانات شهر گیرنه چطوره ؟هزینه زندگی واجاره در گیرنه نسبت به فاماگوستا و لفکوشا چطوره؟
    اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.
    با تشکر از لطف شما

کسی میدونه ارزونترین راه تهران به ارجان چیه ؟؟؟
    الان هر جا زنگ میزنم ترکیش دارن میگن کمترین قیمت 1600 !!!
    این که وضعشه ! یعنی راه دیگه ای وجود نداره ؟!!

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Greatone نمایش پست ها
    کسی میدونه ارزونترین راه تهران به ارجان چیه ؟؟؟
    الان هر جا زنگ میزنم ترکیش دارن میگن کمترین قیمت 1600 !!!
    این که وضعشه ! یعنی راه دیگه ای وجود نداره ؟!!
    بشین سر سایت ترکیش ایرلاین و هر 3 ساعت یه بار یه جستجو بکن ، یهو میبینی قیمتها افت میکنن ، رزرو کن بلیط رو ، فرداش برو نمایندگی ترکیش ایرلاین (فکر کنم میدون ونک بود تو تهران) کد رزرو رو بده و به قیمتی که رزرو کردی بلیط رو بخر وگرنه همیشه باهات آژانس ها گرون حساب میکنن.
    دقیقا همین کار رو با Atlas Jet هم میتونی بکنی.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

سلام خدمت همه ي دوستان عزيز، يه سوال داشتم از دوستاني كه الان قبرس هستند من از دانشگاه emu واسه رشته دارو سازي پذيرش گرفتم ولي حالا كه در مورد قبرس شمالي تحقيق ميكنم ميبينم جزو تحريم هاي اتحاديه اروپا قرار داره ميخواستم از دوستاني كه اونجان سوال كنم اين تحريم ها كه ميگن الان اوضاع اونجا چطوريه؟!

Junior Member

با سلام من در مورد كار دندانبزشكى و شرايطش مى خواستم ازتون ببرسم و در مورد تحصيل تخصص در رشته ارتدونسى اكه امكانش هست لطفا من رو راهنمايى كنيد ممنون ميشم

با سلام خدمت دوستان.
    ایا کسی اطلاع داره در فاماگوستا یا گیرنه دبستان به زبان انگلیسی ( اینترنشنال) وجود داره؟ شهریه سالانه ان چقدر است؟
    با تشکر.

Junior Member

سلام، دوستان عزیز برای یک دوره یک ساله مستر بین قبرس و مالزی جهت اخذ پذیرش از امریکا کدوم رو مناسب تر میدونید؟
    توضیح اینکه من مستر از ایران دارم ولی برای یک دوره یکساله میخوام خارج از کشور باشم و از همونجا برای یک کشور بهتر (امریکا، کانادا یا آلمان) اقدام کنم.
    از راهنماییتون تشکر میکنم.

Junior Member

سلام دوستان. بنده برای همین اکتبر (2ماه دیگه) پذیرش دارم،ارشد عمران. به نظرتون کی اونجا باشم تا بتونم خونه یا خوابگاه مناسب گیر بیارم. و کی بلیط رزرو کنم؟ و در کل بل در نظر گرفتن همه جوانب بهتره که کی اونجا باشم؟ ممنون میشم جواب بدین.