صفحه 118 از 123 نخستنخست ... 1868108109110111112113114115116117118119120121122123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 1222

موضوع: زندگی در قبرس (تهیه بلیط، مسائل مربوط به ویزا،هزینه های زندگی، وسایل ضروری...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زندگی در قبرس (تهیه بلیط، مسائل مربوط به ویزا،هزینه های زندگی، وسایل ضروری...)

دوست عزیز دانشگاه خوبیه من تو اونجا از یه استاد دانشگاه که ایرانیم بود سوال کردم گفت کلا از لحاظ علمی و امکاناتی بهتر از emu و خیلی راحت تر از گیرنه میتونی پذیرش بگیری چون دانشگاه امریکایه میتونی راحت تر بری امریکا من از نزدیک دیدم اونجارو دانشگاه خوبیه

پیش فرض پاسخ : زندگی در قبرس (تهیه بلیط، مسائل مربوط به ویزا،هزینه های زندگی، وسایل ضروری...)

نقل قول نوشته اصلی توسط creat نمایش پست ها
    دوست عزیز دانشگاه خوبیه من تو اونجا از یه استاد دانشگاه که ایرانیم بود سوال کردم گفت کلا از لحاظ علمی و امکاناتی بهتر از emu و خیلی راحت تر از گیرنه میتونی پذیرش بگیری چون دانشگاه امریکایه میتونی راحت تر بری امریکا من از نزدیک دیدم اونجارو دانشگاه خوبیه
    با سلام.
    منظور شما دانشگاه گیرنه می باشد؟شهریه ارشد دانشگاه گیرنه چقدر است؟
    ایا هزینه زندگی در گیرنه بیشتر از فاماگوستا است؟ یکی از دوستان که قبلا قبرس بوده , میگفت به خاطر اینکه گیرنه شهر توریستی تری است , هزینه اش بیشتر است.
    من اگر بخواهم سفر یک هفته ای بیام قبرس , حدودا چقدر هزینه داره؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

نقل قول نوشته اصلی توسط xaniar نمایش پست ها
    سلام دوستان. بنده برای همین اکتبر (2ماه دیگه) پذیرش دارم،ارشد عمران. به نظرتون کی اونجا باشم تا بتونم خونه یا خوابگاه مناسب گیر بیارم. و کی بلیط رزرو کنم؟ و در کل بل در نظر گرفتن همه جوانب بهتره که کی اونجا باشم؟ ممنون میشم جواب بدین.
    you can always find dormitory, but cheap house sooner the better
    august is terribly hot
    new semester starts on october 5th, but to pay tuition you better be here a week advanced.
    both bank and registration line will be very crowded

cheap flight ticket: pegasus
    google flypgs

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_tarlani نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.
    ایا کسی اطلاع داره در فاماگوستا یا گیرنه دبستان به زبان انگلیسی ( اینترنشنال) وجود داره؟ شهریه سالانه ان چقدر است؟
    با تشکر.
    I'm sure there's one in lefkosa (nicosia) which is near girne
    there might be a persian one as well

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Comboy نمایش پست ها
    you can always find dormitory, but cheap house sooner the better
    august is terribly hot
    new semester starts on october 5th, but to pay tuition you better be here a week advanced.
    both bank and registration line will be very crowded

cheap flight ticket: pegasus
    google flypgs
    ; so you mean it's better I depart on last days of September.Thanks alot my dear friend

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Greatone نمایش پست ها
    کسی میدونه ارزونترین راه تهران به ارجان چیه ؟؟؟
    الان هر جا زنگ میزنم ترکیش دارن میگن کمترین قیمت 1600 !!!
    این که وضعشه ! یعنی راه دیگه ای وجود نداره ؟!!
    -----------
    کلا چون دو پروازست همه ایرلاین ها گرون هستند. ارزونترین همون پگاسوزه. ولی محدودیت زمان داره فکر کنم سحر بود پروازش اما ترکیش بعد از ظهر هم تنوع داره و خوبه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_tarlani نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.
    ایا کسی اطلاع داره در فاماگوستا یا گیرنه دبستان به زبان انگلیسی ( اینترنشنال) وجود داره؟ شهریه سالانه ان چقدر است؟
    با تشکر.
    ------
    بله کالج گیرنه از دبستان تا دبیرستان به زبان انگلیسی . قیمت رو یادم نیست تو سایتشون نوشته اما خیلی گرون بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhstar نمایش پست ها
    سلام، دوستان عزیز برای یک دوره یک ساله مستر بین قبرس و مالزی جهت اخذ پذیرش از امریکا کدوم رو مناسب تر میدونید؟
    توضیح اینکه من مستر از ایران دارم ولی برای یک دوره یکساله میخوام خارج از کشور باشم و از همونجا برای یک کشور بهتر (امریکا، کانادا یا آلمان) اقدام کنم.
    از راهنماییتون تشکر میکنم.
    --------
    چه موفق شید برید امریکا چه نه، یک سال بودن در قبرس خیلی بهتر از مالزیه. به هزار دلیل= امنیت- هوای بهتر- خلوت تر- نزدیک تر به ایران. بهداشت فوق العاده رستوران ها و مواد غذایی با کیفیت و.......

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط xaniar نمایش پست ها
    سلام دوستان. بنده برای همین اکتبر (2ماه دیگه) پذیرش دارم،ارشد عمران. به نظرتون کی اونجا باشم تا بتونم خونه یا خوابگاه مناسب گیر بیارم. و کی بلیط رزرو کنم؟ و در کل بل در نظر گرفتن همه جوانب بهتره که کی اونجا باشم؟ ممنون میشم جواب بدین.
    -----------------------
    بلیط رو 10-15 روز قبل. بسته به شروع تاریخ ثبت نام مثلا اگر 20 سپتامبر ثبت نام هست حتما حتما حتما شما 17 اونجا باش که تا اولین روز ثبت نام در دانشگاه باشید و خستگی تون برطرف شده باشه و ثبتت نام کنید چون دوستمون هم گفتن خیلی صف ها خسته کننده است برای یک سوال 1 ساعت و نیم باید در صف بود روزهای اخر که برسه

نقل قول نوشته اصلی توسط fiorella نمایش پست ها
    ------
    بله کالج گیرنه از دبستان تا دبیرستان به زبان انگلیسی . قیمت رو یادم نیست تو سایتشون نوشته اما خیلی گرون بود.
    ایا اطلاع دارید در کالج EMU دبستان وجود داره؟ شهریه ان چقدره؟
    هزینه اجاره اپارتمان 2 خوابه تمییز در فاماگوستا ماهانه چقدره ؟ ایا پول یکسال در ابتدای اجاره باید پرداخت بشه؟
    هزینه زندگی در گیرنه و لفکوشا نسبت به فاماگوستا بیشتر است یا فرقی نداره؟
    با تشکر.