صفحه 3 از 123 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1222

موضوع: زندگی در قبرس (تهیه بلیط، مسائل مربوط به ویزا،هزینه های زندگی، وسایل ضروری...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در قبرس

نقل قول نوشته اصلی توسط silence نمایش پست ها
    آقا این بحث کار خیلی مهمه... چرا بهش نمی پردازین؟ تحقیق کردین که راحت میشه کار کرد یا نه؟
    از لحاظ کار کردن شما میتونید کار کنید ولی فکر نکنید که تو یه شرکت رسمی میتونید کار کنید. برای کار کردن شما میتونید تو یه رستوران ها یا فروشگاه ها به طور پاره وقت کار کنید, باید یه کم زبان ترکی هم بلد باشید .

Member Aaida آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English literature,Islamic Azad University,Rasht

نقل قول نوشته اصلی توسط ApplyUni نمایش پست ها
    شما میتونید فلت یک خوابه با ماهی 300 هزارتومان رو هم پیدا کنید و همین طور با 400 تا 500 هزار تومان یه فلت دو خوابه پیدا کنید.
    سلام دوست عزیز.میشه یکم اطلاعات در مورد خرید خونه بهم بدین؟ با 40-50میلیون میشه خونه خرید؟؟یه خونه ی کوچیک و نه دور از دانشگاه emu
    من حساب کردم اگه بخوام خوابگاه بمونم تو 2سال 8-9میلیون پول خوابگاه میشه.وحشتناکه!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Aaida نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.میشه یکم اطلاعات در مورد خرید خونه بهم بدین؟ با 40-50میلیون میشه خونه خرید؟؟یه خونه ی کوچیک و نه دور از دانشگاه emu
    من حساب کردم اگه بخوام خوابگاه بمونم تو 2سال 8-9میلیون پول خوابگاه میشه.وحشتناکه!!!!
    چرا خونه بخرید!! شما با ماهی 300 تا 400 هزارتومن می تونید یه فلت بگیرید, اجاره دو سال میشه 4یا5 میلیون

کار نمیشه کرد
    اجازه کار نمیدن به دانش جو ها مگه اینکه غیر قانونی کار کنید با حقوق پایین ...ولی کلا بی خیال کار بشید به نظر من ! اون امریکاس که میرن کار هم میکنن اینجا نمیزارن

بچه ها تنها کاري که مي تونيد اونجا بکنيد واسه يه دانشجو اينکه assistance بشه تويه دانشگاه که اونم به اين راحتي ها نميدند در ضمن شهر فاماگوستا کلا 40000 هم جمعيتش نميشه!!! پس فکر نکنين دارين ميرين نيويورک که کار فراوونه! در ضمن کسايي ميتونن همين کار هاي Parttime بکنند بيرون از دانشگاه که ترکي بلد باشند!!!
    در ضمن سعي کنيم تويه فروم به بحث هاي مربوط بپردازيم . کسايي که ميخوان خونه و ماشين بخرند يا اجاره کنند و يا تجارت و کار راه بنندازند ميتونند سري به اين سايت بزنند http://www.ghebres-e-shomali.com/

فقط یه سوال . دیروز توی یه سایت خوندم که قبرس شمالی ویزا میخاد !! درسته؟ اگه باشه که بدبختم آخه نمیدونستم و همینطوری منتظر موندم!

Junior Member AM.S آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط IN$PIRE نمایش پست ها
    فقط یه سوال . دیروز توی یه سایت خوندم که قبرس شمالی ویزا میخاد !! درسته؟ اگه باشه که بدبختم آخه نمیدونستم و همینطوری منتظر موندم!
    اينطور كه من شنيدم قبرس شمالي جزو خاك تركيه است و ايراني ها ميتونن بدون ويزا بعنوان توريست وارد تركيه يا قبرس شمالي بشن. البته دانشجو ها چون قراره اونجا اقامت داشته باشن بعد از ثبت نام يك نامه از دانشگاه ميگيرن و براي ويزا اقدام ميكنن.
    اصلا قبرس شمالي نه كشور بحساب مياد و نه سفارت داره كه شما بخاين الان بري ويزا بگيري

منم همین طور شنیدم اما یهو توی این سایته دیدم ترسیدم . حالا ایمیل زدم به دانشگاه ببینم چی میگن . فقط خدا کنه اگه ویزا داشته باشه زود بدن من 2 ماه وقت دارم حدودآ

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس کامپیوتر-دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط AM.S نمایش پست ها
    اينطور كه من شنيدم قبرس شمالي جزو خاك تركيه است و ايراني ها ميتونن بدون ويزا بعنوان توريست وارد تركيه يا قبرس شمالي بشن. البته دانشجو ها چون قراره اونجا اقامت داشته باشن بعد از ثبت نام يك نامه از دانشگاه ميگيرن و براي ويزا اقدام ميكنن.
    اصلا قبرس شمالي نه كشور بحساب مياد و نه سفارت داره كه شما بخاين الان بري ويزا بگيري
    قبرس شمالي: (ترك نشين): ویزا از نمايندگي سياسي در تركيه.
    تلفن: 4-22565933 و 22565371

برای دانشگاه لازم نیست برید ویزا بگیرید . من اینو پرسیدم شما میاید قبرس بعد اونجا هرسال باید اقامتتون رو تمدید کنید و برای سال اول هم همونجا خود دانشگاه کارای شما رو میکنه