صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: personal statement based on changing field

پیش فرض personal statement based on changing field

سلام
    من می خوام برای یک رشته دیگه Apply کنم می خواهم ببینم کسی هست که SOP نوشته باشه که توش از تغییر رشته اش دفاع کرده باشه؟؟؟ برام بفرستید لطفا...
    Live Your Dream

Junior Member

پیش فرض پاسخ : personal statement based on changing field

منظورت كاملا آشكار نيست. يعني اين كه كه ليسانس هستي مي‌خواهي براي يك رشته‌ي ديگه در فوق ادامه بدي يا اينكه از يك رشته پذيرش گرفتي و مي‌خواهي براي يك رشته‌ي ديگر درخواست بدي؟ و يا...

نقل قول نوشته اصلی توسط fara
    منظورت كاملا آشكار نيست. يعني اين كه كه ليسانس هستي مي‌خواهي براي يك رشته‌ي ديگه در فوق ادامه بدي يا اينكه از يك رشته پذيرش گرفتي و مي‌خواهي براي يك رشته‌ي ديگر درخواست بدي؟ و يا...
    به نظر میرسه که منظورشون همون قسمت اول باشه.

همون طور که احتمالا بارها توی فروم خوندی، SoP کاملا شخصیه و هر کسی باید با توجه به شرایط خودش پر کنه. شما هم دقیقا دلایلی که میخوای بری به اون رشته جدید رو توی SoP بیار.
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

منظوذم دقیقا این است که لیسلنس کامپیوترم می خوام Graduate Diplomaمعماری Apply کنم که بعد بتونم Mastere معماری بخونم
    Live Your Dream

Junior Member

سلام

من یه نمونه رو فرستادم. کل متن در مورد چگونگی نوشتن یک SOP خوب هست، که حتما پیشنهاد می کنم بخونید. متن آخر فایل در مورد کسی است که از Civil eng می خواد برای MBA تقاضا بده. البته باید بگم که چون شما دو رشته ی تقریبا دور از هم رو می خواید تغییر بدید، باید دلایل کافی برای رفتن به معماری رو اشاره کنید. مثلا اگه کار، پروژه و یا هر چیز دیگه ای رو انجام دادید اشاره کنید.

امیدوارم این فایل مفید فایده باشه.

موفق باشید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط pApAr : January 28th, 2014 در ساعت 07:50 PM دلیل: بروزرسانی فایل از کار افتاده

توو سايت Infozee هم يه نمونه SOP ( براي تغيير از مهندسي مکانيک به مديريت) هست. بد نيست اونم يه نگاه بکنيد
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

می تونی یه جوری نرم از یک رشته به دیگری شیفت بدی توی sop. اوونم به این صورت که تکیه کنی بر علایقت و نشون بدی برای علاقته که هر دو تا رو خوندی یا می خونی.
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

سلام
    اتفاقا من تو ذهنم این بود که بگم به معماری بیشتر علاقه دارم تا کامپیوتر.....و بخاطر تراز کمتر Entrance exam مجبور شدم کامپیوتر بخونم....به نظر تون دلیلم قابل فبوله؟؟؟؟ آخه واقعیتش همینه.....
    Live Your Dream

نکات منفی نگو نگو نتونستم نرفتم
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

Junior Member

سلام نگین. من هم دقیقا همین مشکلو داشتم یعنی سد کنکور مجبورم کرد عمران بخونم. ولی الان برای landscaping architecture اقدام می کنم .
    میشه بپرسم تا حالا چکار کردی و برای چه دانشگاههایی قصد اپلای داری. در ضمن من برای SOP هیچ کاری نکردم. اگه خارج از این سایت اطلاعات و راهنمایی داری ممنون میشم برام بفرستی.

هانیه.
    به کجا چنین شتابان <br />گون از نسیم پرسید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)