صفحه 3 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 139

موضوع: اطلاعات سفر به استانبول (بلیت، هتل و غیره)

پیش فرض پاسخ : Istanbul to Ankara

thank you very much,
    any idea about the trains there?
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

پیش فرض پاسخ : آیا کسی اطلاعاتی در مورد هتل ها در استانبول داره؟

بچه هایی که استانبول بودن میشه راجع به هتل هاش بیشتر بگن؟ کدوم منتطقه نزدیک سفارته؟ کجای شهر مدرن تر و قشنگ تره؟ کدوم هتل بهتره؟ خودمون رزرو کنیم یا با تور بریم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shima
    بچه هایی که استانبول بودن میشه راجع به هتل هاش بیشتر بگن؟ کدوم منتطقه نزدیک سفارته؟ کجای شهر مدرن تر و قشنگ تره؟ کدوم هتل بهتره؟ خودمون رزرو کنیم یا با تور بریم؟
    منطقه اطراف میدون taksim منطقه خیلی قشنگ و مدرنی هست و به new town معروف هست. مناطق اون طرف پل مثل آکسارای، لالعلی و ... محلاتی با بافت قدیمی تر هستن اما از آکسارای تا taksim حدود 15 دقیقه با اتوبوس یا ماشین های خطی راه هست یعنی مسیر زیادی نیست. هتل هم توی استانبول و در همه مناطق زیاد هست و هتل های اطراف taksim گرونتر هستند. درضمن هتل ها در استانبول کمی سطح پایین تر از اونچه که با در نظر گرفتن ستاره هاشون ازشون انتظار دارین هستن، ولی خوب چندان هم اهمیت نداره. من توصیه میکنم که با تور برین چون هزینه هاتون کمتر میشه نسبت به حالتی که همون هتل و بلیط رو خودتون بخواین بگیرین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Farid_m
    منطقه اطراف میدون taksim منطقه خیلی قشنگ و مدرنی هست و به new town معروف هست. مناطق اون طرف پل مثل آکسارای، لالعلی و ... محلاتی با بافت قدیمی تر هستن اما از آکسارای تا taksim حدود 15 دقیقه با اتوبوس یا ماشین های خطی راه هست یعنی مسیر زیادی نیست. هتل هم توی استانبول و در همه مناطق زیاد هست و هتل های اطراف taksim گرونتر هستند. درضمن هتل ها در استانبول کمی سطح پایین تر از اونچه که با در نظر گرفتن ستاره هاشون ازشون انتظار دارین هستن، ولی خوب چندان هم اهمیت نداره. من توصیه میکنم که با تور برین چون هزینه هاتون کمتر میشه نسبت به حالتی که همون هتل و بلیط رو خودتون بخواین بگیرین.
    یعنی از تکسیم تا سفارت 15 دقیقه راهه؟ اطراف سفارت هتل خوب نیست؟ اطراف سفارت جزو چه محله ای محسوب میشه؟

از تكسيم تا آكساراي كه بخش جنوبي شهر است 15 دقيقه راهه. از تكسيم تا سفارت كه تو محله Istinye هست فاصله بسيار زياده. اتوبوس خط 40T رو اگر سوار بشين از جلوي كوچه سفارت رد ميشه. خود كنسولگري بالاي تپه مشرف به خليج قرار گرفته و كاملا مشخصه. با اتوبوس از تكسيم تا سفارت 45 دقيقه حدودا طول ميكشه.

تو همین Istinye هتل خوب نیست؟ کلا" بهتره هتل نزدیکه سفارت باشه یا جای بهتر؟

من كه اون طرف هتلي نديدم. هتلهاي سمت تكسيم يه مقدار گرونترن. هتلهاي سمت آكساراي ارزونترن اما كيفيت خوبي و براي دفعه اول كه نا آشنا به محل هستين پيشنهاد نميشه. سمت سلطان احمد يه سري Hostel هست كه براي بار اول پيشنهاد نميكنم. اگر تنها نيستيد مي تونين هتلهاي آكساراي رو برين و اگر هزينه براتون خيلي پارامتر مهمي نيست هتلهاي تكسيم رو حتما پيشنهاد مي كنم برين. در مورد فاصله هم اگر ساعت مصاحبتون 10:30 به بعد هست با همون خط اتوبوس و با هزينه خيلي كمتر از تاكسي مي تونيد بريد اونجا.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_yazdani
    من كه اون طرف هتلي نديدم. هتلهاي سمت تكسيم يه مقدار گرونترن. هتلهاي سمت آكساراي ارزونترن اما كيفيت خوبي و براي دفعه اول كه نا آشنا به محل هستين پيشنهاد نميشه. سمت سلطان احمد يه سري Hostel هست كه براي بار اول پيشنهاد نميكنم. اگر تنها نيستيد مي تونين هتلهاي آكساراي رو برين و اگر هزينه براتون خيلي پارامتر مهمي نيست هتلهاي تكسيم رو حتما پيشنهاد مي كنم برين. در مورد فاصله هم اگر ساعت مصاحبتون 10:30 به بعد هست با همون خط اتوبوس و با هزينه خيلي كمتر از تاكسي مي تونيد بريد اونجا.
    شما کدوم هتل بودین؟ راضی بودین؟ کجا بود و شبی چند؟

کسی تا حالا هتل Antik یا black bird بوده؟ چه جوریه؟

Junior Member

کسی تا حالا هتل Antik یا black bird بوده؟ چه جوریه؟
    Antik رو نمیدونم. ولی black bird فکر میکنم همون Grand Gulsoy باشه. اگه اینطور باشه هتل خوبیه. من اونجا نموندم ولی اتاقهاش و امکاناتش رو دیدم، نسبتا خوبه و امکانات مناسبی هم داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)