صفحه 5 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 139

موضوع: اطلاعات سفر به استانبول (بلیت، هتل و غیره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا کسی اطلاعاتی در مورد هتل ها در استانبول داره؟

[/quote]

از فرودگاه تا تکسیم یا آکسارای چه جوری باید رفت؟ با تاکسی فرودگاه ؟ یا راههای ارزونتر هم وجود داره؟
    [/quote]

اگه بارتون کمه (که احتمالاً همینطوره!) از فرودگاه تا آکسارای رو می تونین با تراموا برید و خیلی ارزون در میاد. ایستگاه تراموا توی خود فرودگاهه. با تاکسی از فرودگاه تا آکسارای رو من با چونه زدن با راننده ها 15 دلار دادم که فکر کنم رکوردی باشه واسه خودش ;D

تکسیم رو نمی دونم. ولی این خط تراموا تنها خط توی استانبوله. باید دید تا تکسیم می ره یا نه.
    ...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse

مرسی دوست عزیز

از اکسارای تا تکسیم چی؟ باید پیاده رفت؟ یا اتوبوس داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SBR
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_yazdani
    از تكسيم تا آكساراي كه بخش جنوبي شهر است 15 دقيقه راهه. از تكسيم تا سفارت كه تو محله Istinye هست فاصله بسيار زياده. اتوبوس خط 40T رو اگر سوار بشين از جلوي كوچه سفارت رد ميشه. خود كنسولگري بالاي تپه مشرف به خليج قرار گرفته و كاملا مشخصه. با اتوبوس از تكسيم تا سفارت 45 دقيقه حدودا طول ميكشه.

از فرودگاه تا تکسیم یا آکسارای چه جوری باید رفت؟ با تاکسی فرودگاه ؟ یا راههای ارزونتر هم وجود داره؟

سرویس ترانوا هر بار سوار شدن 1.3 لیر قیمتشه. از فرودگاه تا تکسیم 2 ترانوا و یک مترو باید استفاده کنی. میشه کلاً 3.9 لیر. طبقه پایین فرودگاه سوار ترانوا می شی تا zeytinburnu اونجا ترانوا عوض می کنی. الان اسم ایستگاهی که باید سوار مترو بشی یادم نیست ولی مشکلی نیست. راحت پیدا می کنی. باز اگر یادم اومد می گم. اتوبوس هم کرایش تو هر مسیر همون 1.3 لیر می شه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_mah
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_yazdani
    از تكسيم تا آكساراي كه بخش جنوبي شهر است 15 دقيقه راهه. از تكسيم تا سفارت كه تو محله Istinye هست فاصله بسيار زياده. اتوبوس خط 40T رو اگر سوار بشين از جلوي كوچه سفارت رد ميشه. خود كنسولگري بالاي تپه مشرف به خليج قرار گرفته و كاملا مشخصه. با اتوبوس از تكسيم تا سفارت 45 دقيقه حدودا طول ميكشه.

سرویس ترانوا هر بار سوار شدن 1.3 لیر قیمتشه. از فرودگاه تا تکسیم 2 ترانوا و یک مترو باید استفاده کنی. میشه کلاً 3.9 لیر. طبقه پایین فرودگاه سوار ترانوا می شی تا zeytinburnu اونجا ترانوا عوض می کنی. الان اسم ایستگاهی که باید سوار مترو بشی یادم نیست ولی مشکلی نیست. راحت پیدا می کنی. باز اگر یادم اومد می گم. اتوبوس هم کرایش تو هر مسیر همون 1.3 لیر می شه
    ممنون از اطلاعات

من نقشه راههای شهر استانبول رو پیدا کردم و ضمیمه کردم. با توجه به این نقشه، فکر کنم ایستگاهی که اسمش رو فراموش کرده بودی kabatas باشه، درسته؟
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member

این نقشه رو در تکمیل نقشه بالا attach کردم که با توجه به این که محل ایستگاه ها رو بر مبنای موقعیت فیزیکی واقعی مشخص کرده، خیلی میتونه به درد بخوره. خصوصا اگه با Google maps دارید برنامه هاتون رو میچینید.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط wastedige
    این نقشه رو در تکمیل نقشه بالا attach کردم که با توجه به این که محل ایستگاه ها رو بر مبنای موقعیت فیزیکی واقعی مشخص کرده، خیلی میتونه به درد بخوره. خصوصا اگه با Google maps دارید برنامه هاتون رو میچینید.
    آره. درسته. اسم اون مثلاً مترو هم Funikuler هست. چیز با مزه ایه با کابل کشیده می شه.
    استانبول خوش بگذره.

مرسی

حالا واقعا استانبول خوش میگذره؟ شهر قشنگیه؟ جاهای دیدنیش کجاهاس؟

مرسی

حالا واقعا استانبول خوش میگذره؟ شهر قشنگیه؟ جاهای دیدنیش کجاهاس؟
    بله قشنگه اما الان خیلی گرمه
    Blue Mosque, Galata Tower,ayasofya, Topkapi and so forth
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

به نظر من یکی از جاذبه های توریستی استانبول رستوران هاش هستن
    اگه تا اونجا برید و رستورانهای کنار ساحل رو از دست بدید و دونر کباب و آدانا کباب و اسکندر کباب نخورید، نصف عمرتون بر فناست! ... حالا خود دانید
    ...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse

نقل قول نوشته اصلی توسط Mangool
    به نظر من یکی از جاذبه های توریستی استانبول رستوران هاش هستن
    اگه تا اونجا برید و رستورانهای کنار ساحل رو از دست بدید و دونر کباب و آدانا کباب و اسکندر کباب نخورید، نصف عمرتون بر فناست! ... حالا خود دانید

درسته اما خیلی باید مراقب بود الان هوا اینجا بسیار گرمه. هر رستورانی نمیشه غذا خورد
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)