نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: ويرايش امضا | نحوه ایجاد امضاء : نوشتن اطلاعات ثابت متنی زیر ارسال ها

پیش فرض ويرايش امضا | نحوه ایجاد امضاء : نوشتن اطلاعات ثابت متنی زیر ارسال ها

دوستان نمیدونم به این مشکل برخورد کردن یا نه؛ من امضا تو پروفایلم نداشتم اما الان یه امضا گذاشتم، ظاهراً این امضا فقط واسه پستهای که از این به بعد کاربر مینوسه ایجاد میشه، و زیر پستهای قبلی ظاهر نمیشه،

که فکر می‌کنم این جوری با فلسفه امضا که بیان یه عقیده یا مطلب به همه زیر پستشونه منافات داره،

از بابک عزیز خواهش می‌کنم که فروم رو طوری تنظیم کنن که امضا زیر پست‌های قبلی‌ کاربر هم نمایان بشه.
    ممنون

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

پیش فرض پاسخ : ويرايش امضا

دوست خوبم
    شما در جای درستی پست خود را ارسال نکردید به همین دلیل موضوع را منتقل خواهم کرد
    تا جایی که من می دونم به خاطر نزدن تیک در پایین پست خودتون هستش.در پایین جایی که پست خود را می نویسید گزینه نمایش امضای شما وجود دارد.وقتی انرا فعال نکرده اید طبیعتا امضای شما هم نمایش داده نخواهد شد.
    موفق و پیروز باشید
    Some dance to remember, some dance to forget

ممنون واسه انتقال، اما دوست عزیز منظورم پستهای قبلی‌ هست، مثلا من؛ ۱۰۰ پست داشتم بدون امضا (یعنی‌ اصلا امضایی نداشتم که بخواد به نمایش در بیاد) ، الان تازه امضا نوشتم و پست ۱۰۱ رو که مینویسم (با زدن اون تیک) امضام واسه همون پست ۱۰۱ به نمایش در میاد، این درسته , اما ۱۰۰ پست قبلی‌ رو چیکار کنم که امضا‌هاشون ظاهر بشه زیر پست‌های مربوطه؟ راه خاصی‌ داره؟

ApplyAbroad Champion

اگر قبلا امضایی نداشتید و تیک نمایش امضا در پست‌های قبلی شما نخورده بوده، امضای شما در اون پست‌ها نمایش داده نخواهد شد و متاسفانه کاریش هم نمی‌شه کرد.

با سلام،
    من میخواستم برای خودم امضا درست کنم ولی هیچ گزینه ای برای ایجاد ان ندیدم، ممنون میشم راهنمایی کنید از کجا امضا درست کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط yousef420 نمایش پست ها
    با سلام،
    من میخواستم برای خودم امضا درست کنم ولی هیچ گزینه ای برای ایجاد ان ندیدم، ممنون میشم راهنمایی کنید از کجا امضا درست کنم.
    در بالا، روی تنظیمات کلیک کنید

در پنجره باز شده، در منو سمت راست، ویرایش امضارو می‌بینید

Senior Member nima_AA آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویرایش امضاء

نقل قول نوشته اصلی توسط ShinyBoy نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز

من عضو جدید هستم و شاید سوالم ساده باشه.سعی کردم از راهنما هم کمک بگیرم ،اما موفق نشدم.میخواستم بدونم از کدام گزینه جهت درج اطلاعات در قسمت پایین صفحه شخصی باید استفاده نمود؟
    منظورم قسمتی است که دوستان اکثرا اطلاعات فایل نامبر و.... یا یک جمله از یک شخصیت معروف را که معمولا به شکل ثابت وجود دارد و قابل ویرایش است،قرار میدهند.
    با تشکر
    تنظیمات ---->تنظیمات من------>ویرایش امضا .......قسمت مورد نظر شما اسمش امضا هست
    ویرایش توسط nima_AA : August 15th, 2012 در ساعت 07:33 AM
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Senior Member nima_AA آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آموزش امکانات اصلی انجمن | نکات مهم برای اعضای جدید انجمن

19-آموزش ویرایش و ایجاد امضاء

تنظیمات ---> تنظیمات من ---->مشخصات کاربری شما---->ویرایش امضاء

توضیحات :

شما مجاز هستید به اندازه 1000 کاراکتر مطلب در این قسمت درج کنید

بر اساس قوانین انجمن درج اطلاعات شخصی ,لینک وبلاگ و وب سایت شخصی مجاز نمی باشد

نکته : شما در تنظیمات صفحه پیشرفته میتوانید ارسال های خود را بدون درج امضاء ارسال کنید

نکته : تغییرات امضای شما , بلادرنگ در تمامی ارسال های شما در انجمن اعمال میشود
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)