صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 32 , از مجموع 32

موضوع: Creative Writing, Playwrighting, Journalism, Literary Criticism

پیش فرض پاسخ : Creative Writing, Playwrighting, Journalism, Literary Criticism

نقل قول نوشته اصلی توسط C8H10N4O2 نمایش پست ها
    بله هر کار مربوط را در رزومه خود عنوان کنید. نتیجه مثبت دارد.
    برای اینکار اگر در اینترنت به انگلیسی جستجو کنید، فرمت و روش صحیح این کار، به همراه نمونه رزومه های دیگر را پیدا خواهید.
    می توانید از آنها در تنظیم روزمه شخصی خود کمک بگیرید.
    خیلی بزرگواری کردید بابت اینکه تجربیات و دانسته های ارزشمند خودتون رو در اختیار من گذاشتید بازهم خیلی خیلی متشکرم و بسیار استفاده کردم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Creative Writing, Playwrighting, Journalism, Literary Criticism

سلام دوستان، ازتون چندتا سوال داشتم، لطفاً اگه اطلاعات دارین راهنمایی کنین. ممنونم.
    میخواستم بدونم رشته های creative writing و play writing در آمریکا مقطع دکتری دارن؟ و اینکه اگه دارن فول فاند میدن؟ گرفتن فاند چقدر سخته؟ کم فاند میدن؟
    من کارشناسی علوم آزمایشگاهی خوندم معدلم ۱۴.۷۰ هست. و میخوام امسال کارشناسی ارشد ایران امتحان بدم که ایشالله بعدش بتونم واسه مقطع دکتری در آمریکا اقدام کنم. میخواستم بدونم به نظرتون چه رشته ای واسه ارشد بهتره برم که بتونم واسه دکتری تو یکی از این دوتا رشته اقدام کنم؟ رشته ادبیات انگلیسی به نظرتون خوبه؟ من زبانم خوبه و به ادبیات هم علاقه مندم و فک کنم در نوشتن هم تا حدی استعداد دارم ولی تو این زمینه هیچ تجربه ای ندارم. به نظرتون میتونم تلاش کنم ارشد ادبیات انگلیسی قبول شم؟ و اینکه چه چیزهایی لازمه که بعدش بتونم دکتری اقدام کنم؟ ببخشید که خیلی طولانی شد. اگه اطلاعات دارین لطفاً راهنماییم کنید دوستان.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234