صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32

موضوع: Creative Writing, Playwrighting, Journalism, Literary Criticism

پیش فرض پاسخ : Creative Writing, Playwrighting, Journalism, Literary Criticism

نقل قول نوشته اصلی توسط Smartgirl21 نمایش پست ها
    سلام دوستان من کارشناسی و کارشناسی ارشد معماری خوندم ،برای دکتری میتونم در رشته creative writing تحصیل کنم ؟دانشگاه های آمریکا مد نظرم هست و اینکه فاند هم میدن؟
    برای مقطع ارشد، creative writing، فاندهای کامل و خوبی می دهند. برای دکترا، تا جایی که اطلاع دارم باید برای ادبیات زبان انگلیسی و یا ادبیات تطبیقی اقدام کنید.
    در کل باید برای هر دو مقطع رزومه قوی داشته باشید تا بتونید آفر خوبی بگیرید.

ممنون از راهنماییتون ، تصمیم گرفتم مستر مجدد شرکت کنم برای crative writing ،باتوجه به اینکه رشته کارشناسیم معماری و معدلم ۱۷ بوده بهم پذیرش با فاند میدهند؟ نمره زبان و جی آر ای خوب و شاید هم تا سال آینده کتاب چاپ کنم و در رزومه ام عنوان کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط C8H10N4O2 نمایش پست ها
    برای مقطع ارشد، creative writing، فاندهای کامل و خوبی می دهند. برای دکترا، تا جایی که اطلاع دارم باید برای ادبیات زبان انگلیسی و یا ادبیات تطبیقی اقدام کنید.
    در کل باید برای هر دو مقطع رزومه قوی داشته باشید تا بتونید آفر خوبی بگیرید.
    ممنون از راهنماییتون ، تصمیم گرفتم مستر مجدد شرکت کنم برای crative writing ،باتوجه به اینکه رشته کارشناسیم معماری و معدلم ۱۷ بوده بهم پذیرش با فاند میدهند؟ نمره زبان و جی آر ای خوب و شاید هم تا سال آینده کتاب چاپ کنم و در رزومه ام عنوان کنم.

خواهش می کنم.
    ببینید، من بطور کلی همه چیز رو توضیح می دم:
    مستر مجدد هیچ اشکالی ندارد و برای ویزا هم مشکلی نخواهید داشت مشروط به اینکه آفر خوبی بگیرید و آفیسر رو قانع کنید که چرا می خواهید تغییر رشته دهید و ...
    معدل 17 خوبه ولی تاثیر آنچنانی برای گرفتن پذیرش و بورسیه ندارد. شما معدل 13 هم داشته باشید مشکلی نخواهید داشت مشروط به اینکه در حوزه نوشتن کار ارزنده برای ارائه داشته باشید.
    حالا چه عواملی تعیین کننده هستند:
    اکثرشون دیگه جی آر ای نمی خواهند ولی حالا شاید اینجا و آنجا اصرار داشته باشند برای این مقطع و این رشته این مدرک رو هم ارائه دهید.
    نمره زبان عالی کمترین چیزیه که شما باید برآورده کنید. یعنی چی؟ مثلا در امتحان آیلتس آکادمیک، 4 تا 8 تو هر مهارت آیلتس بیارید اون موقع می توانید امیدوار باشید - ولی خوب بقیه کیس شما هم باید به همین ترتیب خوب باشد.
    شما باید بطور مستند به اونها ثابت کنید که بطور مثال متون (کلاسیک و غیره) را می شناسید. چطور می تونید ثابت کنید؟ تحلیل ها و آنالیز این قبیل کارها را انجام داده باشید و در جایی منتشر کرده باشید.
    والبته انگیزه نامه درخور و جذابی به دپارتمان دانشگاه مورد نظرتان ارائه دهید.

حالا شاید بتونید با برآورده کرده نصف موارد بالا هم از یه جای معمولی یک پذیرش و بورسیه پارشال هم بگیرید و ویزا بشید.
    ولی خوب اگر می خواهید جای خوب تو امریکا بخونید و این فرآیند رو راحت تر طی کنید قبل از اپلای می بایستی یک رزومه حسابی جور کرده باشید.

خواهش می کنم.
    ببینید، من بطور کلی همه چیز رو توضیح می دم:
    مستر مجدد هیچ اشکالی ندارد و برای ویزا هم مشکلی نخواهید داشت مشروط به اینکه آفر خوبی بگیرید و آفیسر رو قانع کنید که چرا می خواهید تغییر رشته دهید و ...
    معدل 17 خوبه ولی تاثیر آنچنانی برای گرفتن پذیرش و بورسیه ندارد. شما معدل 13 هم داشته باشید مشکلی نخواهید داشت مشروط به اینکه در حوزه نوشتن کار ارزنده برای ارائه داشته باشید.
    حالا چه عواملی تعیین کننده هستند:
    اکثرشون دیگه جی آر ای نمی خواهند ولی حالا شاید اینجا و آنجا اصرار داشته باشند برای این مقطع و این رشته این مدرک رو هم ارائه دهید.
    نمره زبان عالی کمترین چیزیه که شما باید برآورده کنید. یعنی چی؟ مثلا در امتحان آیلتس آکادمیک، 4 تا 8 تو هر مهارت آیلتس بیارید اون موقع می توانید امیدوار باشید - ولی خوب بقیه کیس شما هم باید به همین ترتیب خوب باشد.
    شما باید بطور مستند به اونها ثابت کنید که بطور مثال متون (کلاسیک و غیره) را می شناسید. چطور می تونید ثابت کنید؟ تحلیل ها و آنالیز این قبیل کارها را انجام داده باشید و در جایی منتشر کرده باشید.
    والبته انگیزه نامه درخور و جذابی به دپارتمان دانشگاه مورد نظرتان ارائه دهید.

حالا شاید بتونید با برآورده کرده نصف موارد بالا هم از یه جای معمولی یک پذیرش و بورسیه پارشال هم بگیرید و ویزا بشید.
    ولی خوب اگر می خواهید جای خوب تو امریکا بخونید و این فرآیند رو راحت تر طی کنید قبل از اپلای می بایستی یک رزومه حسابی جور کرده باشید.
    واقعا ممنونم ازتون خداروشکر شما توی سایت بودین راهنمایی هاتون خیلی کمکم کرد خیلی خیلی متشکرم...

واقعا ممنونم ازتون خداروشکر شما توی سایت بودین راهنمایی هاتون خیلی کمکم کرد خیلی خیلی متشکرم...
    خواهش می کنم.

ورود به دانشگاههای تاپ و اسم های بزرگ شاید یکم سخته باشه ولی اگر فکر می کنید می تونید انتظاراتشون رو برآورده کنید پس حتما اپلای کنید. مثل این دانشگاه ها:

Northwestern University

Brown University

Johns Hopkins University

.
    .
    .

ولی خوب، دانشگاه های خوب و پروگرم های خوب برای رشته شما هم کم نیستند.

مثلا این یکی تو کالیفرنیا - UC Riverside - فاند خوبی هم می ده:

https://writingmfa.ucr.edu/funding

باید موارد زیر رو داشته باشید تا بتونید اپلای کنید:

https://writingmfa.ucr.edu/how-apply

خواهش می کنم.

ورود به دانشگاههای تاپ و اسم های بزرگ شاید یکم سخته باشه ولی اگر فکر می کنید می تونید انتظاراتشون رو برآورده کنید پس حتما اپلای کنید. مثل این دانشگاه ها:

Northwestern University

Brown University

Johns Hopkins University

.
    .
    .

بی نهایت ممنونم ازتون لینکها رو مطالعه کردم، راستش فول فاند یا فاند زیاد لازم دارم همه شرایطی که درلینکی که فرستادین رو میتونم مهیا کنم اما ریکامندیشین چون رشتم معماری بوده که نمیتونم ... چطور امکانش هست براشون ریکامندیشن جور کنم و بفرستم؟

خواهش می کنم.

Northwestern University

Brown University

Johns Hopkins University

.
    .
    .

راستی دوست خوبم من ۴ سال پیش در دو تا هفته نامه که معروف نیستند و هفته نامه های شهرمون هستند چند متن ادبی کوتاه از من چاپ کردند ، باید اینها رو داخل رزومه بیارم؟ اصلا تاثیری داره؟ اگه امسال باز هم از من در این هفته نامه ها مطالب ادبی چاپ بشه تاثیری داره در رزومه ام؟چطوری باید در رزومه بیارمشون؟ترجمشون کنم به همراه عکس از اون هفته نامه؟خیلی ممنونم از وقتی که برای پاسخ دادن میزارید

بی نهایت ممنونم ازتون لینکها رو مطالعه کردم، راستش فول فاند یا فاند زیاد لازم دارم همه شرایطی که درلینکی که فرستادین رو میتونم مهیا کنم اما ریکامندیشین چون رشتم معماری بوده که نمیتونم ... چطور امکانش هست براشون ریکامندیشن جور کنم و بفرستم؟
    خواهش می کنم.

توصیه نامه ها را با اساتید خودتان که شما را می شناسند هماهنگ کنید. مثلا اونا می تونند بنویسند که شما نگارش خوبی دارید - فارغ از اینکه دانشجوی خوبی در معماری بودید ولی در حوزه داستان و یا نمایشنامه نویسی بسیار موفق هستید و ...

راستی دوست خوبم من ۴ سال پیش در دو تا هفته نامه که معروف نیستند و هفته نامه های شهرمون هستند چند متن ادبی کوتاه از من چاپ کردند ، باید اینها رو داخل رزومه بیارم؟ اصلا تاثیری داره؟ اگه امسال باز هم از من در این هفته نامه ها مطالب ادبی چاپ بشه تاثیری داره در رزومه ام؟چطوری باید در رزومه بیارمشون؟ترجمشون کنم به همراه عکس از اون هفته نامه؟خیلی ممنونم از وقتی که برای پاسخ دادن میزارید ������������
    بله هر کار مربوط را در رزومه خود عنوان کنید. نتیجه مثبت دارد.
    برای اینکار اگر در اینترنت به انگلیسی جستجو کنید، فرمت و روش صحیح این کار، به همراه نمونه رزومه های دیگر را پیدا خواهید.
    می توانید از آنها در تنظیم روزمه شخصی خود کمک بگیرید.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین