صفحه 125 از 145 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 1443

موضوع: تحصیل در لهستان

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

پیش فرض پاسخ : تحصیل در لهستان

من با دانشگاه SWPS مکاتبه کردم. دانشگاه خصوصی در شهر ورشو هست و 39مین دانشگاه برتر لهستان هست که البته برام اهمیتی نداره.
    برای
    ارشد روانشناسی می خوام اقدام کنم.
    چون مدرک کارشناسی من ناپیوسته هست (کاردانی: مهندسی آب. معدل 12.01، کارشناسی ناپیوسته: مشاوره، معدل 19.30، GPA: 3.95 out of 4)، به خاطر همین من واحدهای مرتبط با روانشناسی کمتری پاس کرده م که به نظر یه فاکتور منفی هست، این دانشگاه تو سایتش نوشته که اونایی که واحدهای کافی رو پاس نکرده ن، ما براشون درسای پیش نیاز رو رایگان می ذاریم.
    لینک: http://www.swps.pl/english-version/p...ish/psychology

دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند که می تونه کمکم کنه، لطفا دریغ نفرمایند.
    متشکرم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Habib_Nobakht نمایش پست ها
    من با دانشگاه SWPS مکاتبه کردم. دانشگاه خصوصی در شهر ورشو هست و 39مین دانشگاه برتر لهستان هست که البته برام اهمیتی نداره.
    برای
    ارشد روانشناسی می خوام اقدام کنم.
    چون مدرک کارشناسی من ناپیوسته هست (کاردانی: مهندسی آب. معدل 12.01، کارشناسی ناپیوسته: مشاوره، معدل 19.30، GPA: 3.95 out of 4)، به خاطر همین من واحدهای مرتبط با روانشناسی کمتری پاس کرده م که به نظر یه فاکتور منفی هست، این دانشگاه تو سایتش نوشته که اونایی که واحدهای کافی رو پاس نکرده ن، ما براشون درسای پیش نیاز رو رایگان می ذاریم.
    لینک: http://www.swps.pl/english-version/p...ish/psychology

دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند که می تونه کمکم کنه، لطفا دریغ نفرمایند.
    متشکرم.
    دوست عزیز شما پاسخ سوال خودتون رو دادین،همونطور که گفتین دانشگاه برای شما واحدهای اضافه در نظر میگیره که در سال اول باید این کورس ها رو بگیرین به همراه بقیه درساتون،و همچنین که خودتونم اشاره کردین این کورس ها free of charge
    موفق باشید

سلام. دوستان سفارت به من روز سوم سپتامبر وقت داده که برم مدارکم رو تحویل بدم. به نظر شما تا اول اکتبر که کلاسا شروع میشه ویزای من آماده میشه؟ (حدود یک ماه)
    ممنون

Junior Member

دوست عزیز بله نهایتا طی 14 روز باهاتون تماس میگیرن واسه مصاحبه ودر نهایت ویزا شما در کمتر از 17 روز آماده میشه،موفق باشید

دوستان من توی تاریخی که مد نظرم برای گرفتن ویزا بود زدم اول اکتبر (توی فرم اینترنتی) میخوام بدونم به نظر شما امکانش هست که بتونم سر مصاحبه تاریخ رو بیارم یکی دو روز قبلش؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kimsungbabak نمایش پست ها
    دوستان من توی تاریخی که مد نظرم برای گرفتن ویزا بود زدم اول اکتبر (توی فرم اینترنتی) میخوام بدونم به نظر شما امکانش هست که بتونم سر مصاحبه تاریخ رو بیارم یکی دو روز قبلش؟
    با سلام
    بله شما اون فایل pdf که بهتون ایمیل شده باید ادیت کنین همونطور که من بعضی اطلاعات رو اشتباه وارد کرده بودم و تغییر دادم پرینت گرفتم بردم سفارت ولی تاریخ ویزارو بر اساس درخواستتون و زمان رزرو بلیطتون صادر میکنن پس اگه میخواین تغییری بدین قبل از تحویل مدارکتون باشه و تاریخ بلیطتون هم باید اینو نشون بده،موفق باشید

Junior Member

سلام
    من برای کلاسهای آمادگی زبان و ادامه تحصیل برای دکتری دانشگاه ورشو تکنولوژی به ورشو میام چجوری میتونم کار پیدا کنم باید به کدام موسسات مراجعه کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Oshk نمایش پست ها
    سلام
    من برای کلاسهای آمادگی زبان و ادامه تحصیل برای دکتری دانشگاه ورشو تکنولوژی به ورشو میام چجوری میتونم کار پیدا کنم باید به کدام موسسات مراجعه کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
    بدون دونستن زبان لهستانی بعید میدونم بتونی کار پیدا کنی اونم توی شیش ماه اول!!
    مگر اینکه کار freelancer اینترنتی انجام بدی.

Junior Member

سلام دوستان کسی از دانشگاه فنی وراتسواو لهستان اطلاعی داره ؟ من لیسانس حسابداری و ارشد مدیریت مالی هستم که فقط پایان نامه ارشدم مونده میخوام ارشد مجدد اپلای کنم توهمین رشته مدیریت مالی مدرک زبانم ندارم میشه؟ این دانشگاه مورد تایید هست؟هزینه ترمی چقدره ؟کسی میدونه چجوری باید اقدام کنم.ممنون میشم کمکم کنید دوستان

سلام.دوستان هزینه تحصیل در لهستان در رشته های پزشکی چقدره؟میشه دوستانی که اطلاعات جامع و درستی دارند جواب بدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)