صفحه 11 از 145 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1443

موضوع: تحصیل در لهستان

پیش فرض پاسخ : تحصیل در لهستان

من همین الان با آقای رازقیان صحبت کردم و گفتند که بهتره هر چه سریعتر برای ترم فوریه اقدام کنید چون احتمال داره از ترم بعد یه کم لهستان رفتن سخت تر بشه.

Member xbox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    bachelor of commerce / pune university
    در نبرد بین شیر و آهو، بسیاری از آهو ها برنده میشوند.
    چون شیر برای غذا میدود و آهو برای زندگی.
    پس: هدف مهم تر از نیاز است!

Member xbox آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyanide نمایش پست ها
    من همین الان با آقای رازقیان صحبت کردم و گفتند که بهتره هر چه سریعتر برای ترم فوریه اقدام کنید چون احتمال داره از ترم بعد یه کم لهستان رفتن سخت تر بشه.
    من هم برای فوریه می خواهم اقدام کنم.

چطور مگه؟! ایشون چه گفتند؟!

Member xbox آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام.
    خب خوشحال شدم دیدم این تاپیک دوباره فعال شده و کسانی هم هستن که میخوان اقدام کنند
    من همه ی پست های این تاپیک رو خوندم ولی کسی با شرایط من وجود نداشت , حالا من سوالاتم رو می پرسم.

من دیپلم رو از ایران گرفتم , یعنی تا سوم دبیرستان رو در ایران خوندم و برای پیش دانشگاهی به ارمنستان اومدم و در حال حاضر در دانشگاه اروپایی ارمنستان (این هم سایت دانشگاه : www.eriicta.am) در حال تحصیل هستم , مقطعی هم که درس میخونم خودشون بهش میگن Preparatory (Zero Course) , کلا هم سه تا درس دارم , ریاضیات , زبان انگلیسی و زبان ارمنی. در حال حاضر ترم اول تا آخر این هفته تموم بشه.

1. با توجه به اینکه من سه تا درس میخونم مشکلی پیش نمیاد ؟
    2. مدارکم رو دانشگاه های لهستان قبول میکنند ؟
    3. با 400 یورو در ماه میشه در لهستان زندگی کرد ؟ (محل سکونت [خونه ی مبله] , خورد و خوراک و ...) البته مسئله ی هزینه ی ماهیانه در چندین پست مطرح شده بود ولی من باز هم به مبلغ هایی مثل 250 یورو و 300 یورو شک دارم !
    4. ویزا دادن لهستان به ایرانی ها به چه صورتیه ؟ راحت ویزا میدن یا اذیت میکنند ؟
    5. از چه طریقی میتونم مدارکم رو برای دانشگاه های مختلف بفرستم ؟ میتونم مدارک رو اسکن کنم و بعد ایمیل کنم ؟
    6. کدوم شهر به نسبت دیگر شهر ها ارزونتره ؟
    7. من احتمالا میخوام IT بخونم و یا Design (حالا دقیقا نمیدونم چجوری توضیح بدم , ولی منظورم رشته ای هست که مربوط به کامپیوتر بشه و واحد های طراحی گرافیکی هم داشته باشه). البته هنوز در انتخاب رشته شک دارم , چون هدف اصلی ام موزیک هست ولی نمیخوام موزیک رو در دانشگاه به عنوان رشته بردارم.

مرسی.

من هم خوشحالم که این تاپیک فعال شده و مشتاقان برای این کشور بیشتر.

ببنید اگر از خود یکی از این مسئولین دانشگاه در مورد مدرکتون سوال کنید بهتر راهنماییتون می کنند ، که ایا میشود برای لیسانس اقدام کرد یا نه.

و در مورد هزینه های زندگی ، ببنید چون دولت لهستان قیمت مالیات رو کم میگیره، در کالا و ... رو کم می گیره... هزینه در این کشور ، به نسبت دیگر کشور های اروپایی کمتر است.

و فکر می کنم اون قیمت 250-300 یورو قیمت همراه با خوابگاه باشد..نه منزل شخصی.. و برای منزل شخصی 200 - 250 یورو هم باید اضافه هزینه کرد.

شما از طریق سایت هر دانشگاه ، می توانید مدارکتون رو ابتدا اسکن کنید و سپس بفرستید.

من از کسی تا به حال نشنیدم که سفارت اذیت کنه در دادن ویزا... وقتی ما برگه پذیرش رو داریم فکر می کنم 95% کار انجام شده...

کلا شهر ورشو به نسبت شهر های دیگه لهستان کمی گرون تره...

و در مورد رشته مورد علاقتون ، اگر جستجویی در سایت های دانشگاه مربوط به لهستان بکنید.. حتما پیدا می کنید.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط xbox نمایش پست ها
    [B] :

راستی شما برای چه رشته ای می خواهید اقدام کنید؟!(برای ارشد اقدام می کنید )
    رشته مورد نظرم Medicinal Chemistry بود.که ازشون پرسیدم و امسال نمیشه اقدام کرد(یعنی شروعش اکتبر 2011 ).ولی ددلاین این دانشگاه تا فوریه است؟

من هم مدارکم را به آقای رازقیان دادم واسه فوریه اقدام کردم. فقط امیدوارم ویزا را بشه گرفت و به این ترم برسم!!!

Junior Member silence آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق، کنترل_سجاد مشهد

منم میخوام واسه UITM اپلای کنم ولی آیلتسم 2 بهمنه... به نظر شما می رسم؟
    باید قلم گرفت به دست تقویم تازه ای نوشت باید که تن نداد و رفت به جستجوی سرنوشت

نقل قول نوشته اصلی توسط xbox نمایش پست ها
    من هم برای فوریه می خواهم اقدام کنم.

چطور مگه؟! ایشون چه گفتند؟!

گفتن احتمال داره ویزا دادنشون به ایرانی ها سخت بشه !

آلمان نسبت به لهستان انتخاب بهتری نیست ؟ البته نمیدونم هزینه ها برابر میشه یا نه !

در ضمن لیست دانشگاه های لهستان رو از کجا میتونم گیر بیارم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط silence نمایش پست ها
    منم میخوام واسه UITM اپلای کنم ولی آیلتسم 2 بهمنه... به نظر شما می رسم؟

من نفهمیدم لهستان آیلتس میخواد یا نه!!!!!

توی سایت دانشگاه Wroclaw موقع ثبت نام سه تا گزینه هست , اصولا دومی رو باید انتخاب کنم دیگه ؟ یا سومی ؟!!

====================

من گزینه ی دوم رو انتخاب کردم, اینجا نوشته :

Please attach a proof of payment of the registration fee (€50). Without this document, your application cannot be processed.

خب یعنی برای اینکه مدارکم رو بررسی کنند باید 50 یورو واریز کنم !!!!

Junior Member

من گزینه ی دوم رو انتخاب کردم, اینجا نوشته :

Please attach a proof of payment of the registration fee (€50). Without this document, your application cannot be processed.

خب یعنی برای اینکه مدارکم رو بررسی کنند باید 50 یورو واریز کنم !!!!
    درسته ! و البته نوشته شده اگر در نهایت پذیرش بگیرد این مبلغ از شهریه کسر میشه .
    If your application is finally accepted, this fee shall be deducted from the payment for the first year of studies
    در مورد بورس از دانشگاه تکنولوژی wroclaw این جواب رو گرفتم.

...Dear
    Foreign students depending on the entries in the list of acceptance for studies may apply for Faculties scholarships (scientific, social) and the Polish Government grants), as well as aid connected with random accident to Dead of Development, granted individually once in a semester

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)