صفحه 135 از 145 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1443

موضوع: تحصیل در لهستان

پیش فرض پاسخ : تحصیل در لهستان

نقل قول نوشته اصلی توسط shahesam نمایش پست ها
    منم موافقم خیلی سوت و کوره...علتش فکر کنم اینه که ایرانیا هنوز واسه پذیرش از لهستان مشتاق نشودن در صورتیکه رنکینگ دانشگاههاش همچین کمتر از بقیه دانشگاههای اروپا نیست.
    آقا خدمتت عارضم که من واسه Wrocław University of Technology اقدام کردم و pre acceptance گرفتم تمام کارام هم با ایمیل به admission office انجام دادم. الان گفتن شهریت واریز کن تا final accpetance برات بفرستیم. پیشنهاد من به شما هم اینه ک با خود دفتر پذیرش در تماس باشی.

powodzenia
    با سلام
    آیا با داشتن نیاز هایی که بیان میکنن (مثل نمره آیلتس و ترجمه های خواسته شده) میتونیم مطمئین باشیم که پذیرش خواهیم گرفت؟
    یا معدل و این جور چیز ها رو زیاد دخالت میدن؟
    من میخوام تو دانشگاه وراتسلاف کارشناسی بیوتکنولوژی بخونم. البته کارشناسی و ارشد عمران هم دارم ولی اینها دیپلم و پیش دانشگاهی رو میخوان.
    من سال قبل فقز به یک دانشگاه از نروژ اپلای کردم که متاسفانه با اینکه Requirement ها شو داشتم اما تو صف انتظار موندم و خبری نشد.
    امسال میخوام تا جایی که میشه مطمئن قدم بردارم.

ممنون میشم شما یا هر کدوم از دوستان که اطلاعاتی در این زمینه ، بخصوص این دانشگاه دارن ، راهنماییم کنن.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    آیا دکترا تو لهستان مصاحبه داره؟ ایمیل را که خیلی خوب و زود جواب می دن. انگلیسیشونم که خوب نیست و ایمیل هاشون غلط املایی داره!
    دانشگاه Kozminski University چطوریه؟ کیفیتش خوبه؟
    کسی تو این دانشگاه درس می خونه؟

سلام

از سایت وزارت علوم و سایت time higher education کیفیت دانشگاه ها را بررسی کنید.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Junior Member

سلام دوستان من می خواستم برای ارشد از دانشگاه های لهستان پذیرش بگیرم . توی مدارک مورد نیاز گفته شده که مدارک شما باید legalized یا apostilled بشه توسط سفارت لهستان. می خواستم بدونم منظورش چیه؟ یعنی ترجمه هامو باید ببرم سفارت لهستان تایید کنه بعد براشون اپلود کنم؟ اگه ببرم سفارت اونجور که زنگ زدم گفتن که روی ترجمه ی اصلی مهر می زنن. آیا این ترجمه ها بدرد کشور دیگه می خوره؟ راهی هست که اصلا این کارو انجام ندم؟ ممنون می شم کمکم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payman748 نمایش پست ها
    سلام دوستان من می خواستم برای ارشد از دانشگاه های لهستان پذیرش بگیرم . توی مدارک مورد نیاز گفته شده که مدارک شما باید legalized یا apostilled بشه توسط سفارت لهستان. می خواستم بدونم منظورش چیه؟ یعنی ترجمه هامو باید ببرم سفارت لهستان تایید کنه بعد براشون اپلود کنم؟ اگه ببرم سفارت اونجور که زنگ زدم گفتن که روی ترجمه ی اصلی مهر می زنن. آیا این ترجمه ها بدرد کشور دیگه می خوره؟ راهی هست که اصلا این کارو انجام ندم؟ ممنون می شم کمکم کنید.
    آره باید به تایید سفارت برسه ترجمه هام باید از دارلترجمه رسمی باشه

Junior Member

ممنون از پاسختون یکی دیگه از مدارکی هم که تو چنتا دانشگاه دیدم medical certification هست، این مدرک رو باید چطور تهیه کرد، ظاهرا یک فرمی هست که باید پزشک مهرش کنه، می شه یک توضیحی درموردش بدین .ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payman748 نمایش پست ها
    هر مدرک 30 یورو. روزی که ویزا رو می خواید بگیرید همونجا مهر کنین

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

این دانشگاه Kozminski University چقدر کارش مسخره است! می گه برای مصاحبه حتما باید بیاین اینجا. می گم من چندین دانشگاه اپلای کردم و همشون برای دانشجوی بین المللی با اسکایپ مصاحبه می کنن. می گه پس موفق باشین!
    فکر کنم اساسا درکی از دانشجوی بین المللی ندارن! هر چی هم در مورد ویزا براش توضیح می دم نمی فهمن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    این دانشگاه Kozminski University چقدر کارش مسخره است! می گه برای مصاحبه حتما باید بیاین اینجا. می گم من چندین دانشگاه اپلای کردم و همشون برای دانشجوی بین المللی با اسکایپ مصاحبه می کنن. می گه پس موفق باشین!
    فکر کنم اساسا درکی از دانشجوی بین المللی ندارن! هر چی هم در مورد ویزا براش توضیح می دم نمی فهمن!
    برای چه رشته و مقطعی این افتخار نصیب شما شد؟!!
    تا چند دقیقه مغزم هنگ کرده بود واقعا اینهام یه چیزشون میشه من هر دفعه یه چیز جدید از این مشور میشنوم

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط applyaria نمایش پست ها
    برای چه رشته و مقطعی این افتخار نصیب شما شد؟!!
    تا چند دقیقه مغزم هنگ کرده بود واقعا اینهام یه چیزشون میشه من هر دفعه یه چیز جدید از این مشور میشنوم
    برای دکترا اپلای کردم. بهشون می گم آقا من بدون نامه پذیرش یا یک دعوت نامه تحصیلی که نمی تونم ویزا بگیرم بیام. حداقل گرفتن ویزا 1 ماه زمان می خواد. می گه 2 اکتبر اینجا باش مصاحبه کن!
    ویرایش توسط amirfriendship : September 27th, 2017 در ساعت 07:20 PM

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

امروز از Cracow University of Economics ایمیل قبولی برای دکترا گرفتم. منتظرم بقیه گزینه ها هم جواب بدنو هر کدوم رتبه و شرایطش بهتر بود برم.
    کسی از این دانشگاه اطلاع داره؟ رنک و کیفیت و اعتبارش چقدره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)