صفحه 137 از 145 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138139140141142143144145 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 1443

موضوع: تحصیل در لهستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در لهستان

سلام دوستان دانشگاه از من خواسته که application fee 250 PLN رو پرداخت کنم. و تو بخش payments در پروفایل اپلیکیشن من یک فیش بانکی ای به صورت pdf وجود داره که اسم و آدرس من و شماره حساب و نام دانشگاه به همراه مبلغ 250 pln به صورت اتومات و بر اساس اطلاعاتی که خودم پر کردم توش ثبت شده مثل فیش بانکی خودمونه خواستم بپرسم چطوز پول application fee رو پرداخت کنم. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payman748 نمایش پست ها
    سلام دوستان دانشگاه از من خواسته که application fee 250 PLN رو پرداخت کنم. و تو بخش payments در پروفایل اپلیکیشن من یک فیش بانکی ای به صورت pdf وجود داره که اسم و آدرس من و شماره حساب و نام دانشگاه به همراه مبلغ 250 pln به صورت اتومات و بر اساس اطلاعاتی که خودم پر کردم توش ثبت شده مثل فیش بانکی خودمونه خواستم بپرسم چطوز پول application fee رو پرداخت کنم. ممنون
    سلام، ببین اگه حسابشون زلوتی باشه یکم کار سخت میشه، اگه یورو باشه میشه از طریق همین راه های مرسوم (صرافی/ مسترکارت و ...). با اینترنشنال افیس مکاتبه کنید ازشون جزییاتو بپرسید.

Junior Member

بهشون زنگ زدم گفتن می خوای به یورو پرداخت کنی گفتم آره، گفت یه ایمیل بزن بهم بهت بگم چقدر باید به یورو پرداخت کنی ایمیل زدم گفتن ۵۹ یورو به شماره حسابی که تو صفحه ی آخر اپلیکیشن فورمت هست بفرست( هر دانشجو به صورت اتومات براش یه شماره حساب منحصر به فرد باز میشه از زمان اپلای).ولی اون همون شماره حسابه که ۲۵۰ زلوتی رو باید می فرستادم. یعنی امکانش هست به یه شماره حساب هم بشه زلوتی و هم یورو واریز کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payman748 نمایش پست ها
    بهشون زنگ زدم گفتن می خوای به یورو پرداخت کنی گفتم آره، گفت یه ایمیل بزن بهم بهت بگم چقدر باید به یورو پرداخت کنی ایمیل زدم گفتن ۵۹ یورو به شماره حسابی که تو صفحه ی آخر اپلیکیشن فورمت هست بفرست( هر دانشجو به صورت اتومات براش یه شماره حساب منحصر به فرد باز میشه از زمان اپلای).ولی اون همون شماره حسابه که ۲۵۰ زلوتی رو باید می فرستادم. یعنی امکانش هست به یه شماره حساب هم بشه زلوتی و هم یورو واریز کرد؟
    آره امکانش هست، شما یورو ترانسفر میکنید طبق نرخ بانک معادل زلوتیش میره تو حساب دانشگاه. ولی برای محکم کاری میتونی چک کنی باهاشون که حتما حسابشون ارز یورو رو قبول میکنه که یوقت پولت برگشت نخوره.

سلام
    من شرایط تجصیل در لهستان در چند سایت اعظام دانشجو خوندم حتی تماس هم باهاشون گرفتم ظاهرا راحت و حتی هزینه هاش هم زیاد نیست منتهی چند سوال ذهن منو درگیر خودش کرده اینکه واقعا این چیزهایی که این موسسات و سایت های اعظام دانشجو میگند درسته یا نه !؟

- میگفت شرط معدل نداره من معدلم لیسانسم روی 12 13 هست !
    - من مدرک زبان ندارم و حتی وقت خوندش رو هم در ایران و با شرایط فعلی ندارم ، میگفت میشه زبان انگلیسی اونجا بخونی بعد وارد کورس درسیت بشی ، هزینش هم زیاد نیست !
    - طی مدت یک ماه ویزا تحصیلی ، خوابگاه همه چی اوکی میکنه !

چنین مواردی هست یا کلاهبرداری میکنند !؟

Junior Member

سلام من یکی از اشناهام میخواد بره لهستان برایه Warsaw University از من سوال پرسید گفت تو سایتش زدن
    entitling to undertake university-level study in country in which the certificate / document was issued

من کلی سرچ کردم سر در نیورد این اصلا چی هست.
    گفت این باید رو دیپلم بخوره یا لیسانس / چون ما ایمیل زدیم برایه لیسانس گفتن transcript ها دستکاری نمیشه و فقط یه نامه جدا میتونن چنین چیزی رو بنویسن حالا برا دیپلمش نمیدونم

دیپلمش رو که ایران گرفته (معدلش نمیدونم اما فکر کنم 16 اینا )
    لیسانش هم انگلیس گرفته (معدله بالا )
    فوق لیسانس هم اینگلیس داشت میخوند که ول کرد ( به خاطره مریضی اومد ایران عمل کرد و دیگه نرفت )
    ( الان یک سال گپه تحصیلی داره ولی داشته تو زمینه خودش کار میکرده )

برایه English Philology میخواد apply کنه - ایلتس هم 7 گرفته academic

بعد یک مسعله دیگه

• if applicable, a health certificate stating that there are no objections to undertake studies by a foreign candidate (if the health certificate was issued in a foreign language, a sworn translation into Polish language)

این رو چه کارش کنه ؟؟

در ضمن ایشون پدرش هم تو لهستان هست فکر میکنم کارته موقته اقامت دارن ( دارن کار میکنن ) ولی تو شهره دیگه هست.
    میدونم که در مقاطعی این مشکل ساز میشه برایه کشورهایی مثل امریکا کانادا و استرالیا اگر SOP ها قانع نکنه افسرها رو ولی اروپا نمیدونم

فکر میکنید با این وضع ویزا میتونه بگیره ؟

خونه ایران داره. یه چیزی در حدوده 40 هزار یورو هم تخمین زدم تو حسابش هست به علاوه گردش مالی بسیار بالا -

پوله دانشگاش هم من هم پدرش میتونیم واریز کنیم سریع -

Junior Member

سلام دوستان من از دانشگاه پلیتکنیک پوزنان پذیرش مستر معماری گرفتم، می خوام بپرسم کسی هست که اطلاعاتی در مورد این دانشگاه و کیفیت تدریسش داشته باشه؟ اصلا جای خوبی هست؟ من برای پلیتکنیک کراکوف و پلیتکنیک وراسلو هم اپلای کردم منتظر جوابشونم اما می خوام بدونم واقعا کدومشون بهتره به خصوص تو زمینه ی معماری ؟ اطلاعات متناقضی تو سایت ها هست.

Junior Member ahmadboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Agri

سفارت لهستان چه قدر Bank statement ميخاد براي مستر؟
    دنیا انقدر بما سخت مگیر

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان،

من برای دوره پست داک پذیرش گرفتم و حالا باید برای فرآیند ویزا اقدام کنم، اگرچه چند سوال برام پیش اومده که در ادامه خدمتتون مینویسم و ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
    1. مدارک دانشگاهی من در سال 1392 ترجمه شده اند و البته مهر وزارت خارجه و دادگستری رو دارند، آیا سفارت لهستان اینها رو از من قبول میکنند یا لازم هست که مجدد ترجمه کنم.
    2. آیا سفارت لهستان گواهی سلامت میخواهد، اگر آره، خودش بیمارستان خاصی رو معرفی میکند یا ما میتونیم با مراجعه به مراکز دولتی این مدرک رو ارائه بدیم.
    3. با توجه به اینکه این دوره برای من فول فاند هست آیا لازم هست که گواهی گردش حساب ببرم.
    4. از آنجاییکه نامه پذیرش با ایمیل ارسال شده آیا پرینت همین نامه بعلاوه فکس از دانشگاه رو قبول میکنند یا باید دانشگاه نامه رو برای من پست کنه و من اصل و کپی مدارک رو تحویل بدهم.
    5. چون دوره سه ساله هست، رزرو بلیط و هتل به چه گونه ای خواهد بود.

با تشکر از وقتتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadboy نمایش پست ها
    سفارت لهستان چه قدر Bank statement ميخاد براي مستر؟

من پارسال حدود 60 میلیون (17 هزار یورو طبق نرخ بانک) بردم و ویزای یک ساله گرفتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)