صفحه 139 از 145 نخستنخست ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 1443

موضوع: تحصیل در لهستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در لهستان

نقل قول نوشته اصلی توسط not_in_love_em نمایش پست ها
    سلام دوستان، بنده 34 سالم هست و میخواستم برای ارشد برای دانشگاه تکنولوژی ورشو اقدام کنم، میخواستم بپرسم با این سن، لهستان ویزا میده؟ چندجا خوندم که ویزا به سن های بالا نمیده، حتی اگر دانشگاه پذیرش بده، سفارت ویزا نمیده، ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام دوست عزیز
    اگر دلیل قانع کننده ای برای ادامه تحصیل و فاصله تحصیلیتون داشته باشید احتمال ویزا وجود داره. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط payman748 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اگر دلیل قانع کننده ای برای ادامه تحصیل و فاصله تحصیلیتون داشته باشید احتمال ویزا وجود داره. موفق باشید.
    ممنون بابت پاسختون، كارشناسي رو زمستون امسال ميگيرم،فاصله اي بينش نميوفته،اميدي هست به نظرتون؟اقدام كنم؟چون ابتداي كار بايد ٢٠٠ يورو به دانشگاه بايد بدم و قابل بازگشت نيست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payman748 نمایش پست ها
    یه جورایی متن نامه رو بهتون داده، همین و می تونید مکتوب کنید به تایید دانشگاه یا وزارت علوم و یا سفارت لهستان در ایران برسونید و براشون بفرستید.
    دانشگاه این نامه رو نمیده, از طرفی سفارت هم این نامه رو نمیده و گفته دانشگاه اشتباه اطلاع رسانی کرده.
    از دوستان کسی هست راهنمایی کنه متاسفانه ددلاین بنده نزدیکه..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط not_in_love_em نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسختون، كارشناسي رو زمستون امسال ميگيرم،فاصله اي بينش نميوفته،اميدي هست به نظرتون؟اقدام كنم؟چون ابتداي كار بايد ٢٠٠ يورو به دانشگاه بايد بدم و قابل بازگشت نيست
    ببینید گرفتن پذیرش و ویزا برای هردانشگاه در هر کشوری صد در صد نیست، اگر واقعا علاقه به ادامه تحصیل دارین و دارای هدف مشخصی هستید پس بهتره تلاش کنید و کاراتون رو با تحقیق و بی نقص پیش ببرید. 200 یورو اپلیکیشن فی هم باید پرداخت کنید تا مدارکتون رو چک کنند. افراد زیادی می فرستند اونهایی که رزومه ی بهتری ارائه بدن پذیرش می شن. مثل خیلی از جاهای دیگه. موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdad_12 نمایش پست ها
    دانشگاه این نامه رو نمیده, از طرفی سفارت هم این نامه رو نمیده و گفته دانشگاه اشتباه اطلاع رسانی کرده.
    از دوستان کسی هست راهنمایی کنه متاسفانه ددلاین بنده نزدیکه..
    به نظر من بهتره که با خود دانشگاه تماس بگیرید و یا ایمیل بزنید. مطمئنا بهترین راه رو اونا به شما معرفی می کنن. ممکنه این مدرک فقط از دانشجوهای کشورهای خاصی خواسته بشه و به شما بگن که این نامه را نمی خوان و یا حداقل یک نمونه برای شما بفرستند. وبگن چطور تهیه کنید. موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط modjtaba نمایش پست ها
    1- مدارک 6 ماهه اخیر رو قبول می کنن طبق چیزی که روی بردشون زدن، منم مجبور شدم جدید ترجمه کنم.
    2- نه گواهی سلامت نمیخوان، معمولا دانشگاه میخواد.
    3- لازم نیست فقط باید مدرکی ببرین که نشون بده بورس شدین.
    4- پرینت و فکس ردیفه!
    5- من برای بلیط فقط رفت رزرو بردم (تاریخ شروع ویزا رو هم طبق رزرو بلیط دادن تقریبا)، هتل هم اگه نامه ای ببری که خوابگاه بهت میدن (حالا چه خوابگاه بخوای بری چه نه) راحت تره چون معمولا تو فرودگاهم ازت سوال می کنن در مورد محل اسکان.
    سلام، ممنونم بابت پاسخی که دادید، من به سفارت ایمیل زده و پرسیده بودم چون بعد دو هفته جواب ندادند من هم تلفنی با سفارت صحبت کردم (به فارسی) و خانمی که جواب میدادند همین فرمایشه شما رو تکرار کردند. حالا جواب ایمیل من رو هم دادند (به انگلیسی) و گفتند که مدارک دانشگاهیم نیاز به ترجمه مجدد نداره ولی مدارک هویتی، ازدواج و غیره ترجمه اش حتما باید در 6 ماه اخیر انجام شده باشه.

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر

من سی ساله هستم . دانشگاه علوم تحقیقات تهران ارشد برق خوندم دانش زبان انگلیسیم خوبه ولی مدرک ندارم چندتا سوال داشتم

۱. شرایط پذیرش برای فوق لیسانس مجدد در لهستان رو دارم؟ با توجه به سنم و اینکه مدرک زبان ندارم چون من شنیدم میشه دوره های زبان رو در دانشگاه گذروند و بعد وارد دوره ارشد شد. درسته اطلاعاتم؟

۲. سفارت لهستان به دوره های زبان ویزا میده؟

ممنون

سلام دوستان كسي ميدونه لهستان ويزاي همسر به چه شكله ايا سختگيري ميكنن يا نه ؟ چند ماه بعد ميدن يا اصلا همراه ويزا ميدن ؟؟

Junior Member

سلام دوستان کسی هست اپلی کرده باشه و پول به حساب بانک دانشگاه زده باشه؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenixnm نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من از یه دانشگاه پذیرش دوره زبان گرفتم و در نامه اکسپتنس هم اشاره شده که بعد از این دوره یک ساله بدون هیچ محدودیتی میتونم تو همون دانشگاه رشته انتخاب کنم و ادامه تحصیل بدم،حالا سوالی که هست ما طبق توافقی که با دانشگاه داشتیم شهریه رو تو لهستان میدیم و رو همین توافق کاندیشنال اکسپتنس رو به ما دادن،کسی تجربه سفارت لهستان رو داره ؟ میخام بدونم این موضوع شهریه چقدر مهمه براشون؟بعد تو مدارکی که سفارت تو سایتش برای ویزای تحصیلی زده چیزی مبنی بر ارائه پرینت حساب یا همچین چیزی که سفارتهای دیگه مثل آلمان و اتریش میخان، ننوشته....حالا ایا میخان؟یا نمیخان؟راستی کسی راجع به کار پاره وقت در لهستان اطلاعات داره؟
    سلام دوست عزیز. شما الان باید لهستان باشید درسته؟ میشه در مورد دوره زبانتون کمی توضیح بدید؟ سفارت ایرادی بابت دوره زبان نگرفت؟ چقدر هزینه پرداخت کردید برای این دوره و اینکه چقدر طول کشید ویزاتون بیاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)