صفحه 4 از 145 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1443

موضوع: تحصیل در لهستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در لهستان

من هم موافقم

Junior Member

سلام. خواستم از دوستان مطلع سوال کنم، نظرشان راجع به ادامه تحصیل (مستر) تو دانشگاه warsaw university of technology چیه؟ من رنکینگ خوبی دیدم ازش(تو مهندسی 160) کلا نسبت به لهستان ذهنیتی ندارم که آیا ارزششو داره یا نه نسبت به اروپای غربی!(من برای دانشگاه دورتموند و هامبورگ آلمان مستر برق اپلای کردم.) در مقایسه با ای دو جا چطوره؟

Junior Member

از دوستان کسی نمیتونه جواب سوال من رو بده و کمکی کرده باشه! ممنون میشم جدا.

Junior Member

Hi every body, I'm study political sience in Wroclaw-Poland. If u have some question, u can ask me.
    but in general speaking Poland is cheap, easy visa, university rank normal & in some university u don't need TOEFL

سلام دوستان !
    با مدرک پیش دانشگاهی و داشتن پاسپورت میشه از یه دانشگاه تو لهستان پذیرش گرفت ؟
    بعد بهترین دانشگاه در رشته های سینما و عکاسی چیست ؟
    برای شروع کار چه پیشنها د هایی دارید ؟
    بسیار ممنون...

اوضاع ویزا دادن لهستان چه جوریه ؟ سخت می گیرین؟ مثلا چند سال از لیسانس گذشته باشه گیر نمی دن؟ چند روزه جوابش معلوم میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zagrosi نمایش پست ها
    دوستان عزیز، من سابقه طولانی تحصیل، اقامت و کار در لهستان دارم. می خواستم به علاقمندان تحصیل در لهستان بطور اکید توصیه کنم که فریب آگهی ها و تبلیغات را نخورند. مثلن آنچه که اینجا با عنوان UITM ذکر شده تنها یک مدرسه عالی است نه دانشگاه. البته تحصیل در مدارس عالی هم اشکالی ندارد اما نباید آن ها را دانشگاه نامید. اگر دوستان سئوالی داشتند من در خدمتشان هستم.
    سلام لطفا یک مقداری من رو در مورد دانشگاه ورشو روشن می کنید. من قصد دارم روانشناسی بخونم. و در اروپا فقط دانشگاه وروشو، مدرسه ی روانشناسی ورشو و یک دانشگاه در هلند هستند که این رشته رو به انگلیسی ارائه میدن. انتخاب اول من دانشگاه وروش هستش. یک برنامه ی 5 ساله س که تا فوق لیسانس میره و من پروفایل اساتید رو که بررسی کردم واقعا قوی بودن. پابلیکیشن های زیاد و جالبی دارن. شما کلا چنین انتخابی رو توصیه م یکنید؟

Member GODO آواتار ها

سلام ...
    تحصیل تو لهستان رایگانه ؟
    شرایط ویزل دادن چه جوریه ؟
    فکر کنک جون محدوده ی شنگن حساب می شه گیر باشن!!!
    بیشتر آدم‌های دنیا دیوانه بودند. آن بخشی هم که دیوانه نبودند، عصبی بودند. آن بخش هم که دیوانه یا عصبی نبودند، احمق بودند.
    چارلز بوکوفسکی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط GODO نمایش پست ها
    سلام ...
    تحصیل تو لهستان رایگانه ؟
    شرایط ویزل دادن چه جوریه ؟
    فکر کنک جون محدوده ی شنگن حساب می شه گیر باشن!!!
    من فقط می دونم تحصیل در لهستان رایگان نیست. اما نسبت به باقی کشورهای اروپایی خیلی ارزونتره. مثلا الان دانشگاه ورشو در سال هزینه ای حدود 4 میلیون تومن داره. بعلاوه هزینه ی زندگی در لهستان خیلی پایینه. اونم ظاهرا ماهی 350 یورو هستش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliouruji نمایش پست ها
    Hi every body, I'm study political sience in Wroclaw-Poland. If u have some question, u can ask me.
    but in general speaking Poland is cheap, easy visa, university rank normal & in some university u don't need TOEFL
    سلام لطفا یک مقداری من رو در مورد دانشگاه ورشو روشن می کنید. من قصد دارم روانشناسی بخونم. و در اروپا فقط دانشگاه وروشو، مدرسه ی روانشناسی ورشو و یک دانشگاه در هلند هستند که این رشته رو به انگلیسی ارائه میدن. انتخاب اول من دانشگاه ورشو هستش. یک برنامه ی 5 ساله س که تا فوق لیسانس میره و من پروفایل اساتید رو که بررسی کردم واقعا قوی بودن. پابلیکیشن های زیاد و جالبی دارن. شما کلا چنین انتخابی رو توصیه م یکنید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)