صفحه 51 از 145 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1443

موضوع: تحصیل در لهستان

پیش فرض پاسخ : تحصیل در لهستان

نقل قول نوشته اصلی توسط sim83 نمایش پست ها
    حرفی که من زدم!دوستان تعصبی گوش ندادند! دانشگاه معتبر رابط فارسی زبان و ایرانی نداره!
    کاملا درست فرمودید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arvin-1980 نمایش پست ها
    سلام به همگی. من از بچه های این فروم نیستم. برای لهستان اقدام نکردم. ولی همیشه این فروم رو دنبال میکنم و مطالعه میکنم.
    خودم رو به این دلیل معرفی کردم تا مبادا فکر کنید من ناشناس هستم و قصد این رو دارم براتون مخمصه فکری درست کنم. نه اصلا. ظاهرا این فروم حاشیه خیلی زیاد داره.
    و فکر میکنم که اکثرا برای یه دانشگاه لهستانی (اسم نمیبرم) اقدام کرده اید. دوستان وقتی با کمی مطالعه میتوانید نمره آیلتس شش یا شش و نیم بگیرید و برای بهترین دانشگاهها چه در لهستان چه جاهای دیگر اقدام کنید چرا وقتتون رو برای دانشگاهی که رابط ایرانی دارد حرام میکنید.
    من شرایط اپلیکبشن رو شاید در چندین دانشگاه فنلاندی و نروژی و آلمانی و یه دانشگاه لهستانی بررسی کردم. رابط یعنی چه؟ خواهش میکنم منطقی فکر کنید. یه دانشگاه خوب رو اسم ببرید که رابط ایرانی داشته باشه. هر جا که اومد کمی تبلیغ به زبان فارسی کرد حتما باید به اون دانشگاه فکر کنید؟ اگر واقعا میخواهید در اروپا درس بخونید لطفا زبان فارسی و رابط ایرانی رو فراموش کنید. فقط و فقط با دانشگاه از طریق ایمیل و تلفن ارتباط بر قرار کنید.
    سوتفاهم نشه من اون دانشگاه لهستانی و رابطین و دانشجویانش رو نمیشناشم. فقط میدونم اونجا یه دانشگاه مناسب نیست.
    یه دانشگاه لهستانی رو به بچه هایی که میخوان فنی بخصوث فناوری اطلاعات بخونن معرفی میکنم.
    Wroclaw University of Technology این دانشگاه در میان 500 دانشگاه برتر دنیا قرار داره و تو کل جهان اعتبار داره. ددلاینش تا آخر خرداده. نمره آیلتس شش میخواد. ارشد فناوری اطلاعات رو با همکاری سه کشور دانمارک و سوید و آلمان برگزار میکنه. فوق العده استتتت.
    http://www.dwm.pwr.wroc.pl/llp_erasmus/ نمیدونم این لینک به درد میخوره یا نه. خودتون چک کنید.
    برای همه آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم یکی دو نفری که توی این فروم یه مقدار متعصبانه رفتار میکنند و فکر میکنن تو کل دنیا فقط توی دانشگاه ....... امکان تحصیل دارن نظرشون عوض بشه.

لهستان سه یا چهر تا دانشگاه واقعا خوب داره. چرا برای انها اقدام نمیکنید.
    ببینید که برای مثال هیچ وقت صنعتی شریف نمیاد برای خودش رابط بذاره یا حتی تبلیغات کنه که دانشجو بگیره! اصلا شریف را که نگیم همین دانشگاه آزاد! اما مجتمع فنی تهران(با تمام احترام به این موسسه) میاد تبلیغ می کنه تا دانشجو جذب کنه! پس بهتره فریب این نوع تبلیغات را نخوریم (نه از مجتمع فنی تهران عرض نمی کنم که فریب نخوریم! فریب کسانی را نخوریم که میگن ما رابط فلان دانشگاه معتبر هستیم)! می دونیم که اون هیچ وقت یک مدرک دانشگاهی معتبر حساب نمیشه! در لهستان بنده عرض می کنم:
    1.دانشگاه ملی ورشو 2.پلی تکنیک ورشو 3.دانشگاه ملی کراکوف 4.دانشگاه معماری و هنر گدانسک(مخصوصا رشته طراحی کشتی که خودم دیوانه وار اونو دوست دارم) و... . در شهر ووج هم دانشگاههای خوبی هست!
    السلام علیک یا حجه الله و علی خلقه!

Member xbox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    bachelor of commerce / pune university

دوستان چطوره یک کمپین و یا یک NGO تشکیل بدیم... در رابطه با مخالفت با دانشگاه uitm ؟!!!

شاید هم یک گروه اپوزوسیون تشکیل بدیم هم بد نباشه؟!!

پر واضح است که هر کسی برای لهستان اقدام کرده... مسلما کشور ها و دانشگاه ها و شرایط دیگری رو هم بررسی کرده... و به این نتیجه رسیده که در این مقطع زمانی این کشور و این دانشگاه برایش مناسب تر هستش...
    حداقل برای دیگر دوستان این شرایط صدق نکنه... برای خود بنده به همین منوال بوده...

دوستان دلسوز نگران !! این دانشگاه نه ارث پدری من هستش و نه شما !

پس بهتره از این بحث های انحرافی و پر حاشیه که هیچ سودی جز سردرگم کردن نداره خودداری کنیم.
    در نبرد بین شیر و آهو، بسیاری از آهو ها برنده میشوند.
    چون شیر برای غذا میدود و آهو برای زندگی.
    پس: هدف مهم تر از نیاز است!

می خواستم یک موضوع رو عنوان کنم
    در یک پست اینطور نوشته بودم:
    "...چون این اتفاق برا یک بنده خدا پارسال افتاد و هنوز پولش رو نگرفته. در واقع رابطه ایرانی‌ِ مربوطه نوش جان فرمودند."
    خوشبختانه امروز صبح اون بنده خدا با من تماس گرفت و گفت که چند روز پیش پول بلاخره بهش پرداخت شده. خیلی خوشحالم از این موضوع و اینجا می خواستم از رابط قبلی دانشگاه بابت این تشکر کنم. امیدوارم که میبخشند من رو.

خیلی از دوستان صرفا اینکه می خوان فقط در اروپا باشن برای تحصیل میرن! پس خیلی چیزا مهم نیست! حتی رشته و دانشگاه! البته این جمله را کسی به خودش نگیره! باور کنید روی صحبتم با هیچ کدوم از بچه های گل این فروم نیست!

نقل قول نوشته اصلی توسط xbox نمایش پست ها
    دوستان چطوره یک کمپین و یا یک NGO تشکیل بدیم... در رابطه با مخالفت با دانشگاه uitm ؟!!!

شاید هم یک گروه اپوزوسیون تشکیل بدیم هم بد نباشه؟!!

پر واضح است که هر کسی برای لهستان اقدام کرده... مسلما کشور ها و دانشگاه ها و شرایط دیگری رو هم بررسی کرده... و به این نتیجه رسیده که در این مقطع زمانی این کشور و این دانشگاه برایش مناسب تر هستش...
    حداقل برای دیگر دوستان این شرایط صدق نکنه... برای خود بنده به همین منوال بوده...

دوستان دلسوز نگران !! این دانشگاه نه ارث پدری من هستش و نه شما !

پس بهتره از این بحث های انحرافی و پر حاشیه که هیچ سودی جز سردرگم کردن نداره خودداری کنیم.
    ببخشید دوست عزیز اسم این تاپیک را به جای تحصیل در لهستان بذارید تحصیل در UITM! چون از نظر شما هر چیزی غیر از UITM باشه اسمش میشه انحرافی؟!
    NGO یعنی سازمان غیر انتفاعی! شما برای اعتراض به UITM نیازی نیست سازمان تشکیل بدید!بهتره اگر ازش بدی دیدید به بقیه دوستان هم اطلاع بدید که یک تجربه اشتباه دوبار تکرار نشه!

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

در رابطه با رابط کاملا حق با شماست ولی در مورد طبلیقات نمونه های زیادی از طبلیقات دانشگاه های TOP10 در دنیا موجود هستش. می تونید search کنید، کلا روال دانشجو گیری فرق می کنه یه همین دلیل اونا طبلیقات دارن، ولی در مورد رابط کاملا حق با شما هستش و حتی خیلی از دانشگاه های خوب اگه با رابط اقدام کنید و بفهمن Disqualify میکننتون.
    در مجموع باید بگم که لهستان یکی از گزینه های اول کار من بود که بنا به دلایلی منصرف شدم ولی اصلا دلیل نمیشه که لهستان بد باشه. به هر حال هرجا یه خوبی ها و یه بدیهایی داره که باید هدف هر کس رو نگاه کرد و دید که چی میخواد. در مورد لهستان مشکل برای من میزام اعتبار دانشگاه هاشون در جا های دیگه ی اروپا بود، که با توجه به مشکلاتی که برای بعضی از دوستان پیش اومده بود در این مورد صرف نظر کردم از لهستان. به هر حال باید سبک سنگین کرد همه چیز رو که بعدش پشیمون شدن جبرانش خیلی سخت تره، حالا از نظر مالی به یه طرف، از نظز زمانی هم ممکنه ضرر کنید!

ببینید که برای مثال هیچ وقت صنعتی شریف نمیاد برای خودش رابط بذاره یا حتی تبلیغات کنه که دانشجو بگیره! اصلا شریف را که نگیم همین دانشگاه آزاد! اما مجتمع فنی تهران(با تمام احترام به این موسسه) میاد تبلیغ می کنه تا دانشجو جذب کنه! پس بهتره فریب این نوع تبلیغات را نخوریم (نه از مجتمع فنی تهران عرض نمی کنم که فریب نخوریم! فریب کسانی را نخوریم که میگن ما رابط فلان دانشگاه معتبر هستیم)! می دونیم که اون هیچ وقت یک مدرک دانشگاهی معتبر حساب نمیشه! در لهستان بنده عرض می کنم:
    1.دانشگاه ملی ورشو 2.پلی تکنیک ورشو 3.دانشگاه ملی کراکوف 4.دانشگاه معماری و هنر گدانسک(مخصوصا رشته طراحی کشتی که خودم دیوانه وار اونو دوست دارم) و... . در شهر ووج هم دانشگاههای خوبی هست!

من با يكي از دوستانم كه دانشگاه uitm درس ميخونده صحبت كردم
    ايشون هم نكات بدش رو به من گفتند و هم نكات خوبش رو
    از اين لحاظ كه مدركت انگليسي هست و همه جاي دنيا قبولش دارند خوبه، همونطور كه خودش الان داره تو يه كشور ديگه كار ميكنه
    ولي از يه طرف هم بايد در نظر گرفت كه دانشگاه رنكينگ بالايي نداره كه فكر ميكنم من و بقيه دوستان كه واسه اينجا اقدام كرديم كاملا واقف هستيم
    و ديگه اينكه به غير از دانشگاه و club كه انگليسي صحبت ميكنند بقيه جاها چون قشر اين شهر بيشتر مسن هستند، انگليسي خيلي كم صحبت ميشه
    البته جوان ها به انگليسي مسلط هستند
    YOU CAN WIN, IF YOU WANT

مطمئن باشید اگر لهستان جای خوبی برای کار و تحصیل بود من الان حتما اونجا بودم! اکثر تحصیلکرده های لهستانی(منظورم نخبگان بومی لهستانی هستند) دارند از لهستان برای کار به انگلستان یا آمریکا یا کانادا میرن!
    البته اگر به چشم یک سکوی پرتاب بهش نگاه کنیم ،جای خیلی خوبیه! در مورد تبلیغات هم دوست عزیزمون اشاره کردند! من هم اینها رو می دونم! اما حداقل حواسمون را جمع کنیم!
    ویرایش توسط sim83 : May 28th, 2011 در ساعت 04:22 PM

Member xbox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    bachelor of commerce / pune university

ببخشید دوست عزیز اسم این تاپیک را به جای تحصیل در لهستان بذارید تحصیل در UITM! چون از نظر شما هر چیزی غیر از UITM باشه اسمش میشه انحرافی؟!
    NGO یعنی سازمان غیر انتفاعی! شما برای اعتراض به UITM نیازی نیست سازمان تشکیل بدید!بهتره اگر ازش بدی دیدید به بقیه دوستان هم اطلاع بدید که یک تجربه اشتباه دوبار تکرار نشه!
    اختیار دارید کاربر محترم! شما در مورد دیگر دانشگاه های لهستان صحبت کنید... بر منکرش لعنت اگر کسی مجیز آن را به غیر از خلاف واقع بگوید!
    اتفاقا با اجازه مدیریت سایت قصد ایجاد همچین تاپیکی در مورد uitm را خواهم داشت.
    پیشنهاد می کنم شما هم تاپیکی ایجاد کنید و تا توان دارید سفره دلتان را باز کنید و از لهستان و uitm و... بد بگویید!

اینکه از دید شما لهستان و uitm یک اشتباه بوده... دلیل نمیشه که برای دیگران هم این اشتباه تکرار بشه... چون هر انسانی شرایط خاص خودش را دارد...(دقیقا این مشکل در هند برای بنده اتفاق افتاد... ولی این دلیل نمیشه که .....×)

و در اختیار گذاشتن تجربه خوبه اما بدون هیچ گونه تسویه حساب و غرض ورزی شخصی!!

راستی ممنون که معنی NGO یا همان سازمان مردم نهاد (به نقل از ویکی پدیا) را نوشتید! ولی باور بفرمایید منظور بنده معنی لغوی این کلمه نبود... و اینکه والا من اعتراضی نمیخوام صورت بدم.... بیشتر برای افرادی گفتم که دل خوشی نسبت به بعضی از امور ندارند می توانند کمپین و نهاد های بین الملی تشکیل بدهند!!!

و در همین جا لازم می بینم که به همین بحث های فرسایشی و شدیدا انحرافی خاتمه بدهم....
    در نبرد بین شیر و آهو، بسیاری از آهو ها برنده میشوند.
    چون شیر برای غذا میدود و آهو برای زندگی.
    پس: هدف مهم تر از نیاز است!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)