صفحه 7 از 145 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1443

موضوع: تحصیل در لهستان

Member xbox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    bachelor of commerce / pune university

پیش فرض پاسخ : تحصیل در لهستان

بچه من هر چقدر تو این دانشگاه ها ی لهستان جستجو می کنم ، تاریخ ثبت نام و پذیزش و ددلاین نمی بینم...

دوستان امکانش هست بیشتر راهنمایی کنند.

این بخش بهستان چقدر سوت و کور و بی خبر است!...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Wroclawa University of Technology

منم موافقم خیلی سوت و کوره...علتش فکر کنم اینه که ایرانیا هنوز واسه پذیرش از لهستان مشتاق نشودن در صورتیکه رنکینگ دانشگاههاش همچین کمتر از بقیه دانشگاههای اروپا نیست.
    آقا خدمتت عارضم که من واسه Wrocław University of Technology اقدام کردم و pre acceptance گرفتم تمام کارام هم با ایمیل به admission office انجام دادم. الان گفتن شهریت واریز کن تا final accpetance برات بفرستیم. پیشنهاد من به شما هم اینه ک با خود دفتر پذیرش در تماس باشی.

powodzenia

سلام
    فکر کنم لهستان خیلی سرد باشه اینطور نیست؟
    سطح زندگی هم خیلی بلا نیست
    اگر توضیح بدهید در مورد دانشگاه و زدگی در ورشو ممنون میشم

Member xbox آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahesam نمایش پست ها
    منم موافقم خیلی سوت و کوره...علتش فکر کنم اینه که ایرانیا هنوز واسه پذیرش از لهستان مشتاق نشودن در صورتیکه رنکینگ دانشگاههاش همچین کمتر از بقیه دانشگاههای اروپا نیست.
    آقا خدمتت عارضم که من واسه Wrocław University of Technology اقدام کردم و pre acceptance گرفتم تمام کارام هم با ایمیل به admission office انجام دادم. الان گفتن شهریت واریز کن تا final accpetance برات بفرستیم. پیشنهاد من به شما هم اینه ک با خود دفتر پذیرش در تماس باشی.

powodzenia
    ممنون از تجربیاتتون.

متاسفانه ماهه february مدرک من آماده میشه...

ولی یه نکته مثبت اینه که لهستان خلوته و هنوز از دانشجو های خارجی اشباع نشده ، و هزینه های زندگی هم پایینه...
    این طور که من خوندم ، این شهر از لحاظ تاریخی و زیبایی دومین شهر لهستان است ، نزدیک آلمان هم که هست...

راستی شما در چه رشته ای اقدام کردین؟!

یکی از بچه ها همین تو همین فروم ، در این دانشگاه در رشته poletics درس می خونه...

آقا من یک ایمیل به مدیر گروه مدیریت و اقتصادشون زدم... یک آقای پروفسور هست و بسیار خوش برخورد جواب من رو داد ، همانطور که در جواب نامه پایین می بینید ، این آقا گفت که یک دانشجو ایرانی هم در این رشته تحصیل می کنه و بسیار موفقه ...

Dear Sir,

You are welcome at our university. We have one Iranian among our students and his marks are the best in our program.
    To study at the University of Wroclaw ( managerial economics )you should fulfil the application for which included your CV, licence diploma letter of motivation and send it to the International Office in our University, For all technical matters contact them.
    I truly expect you to come to Wroclaw
    Best Regards
    Prof. Jaroslaw Kundera
    ویرایش توسط xbox : December 10th, 2010 در ساعت 03:14 AM دلیل: ویرایش

Member xbox آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir-2010 نمایش پست ها
    سلام
    فکر کنم لهستان خیلی سرد باشه اینطور نیست؟
    سطح زندگی هم خیلی بلا نیست
    اگر توضیح بدهید در مورد دانشگاه و زدگی در ورشو ممنون میشم
    آب و هوای لهستان ، تابستان های کوتاه و گرم ، زمستان هایی طولانی و سرد... اما هر چه هست به اندازه فنلاند و نروژ سرد نیست...ولی کلا سمت شرق و شمال و جنوب شرق سرد تر از قسمت غربی می باشد...

ببنید چون مردم مالیات کم پرداخت می کنند ، (بر عکس فنلاند و نروژ و...) هزینه ها کمتر است.

بچه ها شما واسه چه رشته ای اقدام کردید و توی سایت دانشگاه که دیدم ددلایناش گذشته بود شما واسه septamber ساله دیگه اقدام میکنید؟ و با معدل پایین هم میشه تو رشته مدیریت پذیرش گرفت؟ راستی کسی از uitm خبری خاصی نداشت که چه جوریه؟

Member xbox آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط msa2 نمایش پست ها
    بچه ها شما واسه چه رشته ای اقدام کردید و توی سایت دانشگاه که دیدم ددلایناش گذشته بود شما واسه septamber ساله دیگه اقدام میکنید؟ و با معدل پایین هم میشه تو رشته مدیریت پذیرش گرفت؟ راستی کسی از uitm خبری خاصی نداشت که چه جوریه؟
    من هم برای سال 2011-2012 می خواهم اقدام کنم. و برای ماه septamber ...

و بیشتر مد نظرم در دانشگاه Wrocław است.

و در مورد دانشگاه uitm هم من یک ایمیل به این آقا Razeghi21@gmail.com زدم که مسئول بخش فارسی این دانشگاه است... به من گفتند که برای ماه feb یعنی تا 2ماه دیگه میتونم پذیرش بگیرم.

http://portal.wsiz.rzeszow.pl/strona.aspx?id=2009,1997
    در نبرد بین شیر و آهو، بسیاری از آهو ها برنده میشوند.
    چون شیر برای غذا میدود و آهو برای زندگی.
    پس: هدف مهم تر از نیاز است!

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    براي ويزا گرفتن چقدر بايد تو حساب داشته باشيم؟اصلا مثله بقيه كشور هاي اروپايي پولي رو از قبل مي خوان يا نه؟
    رشته اي كه من مي خوام فقط در دانشگاه warsaw university of technology هست. دانشگاه خوببيه؟ ميشه با داشتن ارشد به امريكا يا كانادا فكر كرد؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Member xbox آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    سلام
    براي ويزا گرفتن چقدر بايد تو حساب داشته باشيم؟اصلا مثله بقيه كشور هاي اروپايي پولي رو از قبل مي خوان يا نه؟
    رشته اي كه من مي خوام فقط در دانشگاه warsaw university of technology هست. دانشگاه خوببيه؟ ميشه با داشتن ارشد به امريكا يا كانادا فكر كرد؟
    در مورد اعتبار پولی من چیزی ندیدم که deposit بخواهند ، اما شما باید پول هر سال را یکجا و با هم واریز کنید ، یعنی پول شهریه هر 2تا semester را یکجا واریز کنید.

مسلما دانشگاه ورشو معتبر است. و بنظرم در مورد پذبرش گرفتن از کانادا و آمریکا ، به خود فرد بستگی دارد...

بنظرم کلا دانشگاه های لهستان ، از همه لحاظ و جنبه های امر ، محیطی مناسب برای ادامه تحصیل است.
    در نبرد بین شیر و آهو، بسیاری از آهو ها برنده میشوند.
    چون شیر برای غذا میدود و آهو برای زندگی.
    پس: هدف مهم تر از نیاز است!

میشه بگید ددلاین دانشگاه Wrocław کی هست واسه septamber ? و IELTS چند میخواد؟شما معدل و آیلتس چند دارید؟ واسه uitm که به شما گفتند 2 ماه دیگه تازه اقدام کنید یا باید از الان اقدام کرد آخه اونم واسه septamber شروع ترمشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)