صفحه 8 از 145 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1443

موضوع: تحصیل در لهستان

Member xbox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    bachelor of commerce / pune university

پیش فرض پاسخ : تحصیل در لهستان

نقل قول نوشته اصلی توسط msa2 نمایش پست ها
    میشه بگید ددلاین دانشگاه Wrocław کی هست واسه septamber ? و IELTS چند میخواد؟شما معدل و آیلتس چند دارید؟ واسه uitm که به شما گفتند 2 ماه دیگه تازه اقدام کنید یا باید از الان اقدام کرد آخه اونم واسه septamber شروع ترمشه؟
    من تو سایت که دیدم برای ددلاین ها این رو زده بود :

15th of July for winter semester
    15th of November for summer semester

یک سر هم به این لینک دانشگاه بزنید ، هزینه دوره های تحصیل و شروع ترم ها است :

http://international.uni.wroc.pl/en/...aster-programs

و در مورد ielts هم ، عارضم به خدمتتون که تا اون جایی که بنده دیدم ، کل دانشگاه های لهستان نمره 6 می خواهند... بنده مدرک لیسانسم به زبان انگلیسی است و نیازی به مدرک ielts و toefl نیست خوش بختانه...

و در مورد uitm هم ایشون به من گفتند که از همین الان باید اقدام کنم...مثل اینکه تا آخر 2 ماه دیگر کلاس ها شروع میشود! ...

باز اگر به مسئول ایرانی uitm ایمیل بزنید.. بیشتر راهنماییتون می کنند... و ممنون میشم اگر اطلاعات جدید بدست آوردید ، در این تاپیک قرار دهید تا همه مطلع بشوند.

با تشکر.
    در نبرد بین شیر و آهو، بسیاری از آهو ها برنده میشوند.
    چون شیر برای غذا میدود و آهو برای زندگی.
    پس: هدف مهم تر از نیاز است!

جالبه این Uitm هم من بهشون گفتم کی میتونم اقدام کنم گفت واسه مهر سال دیگه کلاس شروع میشه!!! نمیدونم کدوماشون به شما گفته 2 ماه دیگه شروع میشه!

Member xbox آواتار ها
    رشته و دانشگاه

جالبه این Uitm هم من بهشون گفتم کی میتونم اقدام کنم گفت واسه مهر سال دیگه کلاس شروع میشه!!! نمیدونم کدوماشون به شما گفته 2 ماه دیگه شروع میشه!
    من هم متعجب شدم از حرفشون... چون بیشتر دانشگاه های لهستان برای ترم زمستان از september شروع می شود... احتمالا منظور ایشون تاریخ ددلاین بوده...

ممنون میشم بدونم ، شما دیگر چه اطلاعاتی دریافت کردید !

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    من به يكي از اين بچه هايي كه لهستان ميل زدم .هموني كه مستر ايكس باكس گفتن .مي گه ماهي نهايت 200تا 250 يورو هزينه ي زندگي با خوابگاه ميشه. درسته ؟ اگه اينجوري باشه كه خوبه
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

راستش به نظر دانشگاه خوبی میاد چون دانشگاه خصوصی امکاناتش خوبه! من هم کاملا نمیدونم شرایطی را که داره ولی باید بیشتر تحقیق کرد! کاش میشد یکی از بچه هایی که اونجا تحصیل می کنه پیدا کرد!ولی
    تو دوره مستر فقط 3تا رشته داره شما چی میخواین اقدام کنید؟
    لهستان چون خیلی کشور مخفی هست نسبتا واسه تحصیل و کسی چیزی ازش نمیدونه مجبوری محتاطانه بری جلو!!!

Member xbox آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    سلام
    من به يكي از اين بچه هايي كه لهستان ميل زدم .هموني كه مستر ايكس باكس گفتن .مي گه ماهي نهايت 200تا 250 يورو هزينه ي زندگي با خوابگاه ميشه. درسته ؟ اگه اينجوري باشه كه خوبه
    سلام.

ببینید ،لهستان تقریبا یک کشور اروپای شرقی است ، و جز اتحادیه اروپا و چون در لهستان مالیات کم گرفته می شود... هزینه زندگی(قیمت کالا-مسکن-حمل و نقل) هم به نسبت پایین است... و بنظرم این یک مزیت برای ما هستش... و با همان 250-300 یورو زندگی تامین است... و یک مطلب دیگه خدمت دوستان عرض کنم ، لهستان چون بخاطر مسئله تبعیض نژادی هزینه ای سنگین در جنگ جهانی دوم متقبل شد(کشتن شدن یهودیان توسط هیتلر)... این است که نسبت به دیگر اتباع خارجی خیلی کمتر از دیگر کشور های اروپایی حساسیت دارند و برای انسان ها احترام قائل می شوند...

راستی حسن جان ، اگر اطلاعات بیشتر دیگه ای در این زمینه(لهستان) بدست آورید ، ممنون میشوم به اشتراک بگذارید.
    ویرایش توسط xbox : December 12th, 2010 در ساعت 05:58 AM

Member xbox آواتار ها
    رشته و دانشگاه

راستش به نظر دانشگاه خوبی میاد چون دانشگاه خصوصی امکاناتش خوبه! من هم کاملا نمیدونم شرایطی را که داره ولی باید بیشتر تحقیق کرد! کاش میشد یکی از بچه هایی که اونجا تحصیل می کنه پیدا کرد!ولی
    تو دوره مستر فقط 3تا رشته داره شما چی میخواین اقدام کنید؟
    لهستان چون خیلی کشور مخفی هست نسبتا واسه تحصیل و کسی چیزی ازش نمیدونه مجبوری محتاطانه بری جلو!!!

حق با شما است ، اگر من برای ادامه تحصیل در دانشگاه uitm بخواهم اقدام کنم ، بدون شک در رشته مدیریت بین الملل ادامه تحصیل خواهم داد.
    و اگر هم قسمت بر این شد که در دانشگاه Wrocław ادامه تحصیل بدهم ، در رشته مدیریت اقتصاد ادامه خواهم داد.

اتفاقا یکی از بچه های همین تاپیک در رشته علوم سیاسی در دانشگاه Wrocław مشغول به تحصیل است ، و خیلی از این دانشگاه و محیط و نحوه برخورد دیگران و استادان تعریف کرد و می گفت که در اینجا با آذم راه می آیند...

به هر حال لهستان کشوری است که در اتحادیه اروپا قرار دارد و به قول معروف دارای ویزای شنگن و همچنین تحت حمایت آمریکا و همچنان ارزان بودن هزینه ها به نسبت دیگر کشور های اروپایی... بنظرم این 3 عامل مزیت های خوبی هستند برای انتخاب و تصمیم گیری بهتر...

راستی شما برای چه رشته ای می خواهید اقدام کنید؟!
    ویرایش توسط xbox : December 12th, 2010 در ساعت 05:54 AM دلیل: اشتباه تایپی

Member ali0robot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک آزاد

سلام به همه ی دوستان
    من تازه واردتم تو این بخش ولی وقتی سرچ زدم رشته های عالی ای برای الکترونیک ( رشته ی من ) برای مستر داره فقط خواستم راهنماییم کنید چطوری ثبت نام کنم من فنلاند و سوئد یه سایت جامع داره یا نه
    ممنون میشم راهنماییم کنین چون واقعا نیاز دارم پذیرش بگیرم

Member xbox آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali0robot نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    من تازه واردتم تو این بخش ولی وقتی سرچ زدم رشته های عالی ای برای الکترونیک ( رشته ی من ) برای مستر داره فقط خواستم راهنماییم کنید چطوری ثبت نام کنم من فنلاند و سوئد یه سایت جامع داره یا نه
    ممنون میشم راهنماییم کنین چون واقعا نیاز دارم پذیرش بگیرم
    سلام.

نه دوست عزیز مانند فنلاند و سوئد ، پرتال مشخصی ندارد که شما یک بار مدارکتون رو بفرستید و آن سایت به دانشگاه های مورد نظر شما ، مدارک را بفرستد... و شما باید به طور مستقل از خود سایت دانشگاه اپلیکیشن فورم را کامل کنید و مدارک را بفرستید.

Member ali0robot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط xbox نمایش پست ها
    سلام.

نه دوست عزیز مانند فنلاند و سوئد ، پرتال مشخصی ندارد که شما یک بار مدارکتون رو بفرستید و آن سایت به دانشگاه های مورد نظر شما ، مدارک را بفرستد... و شما باید به طور مستقل از خود سایت دانشگاه اپلیکیشن فورم را کامل کنید و مدارک را بفرستید.
    سلام دوست گلم مرسی از جوابت
    ولی 2 تا مشکل دارم
    اول اینکه نمی دونم چه نمره ی آیلسی می خوان دوم فرم اپلیکیشن رو هم پیدا نمی کنم فقط مراحل رو نوشته این هم چند تا لینک اگر کمکم کنی ممنون میشم
    http://www.studyinpoland.pl/index.ph...ogramme_id=385
    http://www.studyinpoland.pl/index.ph...ogramme_id=448
    بازم ممنون از جوابت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)