نقل قول نوشته اصلی توسط e_nazarian
نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
من تو این سایت http://www.roommates.com که رفتم account بسازم بعد که فرمو submit کردم خطا داد که:
Your IP address has been blocked due to internet fraud
اين سايت زياد جالب نيست. بعدا كه شما بخواي با طرف مقابلت ارتباط برقرار كني بايد با كرديت كارت پول پرداخت كني.
ضمنا همخونه پيدا كردن كار راحتي به نظر مياد اما با همخونه زندگي كردن كار راحتي نيست.
شما ممكنه با يك نفر خيلي صميمي و راحت باشي ولي امكان داره زير يه سقف با هم مشكل پيدا كنيد.
به نظر من بهتره از همين الان دنبال بچه هايي باشي كه همون شهر يا دانشگاه قراره زندگي كنن يا از سالهاي قبل اونجا بودن.
اگه اونا رو ميشناسي كه بهتر. اگه نه بهتره همين ايران كه هستي با كساني كه ميان اون شهر قرار بذاري و از اول باهاشون قول و قرار ها رو بذاري.
يك ترم كه بگذره و شما به محيط عادت كني، هم شما و هم همخانه اي هاي شما ميتونن براي خودشون يا خونه يك خوابه و مستقل بگيرن يا با شخص ديگه اي زندگي كنن.
براي من عجيبه كه شما تصميم داري از طريق اينترنت كسي رو اونجا پيدا كني كه هيچ شناختي نسبت بهش نداري و ميخواي باهاش زندگي كني.
معلومه كه اگه ايراني هايي كه اونجا هستن پيدا كنيم بهتره. من اول با يكي مي خواستم بگيرم كه امسال داره مياد ولي بار اول ويزا نگرفت. حالا ايشالا حتما دفعه بعدي ميگيره. بعد با يكي خواستم هم خونه شم كه اونم يهو تصميم گرفت پروژه شو بره تو يه كمپاني تو يه ايالت ديگه انجام بده. انتخاب ديگه اي هم ندارم چون بقيه دختراي ايراني دانشگاه متاهلن! يا بايد با خارجيا هم خونه شم يا دو برابر پول بدم.