صفحه 6 از 181 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1808

موضوع: یافتن هم‌خانه‌ای (هم‌اتاقی) در آمریکا

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : یافتن هم‌خانه‌ای (هم‌اتاقی) در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavash2008
    بچه های آتلانتا هم خونه ای پیدا کردید؟؟
    اگه پیدا کردید بگید منم آویزون بشم
    من چندتا خارجی پیدا کردم ولی همه میگن ترم اول رو بهتره خوابگاه بریم انگار
    نه نه. اصلا خوابگاه نگیر، اولا که خیلی خیلی گرون تر از off-camp هست. خوابگاه ماهی 750 حدودا در می آد و باید با 3 نفر share کنی اما اگه 1 هم خونه ای بگیری توی بهترین محله ها مثل midtown حدود 500 هم گیرت می آد. من هم از توی سایت ها جند تا جا پیدا کردم اما خب تا آدم خودش نره ببینه نمی تونه که بگیره، می ریم اونجا 2،3 روزه خونه پیدا می کنیم. من که تصمیمم اینه. ضمنا روی ایرونی و خارجی بودن هم خونه ای زیاد حساسیت به خرج نده.
    سلام

اره منم شنیدم گرون تره
    در مورد off: اره درسته خونه های خوبی حدود 500 من پیدا کردم
    در مورد اونجا رفتن و .. : اره - بچه های اونجا بهم گفتند بیا اول و بعد پیدا کن
    در مورد خارجی: نه اصلا حساس نیستم میترسم اونا رو من حساس باشند
    راستش رو بخوای این چندتایی که پیدا کردم رو حذر کردم بگم از ایرانم

Senior Member

من تو این سایت http://www.roommates.com که رفتم account بسازم بعد که فرمو submit کردم خطا داد که:
    Your IP address has been blocked due to internet fraud

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نرفتی هم نرفتی-
    شما میتونید match ها رو پیدا کنی باتوجه به یک سری خصوصیات شخصی و ....مثلا اینکه موافقی هم اتاقیت گربه بیاره یا نه
    اما وقتی یکی از match ها طالب میشه با یو اتاق یا خونه share کنه شما موفق بخوندن پیغام اون نمیشی چون باید charge بشی چند دلاری

من وقتی میخواستم match یابی کنم تو آبشن هاش انتخاب کردم که pet اشکال نداره- حدود مثلا 200 نفر انتخاب پیدا شد
    ولی وقتی No pet please رو انتخاب کردم اون آمار به عدد 20 رسید.
    فکر کنم سر و کله زدن با سگ و گربه ها a long story خواهد بود
    همین الان یک نفر از همین سایت بهم ایمیل زده که من گربه هم دارم که خدا رو شکر کردم مار نمیخواد بیاره

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    من تو این سایت http://www.roommates.com که رفتم account بسازم بعد که فرمو submit کردم خطا داد که:
    Your IP address has been blocked due to internet fraud
    اين سايت زياد جالب نيست. بعدا كه شما بخواي با طرف مقابلت ارتباط برقرار كني بايد با كرديت كارت پول پرداخت كني.
    ضمنا همخونه پيدا كردن كار راحتي به نظر مياد اما با همخونه زندگي كردن كار راحتي نيست.
    شما ممكنه با يك نفر خيلي صميمي و راحت باشي ولي امكان داره زير يه سقف با هم مشكل پيدا كنيد.
    به نظر من بهتره از همين الان دنبال بچه هايي باشي كه همون شهر يا دانشگاه قراره زندگي كنن يا از سالهاي قبل اونجا بودن.
    اگه اونا رو ميشناسي كه بهتر. اگه نه بهتره همين ايران كه هستي با كساني كه ميان اون شهر قرار بذاري و از اول باهاشون قول و قرار ها رو بذاري.
    يك ترم كه بگذره و شما به محيط عادت كني، هم شما و هم همخانه اي هاي شما ميتونن براي خودشون يا خونه يك خوابه و مستقل بگيرن يا با شخص ديگه اي زندگي كنن.
    براي من عجيبه كه شما تصميم داري از طريق اينترنت كسي رو اونجا پيدا كني كه هيچ شناختي نسبت بهش نداري و ميخواي باهاش زندگي كني.
    HONESTY<br />is the best policy

to saeede83 :

بعد از 2 -3 روز میشود خونه پیدا کرد. اما همان 2-3 روز را چه کار باید کرد؟
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Junior Member

To PARTOPALA,

call your university and they have contract with some hotels which you can stay for short time before you find a house.

They give you special discount as a student.
    We all smile in the same language

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    بچه های آتلانتا هم خونه ای پیدا کردید؟؟
    اگه پیدا کردید بگید منم آویزون بشم
    من چندتا خارجی پیدا کردم ولی همه میگن ترم اول رو بهتره خوابگاه بریم انگار
    نه نه. اصلا خوابگاه نگیر، اولا که خیلی خیلی گرون تر از off-camp هست. خوابگاه ماهی 750 حدودا در می آد و باید با 3 نفر share کنی اما اگه 1 هم خونه ای بگیری توی بهترین محله ها مثل midtown حدود 500 هم گیرت می آد. من هم از توی سایت ها جند تا جا پیدا کردم اما خب تا آدم خودش نره ببینه نمی تونه که بگیره، می ریم اونجا 2،3 روزه خونه پیدا می کنیم. من که تصمیمم اینه. ضمنا روی ایرونی و خارجی بودن هم خونه ای زیاد حساسیت به خرج نده.
    سلام

اره منم شنیدم گرون تره
    در مورد off: اره درسته خونه های خوبی حدود 500 من پیدا کردم
    در مورد اونجا رفتن و .. : اره - بچه های اونجا بهم گفتند بیا اول و بعد پیدا کن
    در مورد خارجی: نه اصلا حساس نیستم میترسم اونا رو من حساس باشند
    راستش رو بخوای این چندتایی که پیدا کردم رو حذر کردم بگم از ایرانم
    onj-camp یک مشکل دیگه هم داره اونم اینه که برای کل سال هست نه یک semester و شما باید اجاره یک semester و اول ترم تمام و کمال پرداخت کنی (در مورد gatech) که اصلا به صرفه نیست.

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    to saeede83 :

بعد از 2 -3 روز میشود خونه پیدا کرد. اما همان 2-3 روز را چه کار باید کرد؟
    partopala ی عزیز:
    معمولا بعضی دانشگاه ها یک محل اسکان موقتی برای چند روز در اختیار دانشجو ها قرار می ده، برای اینکه مطمئن بشی که دانشگاهت این کار رو می کنه بهتره از International office یک سوالی بکنی. اما بعضی دانشگاه از جمله دانشگاه خود من، گفته خبری از جا نیست، حالا یا باید به فکر هتل برای دو سه روز اولیه بود یا اینکه با بچه های ایرانی اونجا تماس بگیریم و چند روزی مهمون نا خونده بشیم. حتی اگه استادت مشخصه و هیج کدوم از راه های فوق برات کار نمی کنه، بهتره یه مشورتی باهاش بکنی، بعضی اساتید از بقیه دانشجوهاشون می خوان که برای دانشجوی جدید محل استقرار موقت پیدا کنن. به هرحال همونطور که e_nazerian می گه زیاد جالب نیست که خونه و هم خونه ای رو online پیدا کنیم، هرچند قضیه هم خونه ای توی آمریکا با ایران فرق می کنه و اگه گفتن کاری به کارت ندارن، واقعا ندارن، یکی از دوستای من می گفت 3 تا هم خونه ای خارجی داشته و بعد از یکسال حتی اسمشون رو هم یاد نگرفته

saeede83
    Guest

نرفتی هم نرفتی-
    شما میتونید match ها رو پیدا کنی باتوجه به یک سری خصوصیات شخصی و ....مثلا اینکه موافقی هم اتاقیت گربه بیاره یا نه
    اما وقتی یکی از match ها طالب میشه با یو اتاق یا خونه share کنه شما موفق بخوندن پیغام اون نمیشی چون باید charge بشی چند دلاری

من وقتی میخواستم match یابی کنم تو آبشن هاش انتخاب کردم که pet اشکال نداره- حدود مثلا 200 نفر انتخاب پیدا شد
    همین الان یک نفر از همین سایت بهم ایمیل زده که من گربه هم دارم که خدا رو شکر کردم مار نمیخواد بیاره
    درمورد pet زیاد هم نرمش به خرج ندین، چون اونا حیووناشون تمام زندگی شون هستن و از نظر بهداشتی ممکنه با ما هم سلیقه نباشن، من که با این موضوع مشکل دارم، ضمنا باید احترام حیوون ها رو نگه دارین، اگه یوقت عصبانی بشین ازش ممکنه خیلی بهشون بر بخوره. راستی معمولا حدود 100 دلار در ماه اجاره pet می شه، پس اگه خواستین هم خونه ای pet دار بگیرین، سرتون کلاه نره

Senior Member

نرفتی هم نرفتی-

از همين سايت roommate.com پيدا كردي اين match ها رو؟ ميگن كه credit ميخواد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)