صفحه 7 از 181 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1808

موضوع: یافتن هم‌خانه‌ای (هم‌اتاقی) در آمریکا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : یافتن هم‌خانه‌ای (هم‌اتاقی) در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط e_nazarian
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    من تو این سایت http://www.roommates.com که رفتم account بسازم بعد که فرمو submit کردم خطا داد که:
    Your IP address has been blocked due to internet fraud
    اين سايت زياد جالب نيست. بعدا كه شما بخواي با طرف مقابلت ارتباط برقرار كني بايد با كرديت كارت پول پرداخت كني.
    ضمنا همخونه پيدا كردن كار راحتي به نظر مياد اما با همخونه زندگي كردن كار راحتي نيست.
    شما ممكنه با يك نفر خيلي صميمي و راحت باشي ولي امكان داره زير يه سقف با هم مشكل پيدا كنيد.
    به نظر من بهتره از همين الان دنبال بچه هايي باشي كه همون شهر يا دانشگاه قراره زندگي كنن يا از سالهاي قبل اونجا بودن.
    اگه اونا رو ميشناسي كه بهتر. اگه نه بهتره همين ايران كه هستي با كساني كه ميان اون شهر قرار بذاري و از اول باهاشون قول و قرار ها رو بذاري.
    يك ترم كه بگذره و شما به محيط عادت كني، هم شما و هم همخانه اي هاي شما ميتونن براي خودشون يا خونه يك خوابه و مستقل بگيرن يا با شخص ديگه اي زندگي كنن.
    براي من عجيبه كه شما تصميم داري از طريق اينترنت كسي رو اونجا پيدا كني كه هيچ شناختي نسبت بهش نداري و ميخواي باهاش زندگي كني.
    معلومه كه اگه ايراني هايي كه اونجا هستن پيدا كنيم بهتره. من اول با يكي مي خواستم بگيرم كه امسال داره مياد ولي بار اول ويزا نگرفت. حالا ايشالا حتما دفعه بعدي ميگيره. بعد با يكي خواستم هم خونه شم كه اونم يهو تصميم گرفت پروژه شو بره تو يه كمپاني تو يه ايالت ديگه انجام بده. انتخاب ديگه اي هم ندارم چون بقيه دختراي ايراني دانشگاه متاهلن! يا بايد با خارجيا هم خونه شم يا دو برابر پول بدم.

saeede83
    Guest

در مورد خارجی: نه اصلا حساس نیستم میترسم اونا رو من حساس باشند
    راستش رو بخوای این چندتایی که پیدا کردم رو حذر کردم بگم از ایرانم
    [/quote]
    راستش من به 10،12 نفری که برای هم اتاقی زنگ زدم تا گفتم ایرانیم، 7،8 نفر جواب ندادن، یکی هم برگشت گفت : Are you liberal and open-minded? من درست نگرفتم منظورش از لیبرال و open-minded چیه اما دیگه بهم برخورد جوابشو ندادم. متاسفانه اینم به خاطر تبلیقات منفی علیه ایرانه که ما باید جورش رو بدیم.

یک سوال اساسی

یعنی در واقع یک راهنمایی میخواهم.لطفا

البته میدانم این موضوع بحث شده ولی یک جواب مستقیم لطفا

آقا کلا هم خانه داشته باشیم یا نه؟!( از لحاظ هزینه صرف جویی میشود ولی بخشی از وقت شما صرف عادت با رفتار شخصی جدید میشود و تمرکز کمتری روی درس دارید ولی از لحاظ هزینه خوبه)

بهتره ایرانی باشد یا نه ( بحث فرهنگی و بهبود زبان شما در تضاده)

بریم در خوابگاه که البته اتاقهایش سویت است یا ...( در آن صورت وقت کمتری صرف نیازهای اولیه زندگی میشود ولی احتمالا گرانتر از زندگی در بیرون است)

نمیدونم در واقع فکر میکنم همه چیز را میدونم اما به نتیجه مستقیم نمیرسم . در صورت امکان در این مورد نظر بدهید.
    اگر زندگی عملی در شرایط مورد بحث رهم وجود دارد لطفا دریغ نفرمایید

مرسی
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    یک سوال اساسی

یعنی در واقع یک راهنمایی میخواهم.لطفا

البته میدانم این موضوع بحث شده ولی یک جواب مستقیم لطفا

آقا کلا هم خانه داشته باشیم یا نه؟!( از لحاظ هزینه صرف جویی میشود ولی بخشی از وقت شما صرف عادت با رفتار شخصی جدید میشود و تمرکز کمتری روی درس دارید ولی از لحاظ هزینه خوبه)

بهتره ایرانی باشد یا نه ( بحث فرهنگی و بهبود زبان شما در تضاده)

بریم در خوابگاه که البته اتاقهایش سویت است یا ...( در آن صورت وقت کمتری صرف نیازهای اولیه زندگی میشود ولی احتمالا گرانتر از زندگی در بیرون است)

نمیدونم در واقع فکر میکنم همه چیز را میدونم اما به نتیجه مستقیم نمیرسم . در صورت امکان در این مورد نظر بدهید.
    اگر زندگی عملی در شرایط مورد بحث رهم وجود دارد لطفا دریغ نفرمایید

مرسی
    ببینید این مساله خیلی شخصیه، مثلا اینکه من خودم ترجیح می دم با دوستم هم خونه نباشم، بالاخره هم خونه ای ایرانی هم یک دردسر هایی داره، اما خوبیش به اینه که یک هم صحبت دارین. اگه آدمی هستین که ترجیح می دین مستقل باشین و نمی خواین زیاد هم خرج کنین، به نظرم roommate بگیرین و از نوع غربی قبلش هم بگید که نمی خواید زیاد قاطی بشین، اونجا خیلی طبیعیه، من توی خیلی از آگهی ها دیده بودم. برعکسش هم هست، کسایی هم هستن که می خوان با آدم دوست باشن. کلا بستگی به شخصیت خودتون داره.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavash2008
    نرفتی هم نرفتی-
    شما میتونید match ها رو پیدا کنی باتوجه به یک سری خصوصیات شخصی و ....مثلا اینکه موافقی هم اتاقیت گربه بیاره یا نه
    اما وقتی یکی از match ها طالب میشه با یو اتاق یا خونه share کنه شما موفق بخوندن پیغام اون نمیشی چون باید charge بشی چند دلاری

من وقتی میخواستم match یابی کنم تو آبشن هاش انتخاب کردم که pet اشکال نداره- حدود مثلا 200 نفر انتخاب پیدا شد
    ولی وقتی No pet please رو انتخاب کردم اون آمار به عدد 20 رسید.
    فکر کنم سر و کله زدن با سگ و گربه ها a long story خواهد بود
    همین الان یک نفر از همین سایت بهم ایمیل زده که من گربه هم دارم که خدا رو شکر کردم مار نمیخواد بیاره
    از همين سايت roommate.com پيدا كردي اين match ها رو؟ ميگن كه credit ميخواد.
    اره دیگه
    میری مشخصات خودت و اولویت هات رو میدی بعد خود سیستم بر مبنای data base خودش match ها رو بهت نشون میده- بعد یو بهشون پیغام میدی یا اونا میدند ولی واسه دیدن جواب باید واسه حداقل چند روز چارج بشی

Junior Member

بچه ها همخونه ای دختر در boston سراغ ندارید؟
    ندا

Junior Member

I wanna rommate in Louisiana- Ruston city

Junior Member

Dear Friends,

any roommate in Boston ?
    We all smile in the same language

Hi Folks,
    I am looking for a roomie in Buffalo.

Looking forward to hearing from you.
    Cheers

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط neda2262
    بچه ها همخونه ای دختر در boston سراغ ندارید؟
    ندا
    يكي از بچه هاي همين فروم، niva. براش پيغام بذار. البته خودش زياد اينجا رو چك ميكنه!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)