صفحه 8 از 181 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1808

موضوع: یافتن هم‌خانه‌ای (هم‌اتاقی) در آمریکا

پیش فرض پاسخ : یافتن هم‌خانه‌ای (هم‌اتاقی) در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط My name is NOBODY
    Dear Friends,

any roommate in Boston ?

سلام دوستان

کسی برای هم خانه شدن هست در Boston?
    لطفا سوال خود را فقط یک بار و در مربوط‌ ترین انجمن مطرح کنید و از تکرار آن بپرهیزید
    جمع بندی مقررات را مطالعه کنید

http://www.applyabroad.org/forum/ind...pic,546.0.html
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Senior Member

Dear Friends,

any roommate in Boston ?
    نوشته saeidi: پاسخ 11 همين تاپيك، صفحه اول
    سلام،

من دنبال يک هم‌اتاقي براي fall 2008 در شهر Boston-MA مي‌گردم. لطفا اگر کسي تصميم داره بره اونجا به من پيغام خصوصي بده يا اگه کسي رو ميشناسيد، لطفا به من معرفي کنيد.

تشکر،
    سعيدي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Computer Science at DePaul University in Chicago

منم هم اتاقی خانم در شیکاگو می خواستم. از 12 آگوست می رم. پذیرش دکتری از depaul university دارم. اجاره خونه هم نمی خوام بالا باشه.

کسی برای Akron,Ohio نیست؟

Junior Member

من هنوز همخونه های پیدا نکردم در boston

فکر می کنم همه بچه ها می دونند که اکثر دانشگاههای آمریکا علاوه بر امکانات اسکان on-campus ، یه سری سرویس ها هم در مورد سکونت off-campus به دانشجوهاشون ارائه میدن. البته نمی دونم هنوز دقیقا تا چه حد کمک می کنن; ولی حداقل در مورد دانشگاهی که من میرم (و خیلی از دانشگاههای دیگه) چنین سرویسی وجود داره :

فکر می کنم هر کسی بتونه سرویس مشابهی رو توی دانشگاهی که میره پیدا کنه.
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

من هم هنوز که هنوزه هم خونه برای fall 2008 برای شهر austin پیدا نکردم!
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

saeede83
    Guest

یکی از دوستان قدیمی من که الان سال سوم دکترا در دانشگاهیه که قراره من برم بهم پیشنهاد داده هم خونه بشیم. خونه هایی که اون پیدا می کنه خیلی از دانشگاه دورن (چون خودش ماشین داره) ولی خب به نسبت خونه های نزدیک دانشگاه نوسازتر و تر وتمیز تره و حدود 200 دلار هم ارزونتره اما من باید از مترو + اتوبوس استفاده کنم و تا ایستگاه اتوبوس هم کمی پیاده روی داره، تا به دانشگاه برسم. من مطمئن نیستم توی چند ماه اول بتونم ماشین بخرم، به نظر شما پیشنهاد این دوستم رو قبول کنم یا دنبال خونه نزدیک دانشگاه باشم؟

سلام

آیا کسی امسال Fall08 از UC Berkeley هستش؟
    دوستان پیشنهاد می کنم یک data base از بچه ها بر اساس اسم دانشگاه راه بندازیم(اید!)

اینجا مقام مسوول کیه؟!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    یکی از دوستان قدیمی من که الان سال سوم دکترا در دانشگاهیه که قراره من برم بهم پیشنهاد داده هم خونه بشیم. خونه هایی که اون پیدا می کنه خیلی از دانشگاه دورن (چون خودش ماشین داره) ولی خب به نسبت خونه های نزدیک دانشگاه نوسازتر و تر وتمیز تره و حدود 200 دلار هم ارزونتره اما من باید از مترو + اتوبوس استفاده کنم و تا ایستگاه اتوبوس هم کمی پیاده روی داره، تا به دانشگاه برسم. من مطمئن نیستم توی چند ماه اول بتونم ماشین بخرم، به نظر شما پیشنهاد این دوستم رو قبول کنم یا دنبال خونه نزدیک دانشگاه باشم؟
    کیفیت و سازماندهی سیستم حمل و نقل عمومی شهری که میخواید برید (که اگر اشتباه نکنم باید Atlanta باشه) هیچ جای بحثی توش نیست. نکته دیگه ، هزینه ای هست که صرف رفت و آمد می کنید که بهتره اونم با اضافه هزینه ای که بابت خونه نزدیک دانشگاه می تونید بگیرید، مقایسه کنید تا ببینید کدوم یکی با صرفه تره. می مونه زمانی که توی راه رفت و برگشت میتونه ازتون تلف بشه که فکر می کنم در اولویت پائین تری نسبت به دو تا آیتم قبلی قرار بگیره (حداقل از نظر من). در نهایت اینکه:

توی اون چند ماه اول (که محیط اطراف پر از ناشناخته هاست) شاید بهتر باشه آدم با یک دوست که زبونش رو بهتر میفهمه دمخور بشه.

در کل اگر من جای شما بودم قبول می کردم

فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)